• 57 56:13
    8:0
    (Chudá)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBS Olomouc 8:0
branky: 7. Markéta Prontekerová, 22. Vanessa Rebecca Keprtová, 24. Magdaléna Plášková, 36. Eliška Trojánková, 40. Magdaléna Plášková, 42. Kristína Belicová, 55. Magdaléna Plášková, 57. Vanessa Rebecca Keprtová; rozhodčí: Martin Ležák - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Hana Ranochová 16 - Nikola Dlouhá 23; po třetinách: 1:0, 4:0, 3:0
60:00 Hodnocení aktérů utkání naleznete ZDE
60:00 Střely v celém utkání Chodov 31 Olomouc 16
60:00 Střely ve 3. části: 15:3
59:08 Chodov má na míčku převahu a na Olomouci je znát únava.
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty třeří třetiny.
56:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #92 Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval #9 Eliška Chudá (8:0)
56:13 Keprtová se také trefuje ze vzduchu a Chodov zvyšuje skóre Chodova na 8:0.
54:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #3 Karolína Suchá (7:0)
54:52 Další gól Chodova a také hattrick si připisuje Magdalena Plášková, která doráží míček ze vzduchu.
53:24 Keprtová na Vachovcovou těsně před branku, ta ale netrefuje.
51:57 Frantíková zase střílí z půlky, ale Dlouhá má přehled a střelu chytá.
49:31 Belicová si vyjíždí sama, ale Dlouhá je připravená.
47:34 Kacelová sama na chodovskou branku, ale netrefuje ji.
44:57 Střelu Řehákové chytá Ranochová.
41:56 Keprtová opět proběhla celé hříště, ale k její smůle dává tyčku.
41:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #85 Natálie Balková (6:0)
41:39 Výborná komunikace mezi Balkovou a Belicovou, která dává do prázdné branky.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
39:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #33 Kristýna Lechnerová (5:0)
39:00 Právě probíhá poslední mi uta druhé třetiny.
37:56 Vyloučen hráč #29 Tamara Hašová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
37:46 Keprtová si v oslabení obehrála všechny hráčky Olomouce, ale před brankou hostů jí míček ujel z hole, a tak nezakončuje.
36:30 Vyloučen hráč #8 Markéta Prontekerová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
36:30 První vyloučení dnešního zápasu a Olomouc si zahraje přesilovku.
35:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #23 Eliška Trojánková, asistoval #3 Karolína Suchá (4:0)
35:39 Další gól Chodova dává Eliška Trojánková a zvyšuje stav utkání na 4:0.
35:00 Dnešní utkání sleduje 55 diváků, děkujeme!
33:52 Keprtová zkouší prostrčit míček mezi nohama dlohé, neúspěšně.
32:40 Balková střílí z půlky, Dlouhá ale střelu přesně viděla a chytá do rukou.
31:05 Přečíslení Olomouce 2 na 1, ale míček končí za mantinelem.
28:20 Frantíková zkpouší z půlky, ale Brančíková blokuje.
26:07 Skalíková Emílie doráží odražený míček od Vachovcové, ale Dlouhá chytá.
23:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #8 Markéta Prontekerová (3:0)
23:24 Střela ze zášvihu Pláškové končí v brance Olomouce.
21:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #92 Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval #18 Magdaléna Plášková (2:0)
21:19 Po výborné přihrávce Pláškové na Keprtovou do běhu, dává Vanessa druhý gól Chodova.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 5:6
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:13 Lechnerové nesedla nahrávka od Suché a netrefuje ani branku.
15:52 Další z mnoha promarněných šancí Suché, které střela opět nesedla.
13:41 Krásná akce Olomouce, kde si vzájemně nahrálo všech pět hráček. Řeháková však trefuje pouze Ranochovou.
12:02 Havlíčková nahazuje na Prontekerovou, ta si obehrává olomouckou obránkyni, ale branku nakonec netrefuje.
08:25 Řeháková střílí přesně na helmu Ranochové.
06:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová bez asistence (1:0)
06:04 Velkou chybu Olomouce trestá Prontekerová a dává první gól v tomto utkání.
04:43 Přesná nahrávka na Suchou, té se ale nepovedlo dostrčit míček do branky hostů.
03:25 Zblokovaná backhandová střela Keprtové.
02:16 Vachovcová sama na bránu, ale střílí přímo do Dlouhé.
01:05 Oba týmy si zatím jen nahrávají a k žádné akci ještě nedošlo.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým hostů.
00:00 Vítáme vás na 16. kole Extraligy žen, kde se proti sobě utká FATPIPE FLORBAL CHODOV a FBS Olomouc.