10:5
    Šárka STAŇKOVÁ
    (Maroszová)

1. SC TEMPISH Vítkovice - PSN Tatran Střešovice 10:5
branky: 4. Dominika Buczek, 8. Alžbeta Ďuríková, 13. Alžbeta Ďuríková, 18. Vendula Maroszová, 26. Denisa Ferenčíková, 30. Lucie Cholinská, 37. Dominika Buczek, 39. Karolína Janatková, 56. Eliška Planková, 58. Šárka Staňková - 5. Lucie Želízková, 7. Veronika Kopecká, 28. Karolína Stůjová, 51. Mariana Býčková, 53. Karolína Stůjová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Nikola Příleská 16 - Markéta Antalová 13; po třetinách: 4:2, 4:1, 2:2
60:00 Nejlepší hráčky: Vítkovice - 2 Alžbeta Ďuríková, Tatran - 11 Karolína Stůjová OHLASY NEJLEPŠÍCH HRÁČEK A TRENÉRŮ: AUDIO / VIDEO
60:00 Střely celkem 23:21
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
57:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Šárka Staňková, asistoval #7 Vendula Maroszová (10:5)
57:54 Staňková s Maroszovou rozebraly obranu Tatranu a do prázdné zakončují
57:10 Příleská si zatím pohlídala všechny pokusy, které prošly na branku
56:10 Vyloučen hráč #8 Dominika Buczek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
55:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Eliška Planková, asistoval #26 Barbora Husková (9:5)
55:32 Elza konečně dotlačila míček do branky
54:00 Domácí celek, stejně jako Tatran stahuje hru na dvě pětky
53:47 Romančáková v dobré pozici nezpracovala loptu
52:15 GÓL PSN Tatran Střešovice! 8:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #24 Mariana Býčková (8:5)
52:15 Další gól Tatranu z předbrankového prostoru
51:54 Seevaldová se rvala na brankovišti jako lev ale míček zůstal pár centimetrů před čárou
50:24 GÓL PSN Tatran Střešovice! 8:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #24 Mariana Býčková bez asistence (8:4)
50:24 Býčková využívá příznivého odrazu a snižuje
49:02 Totéž, akorát z větší vzdálenosti předvedla na druhé straně Feiková
47:25 Kopecká se otočila s míčkem ale taky netrefuje
46:11 Janatková v brejku míří rovněž vedle
43:14 Pohlednou kombinaci Tatranu zakončuje Vachudová střelou vedle prázdné kasy
42:50 Příleská zasahuje helmou proti Kopecké
41:35 Maroszová to zkoušela podobně jako Buča před chvílí zpoza branky ale Antalová byla na místě
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:28 Od rozpojeného manťáku ještě střílí Beránková ale Příleská si situaci hlídá
38:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Karolína Janatková, asistoval #8 Dominika Buczek (8:3)
38:32 Po parádní kombinaci dotřískala míček do branky debutantka ve vítkovickém dresu Janatková
36:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #15 Šárka Staňková (7:3)
36:08 Buča se nejlépe zorientovala za brankou a pohotově zvyšuje
32:55 Standardku domácích řeší Buča výjezdem a Antalová musí opět zasahovat
30:23 Tentokrát Příleská proti Stůjové uspěla
29:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Lucie Cholinská, asistoval #2 Alžbeta Ďuríková (6:3)
29:45 Další kiks/fatál v obraně hostí opět trestá dvojice Betka - Cholča
27:49 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #87 Lucie Krýslová (5:3)
27:49 Odražený míček napálila přesně na zadní tyč Stůjová
27:20 Příleská chytá pokus Beránkové a následně domácí zahrozili rychlým kontrem
26:54 Vyloučen hráč #26 Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
26:54 F. M. Dostojevskij - Zločin a trest ve florbalovém vydání. I tady je v hlavní roli sekera ale místo vyhnanství na Sibiři to spraví dvě minuty na trestné
25:49 Příleská si pohlídala pokus Vachudové
25:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #8 Dominika Buczek (5:2)
25:01 Po 301 vteřinách využívá nápor kapitánka domácích
24:11 Vítky začínají druhou část náporem, další zákroky Antalové proti Cholinské a Huskové
22:35 Horečková na Fifinu a ta střílí těsně vedle
21:50 Teď střešovická gólmanka vytáhla i pokus Troškové
20:42 Fight v rohu s Vachudovou vyhrává Maroszová a Buča zaměstnala Antalovou
20:00 Střely v 1. části: 5:5
17:30 Vítkovická lajna zůstává na hřišti a Maroszová buď trefuje spojnici nebo dává gól, každopádně skóre se nemění
17:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #8 Dominika Buczek (4:2)
17:09 Analogická situace jako při prvním gólu, v brejku si Vejdy a Buča vyměnily role
16:22 Betka po zásahu vysokou hokejkou přepočítává zuby
15:24 Projektil Stůjové sice možná mohl vylekat Příleskou ale zaměstnal jen podavače míčků
13:49 Husa orazítkovala levou tyč Antalové, z jejího pohledu pravou i když ve finále to je asi celkem jedno kterou..
12:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Alžbeta Ďuríková, asistoval #15 Šárka Staňková (3:2)
12:37 Betis to vzala z vrchu na sebe, trefila přesně na zadní a brankářka Tatranu tak má stále stoprocentní neúspěšnost
10:55 Vyloučen hráč #11 Karolína Stůjová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:55 Pak ale Stůjová zahazuje Leňu Novotnou za manťák a jde si posedět
10:42 Standardka Tatranu je zblokována vedle
10:21 Většina vítkovických střel zatím míří do bloků, vlastně úplně všechny kromě těch dvou, které skončily v kase
07:58 Začíná se zastřelovat vítkovická posila Janatková
07:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Alžbeta Ďuríková, asistoval #18 Lucie Cholinská (2:2)
07:03 Teď jsem na rozpacích, jestli to v podání obrany Tatranu byl kiks nebo fatál. Každopádně ho Cholča s Betkou využívají k vyrovnání
06:20 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #15 Vendula Beránková (1:2)
06:20 Nahození Beránkové dotlačila do sítě Kopecká
04:10 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #10 Kateřina Seemannová (1:1)
04:10 Klasické "nedáš-dostaneš", Antalová vychytala Novotnou a na druhé straně následovala kombinace do prázdné
03:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #7 Vendula Maroszová (1:0)
03:06 Precizně zakončený brejk znamená vedení pro domácí tým
02:00 Na hřišti je to hned od startu vyhecované
00:40 Hned v prvním střídání dostává ťafku bez míčku Seevaldová
00:02 Úvodní buly pro Tatran
00:00 Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi Vítkami a Tatranem, oba soupeře dělí asi 350 km, 10 bodů a dvě příčky v tabulce