• 55 54:02
    4:1
    Eva PREISSLEROVÁ

KM automatik FBK Jičín - Bulldogs Brno 4:1
branky: 21. Leona Müllerová, 31. Gabriela Žůrková, 50. Kristýna Bachmaierová, 55. Eva Preisslerová - 4. Aneta Koláčková; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 1 + Lucie Růžičková 5:0; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Alena Vokatá 22 - Markéta Hošek Marková 29; po třetinách: 0:1, 2:0, 2:0
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:59 Ceny pro nejlepší hráčky dnes předají bronzoví medailisté z Mistrovství světa mužů 2021 Adam Hemerka a Lukáš Bauer. Děkujeme
58:03 Pěkná šance Brna, Vokatá vyráží
56:44 Jičín drží hru pod kontrolou, dostává se do nebezpečných šancí, Marková drží skóre
54:20 Výborně teď Kuchařová u mantinelu, nedovolila soupeřkám projít do brejku
54:02 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (4:1)
52:37 Další tyčka, tentokrát nastřelená od Žůrkové
51:53 Brmo teď kombinuje na polovině soupeře
51:07 Kleinová v tutovce střílí vedle
50:33 Další akce Jičína, Žůrková trefuje boční síť
49:50 Vokaté teď zazvonila tyčka
49:20 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #21 Eva Preisslerová (3:1)
48:11 Povedená střela Bolfové, Vokatá vyráží nad sebe
46:54 Nikitě Domonkosové taky zahrály housle... trestá ale krásnou střelou, připravená Vokatá vyráží
46:10 Parádní střela Hohberg, i ta ale narazila na skvěle čapající Markovou
45:00 Jičín ubránil dlouhé oslabení bez větších problémů
44:45 Hašková v šanci po akci s Kuchařovou, finální přihrávku vyráží brněnská obrana
42:50 Krásný výhoz Vokaté na Žůrkovou, osamocenou před brankou, střela však jen do golmanky hostí
41:20 Brno si teď neví rady s Bachmaierovou, která drží balonek pod kontrolou a kličkuje přes celé hřiště
40:10 Úvodní buly ve prospěch domácích. Lucka Růžičková si ale posedí ještě přes 4 minuty na trestné za úder hokejkou do obličeje protihráčky.
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:48 Vyloučen hráč #5 Lucie Růžičková družstva KM automatik FBK Jičín na 5 minuty za sekání
36:10 Vokatá teď obdržela nepříjemné sekání přes prsty, hra ale pokračuje dál
33:50 Kuchařová vyslala pěknou střelu, golmanka vyráží
32:29 Po několika minutách vidíme Brno na polovině soupeře
32:00 Kleinová připravila další velkou šanci pro Žůrkovou, těsně mimo
30:25 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (2:1)
29:45 Brno se během přesilovky nepustilo do větších akcí, Jičín ubránil a opět hraje v plném počtu
27:34 Vyloučen hráč #85 Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování
26:50 Brněnská golmanka Markéta Marková aspiruje na ocenění hráčka zápasu, opět vyráží další velkou šanci domácího týmu
26:00 Kleinová trefuje břevno, balonek se odrazil za záda hostující golmanky, ta se zvládla zorientovat a balonek trošku se štěstím vyráží.
25:00 Žůrková ve velké šanci, golmanka vyráží nohou
22:30 Jičín teď v neuvěřitelných šancích, několikrát balonek skákal až u brankové čáry, zakončit se ale kvůli skvělým zákrokům hostující golmanky nepodařilo
20:14 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #93 Leona Müllerová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (1:1)
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:20 Zmatek před brněnskou brankou se domácím hráčkám nepovedlo zakončit
18:00 Žůrková teď nebezpečnou střelou z půlky ohrozila brněnskou branku, golmanka v poslední chvíli likviduje
17:10 Po delší pauze vidíme na hřišti jičínskou oporu Nikolu Kuchařovou, vrací se po zranění, snad se jí dnes povede bodovat
16:40 Domonkosová teď střílí těsně vedle jičínské branky, povedená akce hostů
14:20 Další velmi povedená střela Růžičkové, golmanka hlavou vyráží až na tribunu
12:00 Preisslerová sama před brankou, vymíchala ale sama sebe a k zakončení se nedostala
11:36 Sabina Hohberg v úniku sama na branku, výborným zákrokem ale šanci likviduje hostující golmanka
09:50 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, Jičín vyvíjí trochu větší tlak
08:50 Parádně Bachmaierová, housle
07:13 Střelu Růžičkové brněnská golmanka vyráží
06:20 Krásná střela Bachmaierové jen těsně míjí branku Brna, v dorážce do odkryté brány Kleinová trefuje jen obránkyni hostí
03:42 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #27 Aneta Koláčková, asistoval #92 Nikola Domonkosová (0:1)
03:30 Povedená střela brněnské Bolfové, přestřeluje
03:00 Jičín nepouští Brno z jejich poloviny hřiště
02:00 Chyba Růžičkové na polovině hřiště, následný protiútok likviduje domácí Hašková
00:35 Jičínská Kleinová v první šanci zápasu, branku hostí přestřeluje
00:20 Vidíme zajímavou změnu v sestavě domácích, duo Žůrková - Bachmaierová dnes v obraně
00:01 Úvodní buly ve prospěch Jičína
00:00 Dobrý podvečer, vítáme vás u 17. kola Extraligy žen mezi domácím týmem FBK Jičín a hostujícím Bulldogs Brno.