• 58 57:11
    5:11
    (Buczek)

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:11
branky: 17. Tereza Havlová, 27. Karolína Mezerová, 30. Karolína Mezerová, 48. Tereza Havlová, 52. Simona Pálková - 5. Denisa Hyršová, 10. Vendula Maroszová, 13. Dominika Buczek, 16. Vendula Maroszová, 26. Barbora Husková, 35. Šárka Staňková, 36. Denisa Ferenčíková, 38. Denisa Ferenčíková, 45. Lucie Cholinská, 56. Eliška Planková, 58. Vendula Maroszová; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Karolína Červová 23 - Nikola Příleská 11; po třetinách: 1:4, 2:4, 2:3
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:59 Hvizd rozhodčích znamená konec, skóre nezměněno 5 gólů daly domácí hráčky a 11 hostující
59:31 Klára Minářová nastřeluje tyč
59:00 Poslední minuta tohoto zápasu, o vítězi je rozhodnuto, o stavu ještě zdaleka ne, za minutu se může hodně změnit
58:14 Krásná akce domácích hráček bohužel nekončí míčkem v síti, ale akce to byla hezká
57:37 Tentokrát Červová Seevaldovou vychytala
57:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #8 Dominika Buczek (5:11)
56:21 Karolína Mezerová jde sama na branku, ovšem je vytlačena obranou Vítkovic
55:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Eliška Planková, asistoval #8 Dominika Buczek (5:10)
55:01 Denisa Hyršová zkouší prostřelit bohemáckou brankářku za běhu ze vzduchu - to by byl majstrštyk
53:54 Aneta Faltová ostřeluje branku Vítkovic, tentokrát vysoko nad
53:21 Gabriela Vaníčková opět v šanci zavěsit
52:03 Vyloučen hráč #26 Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra na zemi
52:03 Rozhodčí musí nyní vysvětlit kapitánkám týmů své rozhodnutí, pískají přesilovku pro Bhemku za hru na zemi vítkovické hráčky na hraně brankoviště
51:40 GÓL FbŠ Bohemians! 5:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #3 Simona Pálková, asistoval #48 Gabriela Vaníčková (5:9)
51:40 Gabriela Vaníčková nabrala tempo, běží se zdviženou hlavou, hledá komu a Simona Pálková je tam kde má být, je tam další gól pro Bohemians
50:10 Natálie Bartošová a Anna Marie Divišová odvracejí veškeré útoky vítkovických hráček, brání jak o život
49:56 Tak tohle byla tutovka, kterou kapitánka Vítkovic zahodila jak mastný papír do koše
48:15 Vyloučen hráč #71 Tereza Havlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
48:15 Tak a zase změna, jde si sednout hráčka Bohemky a hra bude nyní 4 na 4
47:32 GÓL FbŠ Bohemians! 4:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #71 Tereza Havlová, asistoval #85 Lucie Veselá (4:9)
47:32 3 vteřiny hrají hráčky Bohemky v 5 proti 3 a je to tam - Tereza Havlová proměňuje
47:29 Vyloučen hráč #25 Laura Prusková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
46:15 Vyloučen hráč #12 Karolína Janatková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
46:15 Druhá bohemácká přesilovka - bude úspěšnější než první?
45:00 Lída Luklynská posílá dlouhý lob směrem k Karolíně Mezerové
44:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Lucie Cholinská, asistoval #91 Adéla Feiková (3:9)
44:04 Lehkou střelou nad nohu přepisuje Lucie Cholinská na světelné tabuli číslo 8 na číslo 9
42:33 Na druhé straně sama Klára Minářová a i vítkovická brankářka Příleská chytá
41:21 Adéla Feiková sama na Karolínu Červovou, sevřením míčku mezi stehna nedala šanci bohemácká brankářka vítkovické hráčce zakončit
40:59 Aneta Faltová a Simona Pálková sevřely u mantinelu Dominiku Buczek
40:00 Začíná nám 3.třetina, i tentokrát jsou hráčky hostí na buly úspěšnější
40:00 Střely ve 2. části: 5:12
39:13 Anna Marie Divišová vybojovala výhodu pro svůj tým a bude mít ještě čas pokusit se připsat si bodík v podobě asistence či gólu
38:36 Jana Trošková opět přestřeluje branku domácích
37:44 Kateřina Fousová tentokrát byla úspěšnější než Eliška Planková a míček zůstal na její čepeli
37:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #8 Dominika Buczek (3:8)
37:01 Minuta stačila hráčkám z Vítkovic, aby rozebraly Bohemačky.Sice ne moc hezkým gólem, ale míček byl za zády Karolíny Červové a tak platí
36:01 Vyloučen hráč #18 Klára Minářová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování florbalky
36:01 Budeme svědky 1. přesilovky Vítkovic, uvidíme zda přidají další gól ke svému skóre
35:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #2 Alžbeta Ďuríková (3:7)
34:52 Kateřina Strnadová zapnula svoje turbo a jde sama na bránu, bohužel Laura Prusková z Vítkovic, aby zabránila střele si pomohla rukou na zádech Kateřiny
34:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Šárka Staňková, asistoval #8 Dominika Buczek (3:6)
33:59 Lucie Veselá a Klářa Minářová se sesypaly na Karolínu Janatkovou jak vosy na med, ale míček nevybojovaly
33:02 Alžběta Ďuríková na druhé straně přestřeluje branku, ve které klečí Karolína Červová
31:38 Lucie Veselá faulována Lucií Šebestovou u mantinelu v útočné polovině Bohemians
30:01 Kateřina Strnadová těsně před vítkovickou svatyní s míčkem na hokejce zkouší na bližší tyč zakončit
29:02 GÓL FbŠ Bohemians! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #77 Anna-Marie Divišová (3:5)
29:02 Karolína Mezerová v zelenobílem dresu jede jak lokomotiva, zatím byla u všech gólů Bohemky, jen tak dál Kájo
27:21 Adéla Bočanová s Lucií Šebestovou se tahají o míček, rozhodčí jej přisoudil hráčkám z Vítkovic
26:03 GÓL FbŠ Bohemians! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #71 Tereza Havlová (2:5)
26:03 Během chviličky vítkovické hráčky opět v šanci, ale Karolína Janatková doslova spálila šanci a  i Bohemačky umí na tuto promarněnou šanci odpovědět gólem Karolíny Mezerové s asistencí Terky Havlové
25:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #22 Sára Seevaldová (1:5)
25:05 Souhra Anny Marie Dvišové, Veroniky Štajnerové a Karolíny Mezerové vypadala luxusně, avšak kýžené ovoce nepřinesla. Zde platí nedáš, dostaneš - Barbora Husková - dala
24:21 Aneta Faltová dlouhou přihrávkou podél mantinelu dává šanci Simoně Pálkové
23:01 Alžběta Ďuríková se snažila oběhnout Lucii Hernandezovou, ale ta nejen že má dlouhé nohy, ale i dlouhé ruce a vítkovická Alžběta na bohemáckou Lucii prostě nestačí
21:59 Přesilovka Bohemians končí bez úspěchu
21:17 I přes svoje oslabení se dokáží vítkovické hráčky dostat k šanci - tentokrát to byla Jana Trošková
20:37 Adéla Bočanová čeká s napřáhnutou hokejkou na správnou přihrávku
20:01 Opět jsou na buly úspěšnější vítkovické hráčky
20:00 S pokřikem přicházejí na střídačky oba týmy, přichází i rozhodčí a na straně Vítkovic bude jedna hráčka chybět, jelikož  jde ještě na 1:59 na trestnou lavici
20:00 Střely v 1. části: 2:10
19:59 Vyloučen hráč #26 Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
19:59 Pouhou vteřinu bude trvat v 1. třetině přesilovka Bohemians, o přestávce budou mít možnost přesilovku probrat a dle pokynů snížit tak na začátku 2. třetiny skóre
18:04 Šance jsou na obou stranách, teď to vypadá lépe pro domácí
16:03 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #71 Tereza Havlová, asistoval #9 Karolína Mezerová (1:4)
16:03 A je to tady, Bohemačky - jmenovitě Tereza Havlová po přihrávce od Karolíny Mezerové rozvlnila síťku vítkovické branky
15:33 Hráčky Vítkovic se nám rozehrály, teď budeme čekat zda se rozehrají i domácí hráčky
15:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
14:44 Slyšíme cinkot tyčky u bohemácké branky
13:21 U své branky kombinuje Denisa Ferenčíková s Alžbětou Ďuríkovou a hledají skulinku kudy poslat míček vpřed
12:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #55 Denisa Hyršová (0:3)
10:09 Lucie Veselá nyní čistě obrala o míček Janu Horečkovou a může zakončit
09:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
09:13 Aneta Faltová a Veronika Mandíková obtěžovali Vendulu Maroszovou u mantinelu v rohu hřiště tak douho až rozhodčí hru přerušili a na míčku zůstávají Vítkovice
07:43 Klára Minářová je zastavena Denisou Hyršovou na středu hřiště
06:03 Výběh Karolíny Mezerové a ohrožení branky Vítkovic, brankářka Příleská je ve střehu
04:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Denisa Hyršová, asistoval #18 Lucie Cholinská (0:1)
04:21 Hra se momentálně odvíjí na polovině Bohemians, obrana se snaží odpálit míček na protější polovinu
02:59 Z rohu u branky Bohemky rozehrává Dominika Buzcek, míček zachytává Veronika Štajnerová a jde do útoku
01:22 Na rozehrávce Eliška Císařová,posouvá na Kateřinu Fousovou, která hledá další spoluhráčku na přihrávku
00:00 První u míčku jsou hráčky Vítkovic, začíná utkání, které sice stav v tabulce nezmění, ale můžeme být svědky kvalitní hry
00:00 Dobrý den, vítáme Vás u posledního kola Extraligy žen, při kterém se utká tým z 1. místa tabulky SC TEMPISH Vítkovice a FbŠ Bohemians, které patří 5. místo.