5:4
    Eva PREISSLEROVÁ
    (Žůrková)

KM automatik FBK Jičín - FBS Olomouc 5:4p
branky: 16. Kristýna Bachmaierová, 27. Lucie Růžičková, 41. Kristýna Bachmaierová, 48. Gabriela Žůrková, 65. Eva Preisslerová - 8. Tamara Hašová, 11. Pavla Pejzlová, 24. Tamara Hašová, 57. Tamara Hašová; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 4:4; využití: 2:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Alena Vokatá 32 - Nikola Dlouhá 20; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:1, 1:0
65:00 Střely v prodloužení: 4:4
64:09 GÓL KM automatik FBK Jičín! 5:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (5:4)
63:13 Parádní střela Žůrkové, čaruje i olomoucká golmanka
62:39 Jičín si koleduje, Vokatá musí čarovat
61:10 Olomouc zatím v prodloužení předvedla dvě střely, s oběma Vokatá neměla problém
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
59:50 Vokatá opět neskutečně, likviduje střelu olomoucké útočnice, která zůstala sama před brankou
59:00 Bachmaierová střílí, jen těsně mimo
58:45 Timeout KM automatik FBK Jičín
57:40 Krásná střela Růžičkové, trefuje jen clonící Svobodovou
56:16 GÓL FBS Olomouc! 4:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #29 Tamara Hašová bez asistence (4:4)
55:13 Fanoušci Olomouce se chovají nevhodně v hledišti a pokřikují neustále "fuj"
54:49 Naprosto neuvěřitělně teď Vokatá, zákrok ve stylu Matrix!
54:06 Mullerová teď ve zdi schytala hned za sebou dvě prudké střely, Jičín drží skóre
53:42 Vyloučen hráč #20 Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za zdržování hry
51:55 Bachmaierová teď zaskočila za spoluhráčky v obraně a likviduje velkou šanci Olomouce na srovnání skóre
49:26 Olomoucká golmanka v problémech se střelou Bachmaierové
48:15 Timeout FBS Olomouc
48:10 Kleinová má dnes opravdu smůlu, opět těsně míjí odkrytou branku
47:18 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #21 Eva Preisslerová (4:3)
46:33 Sledujeme hru Jičína 5 na 3
46:07 Vyloučen hráč #41 Karolína Šablaturová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
45:34 Vyloučen hráč #55 Barbora Suchánková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
44:50 Kleinová teď individuální akcí vybojovala balon pro Jičín
44:16 Vyloučen hráč #20 Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře
44:10 Hašková ve velké šanci, obrana Olomouce likviduje
43:02 Další samostatný únik Olomouce, opět excelentní Vokatá
42:25 Bachmaierová teď v nepříjemném kontaktu s protihráčkou, ke zranění naštěstí nedošlo
40:50 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #68 Martina Kleinová (3:3)
40:00 Střely ve 2. části: 5:12
38:00 Olomoucká Suchánková v samostatném úniku, Vokatá vyráží
37:24 Hráčka Olomouce teď předvedla rozštěp, následně pokračuje ve hře a ohrožuje střelou Vokatou
33:56 Za jičínskou obranou teď propadly dvě olomoucké útočnice, skákající balon ale likviduje Vokatá
32:29 Pěkná střela Smetákové, olomoucká obrana blokuje
30:25 Olomoucká golmanka se štěstím vyráží střelu Bachmaierové
30:06 Vyloučen hráč #13 Alexandra Hegingerová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
29:28 Jičín teď podcenil obranu, na brankovišti zůstala olomoucká útočnice úplně sama, doklepnout skákající balonek za záda Vokaté se jí ale nepodařilo
28:29 Olomouc v brejku, útočnice trefuje jenom tyčku
27:23 Vyloučen hráč #93 Leona Müllerová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:56 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #5 Lucie Růžičková, asistoval #20 Nikola Kuchařová (2:3)
25:07 Velká šance teď na straně Olomouce, střelkyně těsně nad domácí branku
25:00 Kleinová v několikáté šanci, opět ji ale zakončení nesedlo
23:59 GÓL FBS Olomouc! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #29 Tamara Hašová, asistoval #15 Pavla Pejzlová (1:3)
15:45 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #21 Eva Preisslerová (1:2)
15:10 Mullerové sjela střela z hokejky, Olomouc nyní drží balon pod kontrolou
14:50 Kleinová sama před brankou, střela ji ale nesedla
13:55 Vyloučen hráč #5 Eva Řeháková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání
11:50 Střelu Žůrkové do odkryté branky vyráží obránkyně hostí
10:10 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Pavla Pejzlová, asistoval #85 Andrea Palinková (0:2)
07:48 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #29 Tamara Hašová, asistoval #24 Tereza Reimerová (0:1)
06:40 Nádherná střela Mullerové z půlky, trefuje pouze tyčku
05:07 Jičín se teď jednoduše dostal na útočnou polovinu, o balonek ale vzápětí přišel v rohu hřiště
04:01 Další olomouckou střelu výborně blokuje domácí Egrtová
03:20 A další střela Olomouce, tentokrát doprostřed branky, Vokatá bez problémů chytá
02:50 Olomouc zatím aktivnější
02:00 Další povedená střela Olomouce, Vokatá vyráží
01:10 Vokatá teď nohou vychytává přečíslení Olomouce
00:15 Úvodní buly ve prospěch domácího týmu a hned vidíme Bachmaierovou ve velké šanci
00:00 Dobrý den, vážení diváci, vítáme vás u 18. kola Extraligy žen