11:2
    Viktorie NOVOTNÁ
    (Košvancová)

PSN Tatran Střešovice - Panthers Praha 11:2
branky: 3. Kateřina Seemannová, 9. Kateřina Vachudová, 11. Veronika Kopecká, 12. Radka Korbelářová, 12. Kateřina Seemannová, 25. Veronika Kopecká, 36. Simona Korbelářová, 39. Vendula Beránková, 50. Karolína Stůjová, 55. Vendula Beránková, 56. Simona Korbelářová - 20. Markéta Žbánková, 58. Viktorie Novotná; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 1 + Karolína Stůjová 5:4; využití: 1:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 12 - Kristýna Míková 24; po třetinách: 5:1, 3:0, 3:1
65:00 Komentář trenéra hostí
65:00 Komentář nejlepší hráčky hostí
65:00 Komentář nejlepší hráčky domácích
65:00 Komentář trenérky domácích
60:01 Děkuji vám za pozornost a budu se těšit u některého příštího zápasu zpoza klávesnice opět napočtenou.
57:14 GÓL Panthers Praha! 11:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #36 Viktorie Novotná, asistoval #72 Adéla Košvancová (11:2)
57:14 Hosté využívají možnosti dlouhé početní výhody a snižují na 11:2
56:54 Timeout Panthers Praha
56:54 Vyloučen hráč #11 Karolína Stůjová družstva PSN Tatran Střešovice na 5 minuty za hrubost
56:54 Stůjová dnes na plochu už nenaskočí, dostala pětiminutový trest za zkosení hráčky u mantinelu.
55:13 GÓL PSN Tatran Střešovice! 11:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová, asistoval #27 Barbora Břešťálová (11:1)
55:13 Na "celojedničkové skóre" 11:1 upravuje S. Korbelářová.
54:26 GÓL PSN Tatran Střešovice! 10:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #15 Vendula Beránková, asistoval #23 Veronika Kopecká (10:1)
54:26 Desátá branka dvě vteřiny po naskočení Žbánkové zpět do hry dává Beránková.
52:56 Až téměř gladiátorské souboje se odehrávají na palubovce.
52:24 Vyloučen hráč #76 Markéta Žbánková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
52:24 Dvanáct vteřin se nám naskytne pohled na hru 4 na 4.
51:55 Odložené vyloučení, Drbalová na střídačce.
51:30 Drbalová poskakující balonek chytá.
50:36 Vyloučen hráč #27 Barbora Břešťálová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
50:36 Také Panthers si dnes vyzkouší přesilovku.
49:57 GÓL PSN Tatran Střešovice! 9:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #22 Kateřina Vachudová (9:1)
49:57 Něco přes půl minuty do konce přesilovky dokázal početní výhodu Tatran zhodnotit gólem.
49:25 Střelu Seemannové Horňáková chytá.
48:28 Vyloučen hráč #21 Lucie Florianová družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká florbalka
48:28 Mechlová utržila ránu vysokou holí od Florianové, která tímto oslabuje svůj tým.
47:39 Teď Drbalová viděla míček na poslední chvíli. Skóre se ale nemění.
46:12 Teď chvíli nebylo poznat, kdo hraje proti Tatranu, protože všechny střely a přihrávky směřovaly k brance Horňákové.
45:28 Seemannová se nedostala k míčku.
44:36 Za Drbalovou zvoní tyč.
44:27 Florianová se napřáhla a jen těsně netrefila branku.
43:49 Míček odražený do autu málem skončil v kelímku s pivem v rukách diváka.
43:10 Dělovka Beránkové z půlky se odrazila buď od obrany nebo od Horňákové.
42:45 Košvancová krosovkou míjí botu Drbalové.
41:44 Na zápas si do Stodoly našlo cestu 68 diváků a my jim moc děkujeme za podporu.
40:32 Panthers zahrozily, ale Drbalová nemusela řešit nějakou záludnou situaci.
40:01 I poslední buly na úvod třetiny získávají domácí hráčky.
40:00 Střely ve druhé třetině: Tatran 12 - Panthers 2
40:00 Střely ve 2. části: 12:2
39:59 Druhou třetinu se nám brankostroj lehce zasekl, ale to nic nemění na tom, že Tatran stále vede, tentokrát 8:1
39:15 Klobouček! Horňáková teď několika krásnými a obětavými zákroky překazila Tatranu další navýšení, od pořadatelského stolku, kde sedí dva gólmani, posíláme velké uznání!
38:10 GÓL PSN Tatran Střešovice! 8:1
38:10 Jsou to ale domácí, které přidávají další branku. Už na uctihodných 8:1
37:52 Bartušková po delší době prevěřila pozornost Drbalové.
36:11 Beránková razítkuje mantinel za brankou.
35:13 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová, asistoval #51 Radka Korbelářová (7:1)
35:13 Korbelářovy si prohodily pozice oproti své první souhře a navyšují na 7:1.
33:38 Tatran ani druhou přesilovku nevyužil.
32:22 Beránková vyhrála sprinterský souboj s Valešovou.
31:34 Vyloučen hráč #72 Adéla Košvancová družstva Panthers Praha na 2 minuty za opakované přestupky
31:32 Tak tahle rozehra se Košvancové nepovedla. Navíc za opakované přestupky je vyloučena.
31:14 Střela Nádeníkové z půlky hřiště přistála Horňákové v náručí.
30:16 Novotná nedokázala zpracovat těžkou přihrávku a tak promarnila šanci využít zívající branku.
28:31 Korbelářová vyslala přesnou střeu na bližší tyčku Horňákové, kde však brankářka díry utěsnila. Následně pak naponěkolikáté chytla horký brambor poskakující ve vzuduchu.
27:50 Tatran přesilovku nevyužil.
27:13 Panthers se ve vlastním oslabení postupně dostávají na polovinu Tatranu přes nedovolené zákroky soupeře.
26:27 Seemannová otřela míček o tyčku branky, jen z té špatné strany.
25:48 Vyloučen hráč #86 Lenka Faltusová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
25:48 Faltusová na trestné za sekeru.
25:24 Bartušková ztratila míček a hned z toho byl závar před brankou Panthers.
24:06 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #29 Lucie Želízková (6:1)
24:06 Kopecká se jala míčku a vymetla pavučiny ve vzdálenějším rohu za Horňákovou. 6:1 z pohledu Tatranu.
22:45 Vlachová zabránila téměř jistému gólu Tatranu.
21:41 Stůjová netrefila zařízení ani hřiště.
21:00 Kopecká nepřekonala Horňákovou.
20:01 Buly na začátku druhé třetiny pro sebe uzmuly domácí hráčky.
20:00 Střely v první třetině: Tatran 10 - Panthers 3
20:00 Střely v 1. části: 10:3
19:56 GÓL Panthers Praha! 5:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #53 Agáta Saffertová (5:1)
19:56 Tak přeci jenom se dočkaly i hostující hráčky, když čtyři vteřiny před koncem třetiny vymazávají nulu na skórtabuli. Nulu prolamuje Žbánková a lehce koriguje na 1:5 z pohledu Panthers.
18:59 Drbalová musela být ve střehu, protože se Panthers dostaly do přečíslení 2 na 1. Faltusová ale přestřelila hřiště.
17:23 Oblouček Beránkové lapá Horňáková, před kterou se ještě snažila proběhnout útočící hráčka Tatranu.
17:01 Beránková střílí do zámezí.
16:43 Žbánkové sjel míček z čepele a tak neohrozila svatyni Drbalové.
15:56 Horňáková doskakuje míček a v klidu jej přihrává na nejbližší spoluhráčku.
14:48 Romančáková se vymotala s míčkem u mantinelu a zamířila na polovinu soupeře.
14:24 Beránková nechala míček za čepelí.
12:49 Tůmová vyvezla míček do bezpečí a nechává svůj tým dostřídat.
11:42 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #29 Lucie Želízková (5:0)
11:42 Brankostroj Tatranu se roztrhl, za sedmnáct vteřin dává pátou branku Seemannová.
11:25 Beránková pálila ze středu hřiště, Horňáková třímá míček, ale na místě ještě utržila nějakou sekeru.
11:08 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová, asistoval #7 Simona Korbelářová (4:0)
11:08 První střelu dokázala Horňáková vynulovat, na dorážku ale už neměla nárok. Prosazují se sestry Korbelářovy.
10:05 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:0
10:05 Kopecká z úhlu vymetá zákoutí branky Horňákové.
09:45 Tatran nebyl daleko od třetí branky, nepřesnost a obrana hostí stála proti.
08:38 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #22 Kateřina Vachudová, asistoval #11 Karolína Stůjová (2:0)
08:38 Vachudová navyšuje náskok Tatranu na dvě branky.
08:12 Rozhodčí přerušují hru pro nedovolený zákrok Tatranu.
07:00 Míček mění majitele velmi často.
05:20 Bartušková se vymotala s míčkem mezi několika hráčkami na hřišti, ale míček nakonec skončil na čepelích Tatranu.
04:50 Horňáková lapá.
04:01 Gocová nezametla míček kolem tyčky za Drbalovou, která měla na místě skvěle připravenou závoru z nohy.
02:38 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
02:38 Seemannová otevírá gólový účet dnešního utkání, domácí vedou 1:0
01:59 Pisárová míjí branku o několik centimetrů.
01:06 Horňáková poprvé v zápase lapá míček ve stoje.
00:20 K míčku se ale dostala Faltusová, její střela však byla zblokována.
00:01 Úvodní buly vyhrávají Tatranky.
00:00 Hra nám za nějakých cca sedm minut začne, a tak mi nezbývá než vám popřát příjemnou zábavu.
00:00 Vlivem covidových odkladů zápasů má ženská soutěž nerovnoměrně odehrané počty utkání. Domácí Tatran je s 19 zápasy a 43 body na čtvrté příčce. Hosté z Panthers po 20 zápasech a 24 body na kontě drží osmou pozici v tabulce. Oba týmy by z dnešního klání jistě rády braly body: pro domácí by to znamenalo pojištění čtvrtého místa, hosté by mohli přeskočit sedmý 26bodový Start98.
00:00 Krásné nedělní, až téměř jarní odpoledne ze střešovické Stodoly, kde se za několik minut odehraje zápas 21. kola mezi PSN Tatran Střešovice a Panthers Praha. Utkání si můžete užít přímo v hale za dodržení aktuálně platných vládních nařízení, nebo u online/video přenosu.