2
    Vladislav KITTEL
    zvedání florbalky

Warriors Nový Jičín FBK Sršni C - FBC Honey Badgers F-M 1:4
branky: 7. Petr Burýšek - 4. Radek Měrka, 12. Vít Kahánek, 22. Vít Kahánek, 27. Vít Kahánek; rozhodčí: Martin Siřinek - Lukáš Vaněk; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Michal Szczurek ? - Michal Zápalka ?; po třetinách: 1:2, 0:1, 0:1
36:00 Střely ve 3. části: 6:8
35:08 U pořadatelského stolku je i trenér A-týmu Mira Kasl, který má docela dost připomínek k zápasu.
34:27 Najvyho únik a nsálednou střelu vyrazil helmou gólman hostů.
33:43 To tak chybělo, aby domácí hráli oslabení, prohrávají o 3 branky.
33:40 Vyloučen hráč #43 Vladislav Kittel družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C na 2 minuty za zvedání florbalky
33:13 Warriors bez brankáře.
32:17 Timeout Warriors Nový Jičín FBK Sršni C
32:08 Hráči ani fanoušci nemají moc pěkné slova na rozhodčí.
30:24 Peťa Kittel šel do výjezdu, ale střelu brankář z Frýdku vyrazil. Mimo jiné, do hry naskočil hrubý Leoš.
29:01 Dobrá zpráva, Najvyho vidíme opět na hřišti. Ta horší zpráva, že zrovna v oslabení, kvůli hrubosti Prašivky.
28:29 Vyloučen hráč #23 Daniel Prašivka družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C na 2 minuty za hrubost
28:17 Peťa Kittel ze středu na Leoše u levého mantinelu, ale brankář zase připraven.
27:10 Z rohu zkoušel před bránu Burýšek mladší, brankář hostů ale připraven.
26:42 GÓL FBC Honey Badgers F-M! 1:4
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #24 Vít Kahánek, asistoval #2 Filip Machálek (1:4)
26:42 Štěstí teď nepřálo Michalovi v bráně, kdy se mu míček zakutálel za záda do brány.
26:02 Eichner zkoušel, ale trefil tyčku.
24:58 Začalo se opět agresivně, Šimek dostal do nosu, ale není to nic vážného.
24:10 Nevíme, zda duo v obraně Kostelecký - Prašivka dnes ještě uvidíme, protože z pana Prašivky je momentálně útočník.
24:00 Střely ve 2. části: 5:4
23:19  Warriors sice mají přesilovku, ale na hřišti to vypadá, jakoby se hrálo klasicky 5 na 5.
22:45 Vyloučený Román za hrubost se šel omluvit zraněnému Najvimu na žíněnku.
22:07 Vyloučen hráč #21 Alexander Román družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za hrubost
22:07 Najvy opět na zemi, tentokrát je ale hra přerušená, zdravotník Daggy ho odvádí za mantinel. Vypadá to na zranění kolene.
21:48 Vežranovský z Frýdku domácím pěkně topí pod kotlem.
21:01 GÓL FBC Honey Badgers F-M! 1:3
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #24 Vít Kahánek bez asistence (1:3)
20:11 Extraligové zkušenosti předvádí na hřišti také Peťa Burýšek, který zkoušel střelu ze středu.
19:25 Domácí brankář Szczurek Míša se už nějakou minutu v bráně nudí.
18:32 Duo v obraně Warriors Prašivka - Kostelecký očividně funguje.
17:00 Domborvský z Frýdku sedí na trestné už podruhé a odpovídá tomu i jeho slovník.
16:54 Vyloučen hráč #99 Michal Dombrovský družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za sekání
16:20 Snad Slováček ještě nepsal Ježíškovi, bude potřebovat novou florbalku.
15:09 Probrat brankáře hostí zkusil žabkou z obrany probrat Leoš, ale byl vzhůru.
13:14 Své extraligové zkušenosti předvádí na hřišti Peťa Kittel, ale zatím skore nezměnil.
12:19 Šance Vládi Kittela končí za zády hostujícího brankáře.
12:00 Střely v 1. části: 3:5
11:07 GÓL FBC Honey Badgers F-M! 1:2
10:14 Hosté v pěti a jde vidět, že chtějí přidat gól. Hraje se teď jen u branky domácích.
09:05 Najvy právě vytřel zem, paní uklízečka děkuje.
06:47 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni C! 1:1
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni C vstřelil #17 Petr Burýšek, asistoval #27 Dominik Eichner (1:1)
06:47 Ze standardní situace Warriors se trefuje Burýšek starší a srovnává tak skore na 1:1.
06:10 Kittel právě minul tutovou šanci.
04:53 Bráchové Kittelovi měli spolu v útoku krásnou akci, bohužel skore zůstává neměnné.
03:25 GÓL FBC Honey Badgers F-M! 0:1
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #93 Radek Měrka, asistoval #11 Václav Štrbák (0:1)
02:40 Na hře domácích Warriors jde vidět, že jsou hladoví po gólu.
02:10 První minuty zápasu probíhají agresivně a míček je častěji mimo hřiště jak na hrišti.
00:00 Vítáme fanoušky utkání mezi Warriors Nový Jičín a Honey Badgers F-M.