60
  • 60 59:02
    Ostrava

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 9:7
branky: 6. Jana Trošková, 6. Šárka Staňková, 8. Sára Seevaldová, 11. Vendula Maroszová, 26. Barbora Husková, 30. Sára Seevaldová, 39. Lucie Cholinská, 40. Lucie Cholinská, 56. Vendula Maroszová - 5. Malwina Zagórska, 19. Linda Pudišová, 36. Veronika Rybičková, 39. Paulína Hudáková, 40. Malwina Zagórska, 45. Paulína Hudáková, 53. Linda Pudišová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 139; zásahy brankářů: Nikola Příleská 17 - Veronika Tomšová 9; po třetinách: 4:2, 4:3, 1:2
55:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #8 Dominika Buczek (9:7)
55:49 Tentokrát trvala odpověď domácím o něco déle, po třech minutách a jedné vteřině zafungovala osvědčená spolupráce Buča-Vejdy
53:32 Domácí stahují hru na dvě pětky
52:48 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová bez asistence (8:7)
52:48 Pudišová využívá ke snížení prostor, který dostala
52:07 Z výhozu Tomšové se stala v podstatě přihrávka Příleské
51:54 Nahození Šebestové málem usměrnila do branky Janatková
48:58 Opět střela Hurníkové a opět nad
46:56 Dva výborné zákroky Příleské v rychlém sledu
44:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #66 Michaela Mlejnková (8:6)
44:31 Hudáková prostřeluje chumel před brankou
44:15 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #7 Vendula Maroszová.
44:15 Blafák do bekhendu a výborný zákrok Tomšové
44:15 Hosté nezvládli pokrýt Maroszovou, ta je ve vyložené šanci faulována a pojede trestné střílení
42:48 Centr Mlejnkové na Rybičkovou byl příliš vysoký
42:39 Vyloučen hráč #9 Lenka Novotná družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
42:18 Totéž teď zkoušela Novotná ale trefila jen hokejku soupeřky a půjde sedět
40:38 Ďuríková obrala o míček Chalupovou ale Hussa následně netrefuje
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
39:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Lucie Cholinská, asistoval #7 Vendula Maroszová (8:5)
39:32 Totéž, co před chvilkou. Na branku FBC odpovídá po pár vteřinách Cholinská
39:16 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #71 Karolína Bínová (7:5)
38:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Lucie Cholinská, asistoval #8 Dominika Buczek (7:4)
38:16 To se ale nelíbilo Buči s Cholčou, tak přidávají další gól Vítek
38:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:4
38:03 P. Hudáková po standardce trefuje bližší vinkl
37:30 Blafák Ferenčíkové bol trocha dlhý
35:52 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Veronika Rybičková bez asistence (6:3)
35:52 Rybičková po individuální akci snižuje
35:11 Pocem kamdeš v podání Buči
34:26 Hezká akce trojky domácích ale přes několik střel se domácí dalšího gólu nedočkali
33:58 Maroszová obešla všechno, co jí stálo v cestě ale přestřeluje
32:48 Příklep K. Hudákové a další sejv Příleské
30:41 Příleská zachraňuje situaci při přečíslení hostí
29:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #2 Alžbeta Ďuríková (6:2)
29:29 Další smolný okamžik pro FBC, Vítky přidávají naprosto haluzový gól, autorkou je Seevaldová
29:06 Po delší době se opět hraje
29:05 Tak to je velice nepříjemná situace, vypadá to bohužel na vážnější zranění zápěstí Nely Škopkové
28:44 Mistrovství Polska ve sprintu na 18 metrů na florbalovém hřišti končí remízou
27:12 Hurníková míří nad, asi tam teda nemířila ale vystřelila tam
25:56 Buča není spokojena s verdiktem rozhodčích. Šokující..
25:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková bez asistence (5:2)
25:00 Povedená střela Huskové na zadní tyč znamená znovu vedení domácích o tři góly
17:11 Teď to z vrchu zkoušela Pudišová, rovněž vedle
15:50 Střela Mlejnkové se otřela o brankovou konstrukci a zamířila pryč ze hřiště
15:36 Vyloučen hráč #8 Dominika Buczek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování
14:56 Středulová střílí ale Příleská bez problémů chytá, na druhé straně Husa těsně vedle
13:20 Sekera na Cholču v gólové šanci zůstala nepotrestána
10:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová bez asistence (4:1)
10:13 Maroszová si našla míček a trefuje taky víko
09:21 Středulová v brejku místo střely zašlápla míček
07:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #26 Barbora Husková (3:1)
07:32 Seevaldová Po přihrávce Huskové trefuje vinkl
05:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Šárka Staňková, asistoval #8 Dominika Buczek (2:1)
05:28 A hned v dalším střídání strhává vedení na stranu Vítkovic Staňková
05:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Jana Trošková, asistoval #26 Barbora Husková (1:1)
05:09 Po obdobné akci na druhé straně srovnává Trošková
04:07 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #66 Michaela Mlejnková (0:1)
04:07 Mlejnková nastřeluje tyč a míček do branky dopravila Zagórska
02:56 Ve třetím jsme viděli faul na Janatkovou a střelu Šebestové, se kterou neměla Tomšová problém
01:43 Ani druhé
00:40 První střídání nic zajímavého nepřineslo
00:00 Dobrý den, vítejte u sledování online přenosu z derby mezi Vítkovicemi a FBC