• 60 59:03
    7:5
    ()

FBS Olomouc - FbŠ Bohemians 7:5
branky: 5. Zuzana Hubáčková, 6. Eva Řeháková, 7. Barbora Suchánková, 9. Eva Řeháková, 19. Karolína Šablaturová, 48. Barbora Suchánková, 60. Eva Řeháková - 9. Karolína Mezerová, 25. Karolína Mezerová, 26. Tereza Havlová, 38. Veronika Štajnerová, 52. Adéla Bočanová; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3 + Radek Řehák OS:5 + Tereza Havlová OS; využití: 2:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 33 - Karolína Červová 1, Martina Franková 30, Karolína Červová -2; po třetinách: 5:1, 0:3, 2:1
60:00 Pozápasové rozhovory najdete zde.
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:03 GÓL FBS Olomouc! 7:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková bez asistence (7:5)
59:03 Řeháková zvyšuje na 7:5 střelou do prázdné branky.
58:49 Mezerová mijí branku Schoupalové po střele z první.
58:03 Probíhají poslední dvě minuty tohoto velice vyhroceného utkání.
57:09 Hosté již kombinují v šesti hráčkách.
56:27 Hra přerušena díky zranění kapitánky Reimerové, která je nyní v péči zdravotnice.
55:44 Bohemians přehrávají domácí celek.
54:33 Schoupalová si připisuje dobrý zákrok proti střele Veselé.
53:38 Domácí v plném počtu.
51:37 Vyloučen hráč #29 Tamara Hašová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
51:18 GÓL FbŠ Bohemians! 6:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #4 Kateřina Fousová (6:5)
51:18 Vyloučen asistent trenéra Radek Řehák družstva FBS Olomouc - osobní trest
51:18 Vyloučen hráč #15 Pavla Pejzlová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nesportovní chování
50:42 Vyloučen hráč #71 Tereza Havlová družstva FbŠ Bohemians - osobní trest
50:42 Vyloučen hráč #71 Tereza Havlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování
49:15 Střídání brankáře. Nový brankář #51 Karolína Červová družstva FbŠ Bohemians
49:15 Tentokrát už musí Franková díky bolesti levé ruky střídat a do hry tak pouští svou kolegyni Červovou.
48:51 Bohemians rozjíždí první přesilovou hru v zápase.
48:25 Vyloučen hráč #24 Tereza Reimerová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
47:31 GÓL FBS Olomouc! 6:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #55 Barbora Suchánková, asistoval #33 Eliška Pešavová (6:4)
47:31 Nyní už se domácí prosazují a Suchánková svou druhou brankou v zápase zvyšuje na 6:4.
47:02 Obrovská šance Hašové, která nepřekonala ležící Frankovou v brance.
46:26 Ex-olomoucká golmanka Franková ve hře pokračuje, věříme, že je v pořádku.
46:25 Franková se v bolestech drží za ruku a díky tomu je hra přerušena.
45:58 Bohemians se výhozem osvobozují.
45:36 Vyloučen hráč #18 Klára Minářová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
45:31 Dobrá střela Zmrzlé, která neprošla za záda Frankové.
43:39 Šablaturová se vytočila a poslala míček na výbornou Frankovou, ale ta je dnes ve formě a míček za svá záda nepustila.
41:10 Třetinu tentokrát lépe začínají hosté, kteří touží po vyrovnání.
40:00 Střely ve 2. části: 8:15
38:59 Řeháková práskla balónek před branku, kde čekala Pešavová, která jej nedokázala usměrnit mezi tři tyče.
37:51 GÓL FbŠ Bohemians! 5:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Veronika Štajnerová, asistoval #9 Karolína Mezerová (5:4)
37:51 Štajnerová zamířila velice přesně a nenápadnou střelou překonává Schoupalovou.
37:48 Bohemians jsou v tlaku a drží domácí v zámku.
37:15 Peterková po dobrém návratu našla Řehákovou, ale té balónek ujel.
35:43 Střelu Hubáčkové sbírá Franková, která dlouhým výhozem zahajuje útok hostů.
35:07 Bohemians zkouší dlouhý nához "na Uničov".
32:56 Utkání se přiostřuje a Bohemians přebárají otěže zápasu.
31:29 Suchánková po přerušení vrací míček Bohemians.
30:44 Strnadová vyzkoušela svou střelou z výběhu brankářku Schoupalovou, ale ta byla pozorná a připsala si dobrý zákrok.
28:59 Veselá se drala do zakončení, ale trefila pouze před sebou stojící Brančíkovou.
26:43 Bohemians se dostávají do zápasu a pomaličku začínají domácí tým přehrávat.
25:35 GÓL FbŠ Bohemians! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #71 Tereza Havlová bez asistence (5:3)
25:35 Havlová propálila vše, co jí stálo v cestě a snižuje tak na 3:5 z pohledu Bohemky.
24:02 GÓL FbŠ Bohemians! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #23 Natálie Bartošová (5:2)
24:02 Mezerová již podruhé dnes překonává Schoupalovou a hosté tak dotahují na rozdíl tři branek.
23:38 Vaníčková vystihla přihrávku Hubáčkové, ale přes obránkyni Brančíkovou nedokázala projít.
21:47 Olomoucké mají opět se začátkem třetiny navrch a přehrávají hosty.
20:00 Střely v 1. části: 18:10
18:23 GÓL FBS Olomouc! 5:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #41 Karolína Šablaturová, asistoval #8 Zuzana Hubáčková (5:1)
18:23 I Franková poprvé kapituluje a domácí nadělují Klokankám bůra.
18:08 Hosté v plném počtu.
17:24 Franková výhozem osvobozuje svůj tým.
16:55 Domácí rozehrávají nyní už pouze klasickou přesilovku.
16:08 Vyloučen hráč #22 Kristýna Dvořáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za opakované přestupky
16:02 Domácí mají ponechanou výhodu.
14:59 Řeháková do bloku.
14:36 Vyloučen hráč #4 Kateřina Fousová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
13:54 Bohemians budou po faulu Řehákové zahrávat od mantinelu "standartku".
12:22 Faltová prošla olomouckou obranou jako nůž máslem, ale zuby si vylámala na dnešní domácí jedničce Schoupalové.
10:58 Soušková chybovala v defenzívě, ale svou chybu dokázala napravit ziskem míčku a následným rozehráním na Řehákovou.
09:07 První zákrok si připisuje golmanka Franková, která rozhodně nechytá v neznámém prostředí.
08:27 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #47 Michaela Zmrzlá (4:1)
08:27 Střídání brankáře. Nový brankář #25 Martina Franková družstva FbŠ Bohemians
08:27 Domácí hráčky jsou dnes obrovsky produktivní a vedou již 4:1.
08:18 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #21 Aneta Faltová (3:1)
07:50 Domácí dnes hrají velice aktivně a nedávají Bohemians téměř žádný prostor.
06:41 Timeout FbŠ Bohemians
06:41 GÓL FBS Olomouc! 3:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #55 Barbora Suchánková, asistoval #29 Tamara Hašová (3:0)
06:41 Suchánková zamířila velice přesně a posílá svůj tým do vedení 3:0.
06:16 Vyloučen hráč #9 Karolína Mezerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost
05:52 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková bez asistence (2:0)
05:52 Peterková dobře tečovala nához a posílá míček za záda Červové.
04:56 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Zuzana Hubáčková, asistoval #13 Alexandra Hegingerová (1:0)
04:56 Hegingerová poslala míček do levého horního růžku branky Červové a posílá tak domácí do vedení.
03:31 Suchánková byla nepěkně poslána do mantinelu, ale domácí hráčka je v pořádku a pokračuje se dále ve hře.
02:24 Bohemians zahrávali standartní situaci z velkého brankoviště, ale Klokanky téměř nic nevymyslely a Olomouc opět na balónu.
01:41 Hašová vyslala pumelici z levého kruhu, ale Červová na tuto střela dosáhla a připisuje si dobrý zákrok.
01:21 Dvořáková se drala dopředu, ale přes Reimerovou neprošla.
00:43 Brančíková zkusila střelu z první, ale neúspěšně.
00:24 Po faulu hostů se domácí usazují v útočném pásmu a rozjíždí kombinaci.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Vážení diváci, vítám vás z olomoucké sportovní haly Čajkáréna u online textového přenosu zápasu 21. kola Extraligy žen mezi kluby FBS Olomouc a FbŠ Bohemians.