2
  • 60 59:36
    2

Bulldogs Brno - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 0:7
branky: 7. Hana Chaloupková, 26. Kristýna Vejvodová, 30. Eliška Poláková, 36. Anežka Pěnkavová, 41. Barbora Špačková, 47. Barbora Špačková, 54. Veronika Balejová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Jana Prátová 17 - Kristýna Janglová 13; po třetinách: 0:1, 0:3, 0:3
60:00 Komentář hostů Hofmanová Eliška (Trenér): HODNOCENÍ
60:00 Komentář domácích Dadej Petr (Trenér): HODNOCENÍ
60:00 Střely ve 3. části: 5:9
59:48 Vyloučen hráč #9 Markéta Vlčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
59:36 Vyloučen hráč #28 Kristýna Vejvodová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
58:30 Buldočky v posledních minutách lepším týmem
58:26 Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
55:05 Po dobré kombinaci hráček hostí Zlatníková mohla doklepnout do prázdné brány, promáchla
53:43 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 0:7
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #13 Eliška Poláková (0:7)
52:12 Pešková se dobře vrátila do obrany čímž zabránila téměř jistému gólu
50:44 Hosté se již nikam neženou a kontolují skóre
49:29 Špačková mohla dorážet do prázdné brány, avšak promáchla
47:19 Pešková bekhendem prověřila golmanku
46:08 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 0:6
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #14 Barbora Špačková, asistoval #63 Kristina Zlatníková (0:6)
42:13 Zlatníková míjí prázdnou bránu
40:28 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 0:5
40:00 Střely ve 2. části: 3:9
37:40 Vyloučen hráč #84 Veronika Balejová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
37:40 Balejová brutálně složila Bolfovou
35:18 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 0:4
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #48 Anežka Pěnkavová, asistoval #84 Veronika Balejová (0:4)
35:18 Střela Pěnkavové se štěstím končí po nešťastné teči obránkyně v brance
32:50 Hunkařová při pokusu o střelu bez cizího zavinění zakopla
29:08 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 0:3
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #13 Eliška Poláková bez asistence (0:3)
29:08 Poláková na půlce čistě odzbrojila Hroudnou a ze samostatného úniku střelou na bližší tyč zvyšuje na tříbrankový rozdíl
25:25 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 0:2
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #63 Kristina Zlatníková (0:2)
25:25 Hráčky Startu využívají zkrácenou přesilovku poté co střela od půlky nějakým zbůsobem doskákala za záda domácí golmanky
23:52 Rozhodčí si opravdu potrpí na to aby hráčky nesekaly, další vyloučení
23:51 Vyloučen hráč #88 Nikol Hunkařová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
22:42 Vyloučen hráč #21 Vanda Šnajberková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
20:34 Stílející Bolfová zblokována obránkyní
20:00 Střely v 1. části: 5:6
19:25 Prátová si na nedostatek práce ale opravdu nemůže stěžovat
17:58 Ke dnešnímu utkání by se hodil titulek: "Obléhání Brna"
16:49 Buldočky jsou směrem dopředu bezzubé, soupeřky je navíc dobře dostupují
15:46 Domácí i díky bloku Hroudné přežily oslabení
14:32 Prátová je zatím v oslabení výborná
13:17 Mikšlová po dobrém individuálním průniku střílí do helmy
12:11 Florbalistky Startu vaří domácí obranu již dlouhé minuty
11:40 Vlčková trefuje tyč
10:45 Start nyní tlačí a druhý gól visí doslova ve vzduchu, Zlatníková od něj byla opravdu kousek
06:41 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 0:1
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #35 Hana Chaloupková, asistoval #84 Veronika Balejová (0:1)
06:41 Chaloupková nadvakrát překonjává Prátovou a otevírá skóre utkání
04:55 Jediné co střele Hroudné chybělo byla přesnost
03:25 Bolfové střela sjela
03:13 Hodová namazala Polákové do samostatného úniku, bekhendový blafák však skončil jen na tyči
03:00 Hráčky hostí se drží v útočném pásmu
02:11 Opět dobrá střela Startu
01:23 Prátová likviduje první střelu utkání
00:53 Bulldogs začínají s míčkem na hokejkách