• 60 59:59
    17:1
    (Husková)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 17:1
branky: 3. Blanka Gajdošová, 7. Dominika Buczek, 7. Denisa Hyršová, 29. Jana Trošková, 31. Šárka Staňková, 33. Alžbeta Ďuríková, 35. Dominika Buczek, 37. Denisa Ferenčíková, 38. Vendula Maroszová, 44. Barbora Husková, 46. Denisa Hyršová, 46. Dominika Buczek, 52. Denisa Hyršová, 53. Barbora Husková, 55. Alžbeta Ďuríková, 55. Dominika Buczek, 60. Denisa Hyršová - 3. Kristýna Vejvodová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Nikola Příleská 6 - Šárka Černá 11, Kristýna Karli 8; po třetinách: 3:1, 6:0, 8:0
60:00 Střely ve 3. části: 16:2
59:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 17:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Denisa Hyršová, asistoval #26 Barbora Husková (17:1)
59:59 OHLASY NEJLEPŠÍCH HRÁČŮ A TRENÉRŮ
59:00 Start se několikrát dostal k brance domácích, ale v podstatě branku neohrozil.
58:12 Nepřesná přihrávka Startu a opět tlak domácích.
56:33 Start už nenapadá, nabírají hráčky od půlky a snaží se odolávat kolotoči ze strany domácích.
54:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 16:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #12 Karolína Janatková (16:1)
54:57 Time moc nepomohl a skore se navyšuje.
54:37 Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
54:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 15:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Alžbeta Ďuríková, asistoval #55 Denisa Hyršová (15:1)
54:37 Ďuríková z otočky neomylně.
54:14 Opět se nám u mantinelů jiskří.
52:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 14:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #8 Dominika Buczek (14:1)
52:54 Rychle vyřešená přesilovka.
52:41 Vyloučen hráč #84 Veronika Balejová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
51:44 Hráčky Startu vypadají odevzdaně a pouze brání.
51:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 13:1
50:29 Přihrávka na Šebestovou nepřesná, ale míček si vzaly hráčky Vítkovic zpět.
49:21 Domácí hráčky si na středu nerozuměly, Příleská chytá s jistotou.
48:20 Husková trefuje první hráčku před sebou a Start z toho těží, střela, Příleská vyráží maskou.
45:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 12:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #7 Vendula Maroszová (12:1)
45:50 Karli se v brance ohání, ale domácí ji nedají vydechnout. Teď slabší chvilka obrany Startu.
45:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 11:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Denisa Hyršová, asistoval #7 Vendula Maroszová (11:1)
45:15 Start neustále obstřeluje branku domácích z dálky.
44:15 Sovadinová se natáhla, míček tefila, ale branku ne.
43:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #2 Alžbeta Ďuríková (10:1)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #72 Kristýna Karli družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
40:00 Start s novou brankařkou, buly nečekaně pro Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 9:1
39:55 Start stále pod tlakem, ale konec třetiny ubránil.
38:08 Poláková netrefuje odkrytou branku a Start se musí opět bránit.
37:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #15 Šárka Staňková (9:1)
37:02 Maroszová natáhla  dva metry od velkého brankoviště a zvyšuje vedení.
36:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #89 Blanka Gajdošová (8:1)
36:12 Buczek před brankou sama a dává.
35:40 Ojedinělá střela Startu z dálky opět mimo branku.
35:20 Planková se osvědčila jako nahrávač.
34:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #48 Eliška Planková (7:1)
33:57 Obraz hry je stále stejný.
32:43 Dvě vyloučení přinesly klid na hřiště.
32:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Alžbeta Ďuríková, asistoval #8 Dominika Buczek (6:1)
30:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Šárka Staňková, asistoval #48 Eliška Planková (5:1)
30:37 Vyloučen hráč #22 Emma Šlopková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
29:34 Vyloučen hráč #89 Blanka Gajdošová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
28:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Jana Trošková, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (4:1)
28:44 U mantinelu se nám začíná přiostřovat.
27:50 Buczek trefuje tyčku.
26:20 Vítkovicích nevychází finální přihrávka, možná by to chtělo střelbu ze střední vzdálenosti.
25:44 Horečková dostala zásah do obličeje, hraje se dál.
24:50 Chaloupková opět z dálky, ale nad.
23:40 Střelu od Plankové zastavila hradba těl hráček Startu.
22:15 Maroszová přibrzdila útok a obrana soupeře se stačila seskupit.
20:45 Vítkovice se usadily na půlce Startu a byla z toho pouze střela nad branku.
20:00 Úvodní buly v druhé části opět pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 10:3
19:59 Závěrečný tlak branku domácím nepřinesl.
19:37 Plánková střílí pouze do brankařky.
18:44 Vítkovice obstřelují branku Startu, ale neúspěšně.
16:15 Černá je neustále v permanenci.
15:15 Ferenčíková ztrácí na půlce, hráčka Startu střílí z dálky.
13:56 Start zatáhl obranu a zahustil prostor před brankařkou.
12:57 Souboj v rohu pro domácí, rychlý přesun, krosová přihrávka neprošla před branku.
12:10 Husková netrefuje prázdnou bránu.
11:30 Na Příleskou toho moc neprochází, hráčky Vítkovic se vrhají do ojedinělých střel.
10:00 Chaloupková se dostala k míčku, ale promáchla.
09:33 Po dlouhé době střela Startu byla zblokována.
08:17 Start neustále pod tlakem. Nedaří se mu rozehrát.
07:30 Vítkovice "klekly" na start a máme zde vedení domácích.
06:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Denisa Hyršová bez asistence (3:1)
06:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #15 Šárka Staňková (2:1)
05:02 Zámek před brankou Start ustál a postupným útokem se dostal na útočnou polovinu, kde ovšem rychle přišel o míček.
03:00 Třetí minuta nám přinesla dvě branky. Vítkovice stále tlačí a Start hrozí brejky.
02:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #26 Barbora Husková (1:1)
02:01 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 0:1
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #5 Zuzana Mervartová (0:1)
00:00 Úvodní buly pro domácí.