5:2
    Tomáš MALÝ
    (Kuba)

RH PIVING Ostrava - FK Gůfuň Nový Jičín 5:2
branky: 9. Tomáš Malý, 11. Michal Kuba, 20. Michal Kuba, 34. Adam Zmrzlík, 35. Tomáš Malý - 31. Lukáš Drda, 32. Ondřej Bienek; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Patrik Plevák ? - Andrej Krkoška ?; po třetinách: 2:0, 1:0, 2:2
35:25 Plevák ještě ruší jednu akci Jičína.
35:00 Poslední inuta zápasu. Myslím že je rozhodnuto.
34:01 GÓL RH PIVING Ostrava! 5:2
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #21 Tomáš Malý, asistoval #5 Michal Kuba (5:2)
34:01 A Malý střílí další kousek do branky Krkošky. JE TO BŮH!!!
33:56 GÓL RH PIVING Ostrava! 4:2
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #16 Adam Zmrzlík, asistoval #21 Tomáš Malý (4:2)
32:08 Vyloučen hráč #21 Pavel Táborský družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za hrubost
32:02 Drsný zákrok Jičína nejpíš zastaví jejich nahecovanost. jdou do čtyř hráčů.
31:45 A Gufuňi chytají slinu dřou se dopředu jako Putin na Ukrajinu.
31:17 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 3:2
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #7 Ondřej Bienek bez asistence (3:2)
31:17 Ale snižují na rozdíl jednoho gólu.
31:17 Bizární rozehrávka kdy se hráči Gufuň nedorozumněli a měli potíže si vůbec přihrát.
30:50 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 3:1
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #9 Lukáš Drda bez asistence (3:1)
30:50 Ale toto Plevák už bohužel nemá. Jičín snižuje na rozdíl dvou gólů
30:45 Plevák likviduje nesmírně nádhernou akci takzvaně na Haška.
29:45 Honěk fauluje u mantinelu.
28:33 Najvar zkouší nějaké fintičky.
27:15 Němeček kýve hlavou . Nebyl spokojen s výrokem Našeho drahého sudího.
26:15 Plevák likviduje akci Hanzelky poté co se dostal přes čtyři hráče.
25:15 Od každého trochu. Kuba krásně vystihl přihrávku ale Michal ji potom špatně posal na Teichmana. To byla gólová situace.
24:10 Čermák se nádherně prodral dopředu mezi dvěmi hráči. Bohužel neměl komu nahrát a tak ztratil.
24:01 Úvodní buly vyhrávají Jičínáci.
23:59 Druhá třetina nám moc nenabídla. Snad jen pár vyloučení a možná nějaké střely. Spíše to byl diskuzní kroužek.
23:05 Špaček střílí. Byl to takový motýlek. Opravdu krásný motýlek.
22:15 Zvoní tyč Pivařů jak při zvonění Pražských zvonů.
21:19 Najvar s Žlebkem si teď krásně vzali míček. Nevím jestli si zápas nespletli s tréninkem protože tihle hráči jsou ve stejném týmu.
19:25 GÓL RH PIVING Ostrava! 3:0
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #5 Michal Kuba, asistoval #21 Tomáš Malý (3:0)
19:25 Kuba teď střílí gól a navyšuje vedení Ostraváků
19:18 Malý teď rozboural mantinely poté co byl natlačen hráčem Jičína.
18:35 Vyloučen hráč #25 Dominik Špaček družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za sekání
18:35 Špaček to lehce přepískl a mohl by si otevřít vlastní řeznictví. Protože to parádně rozsekl.
17:45 Krkoška měl trochu štěstí Prtože asi Kuba nevím, netrefil prázdnou bránu.
16:50 Vyloučen hráč #33 Lukáš Teichmann družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za sekání
16:20 Ostrá střela Bienka do házenkářské. Bohužel i tu minul. Kapitán na trestné se mu snaží radit ať to tlčí dolů ale i tak je to k ničemu.
14:45 Vyloučen hráč #64 Vojtěch Hanzelka družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za blokování florbalky
14:30 Teichman si užívá poslední chvíle mimo trestnou lavici protože sudí zvedá ruku a Teichman půjde sedět.
13:45 Na Ostravě je lehce znát únava nemá to takovou razanci jak v prním zápase. Ale přesto se toho nebojí a jdou do presu.
13:20 Žlebek teď máchal hokejkou jak s tenisovou raketou.
12:15 Kluskovi teď skáče balón, asi je lehce nervózní
12:01 Úvodní buly vyhrávají |jičínáci a jdou do útoku.
11:59 Po první třetině je zápas lehce vyhrocen.
11:59 Pivaři si teď stěžují na velice ostrý zákrok Jičína.
11:20 Válec Teichman zboural soupeře a jde se za námi schladit na trestnou.
10:08 GÓL RH PIVING Ostrava! 2:0
10:08 Michal nebo Kuba je to jedno. Jeden  z těch dvou dává gól a navyšuje vedení Pivařů.
09:55 Čermák se teď neuspokojil s výrokem sudího a rozhazuje rukama.
09:21 Plevák teď podržel milovníky piva a připisuje si další zákrok.
08:45 Nádherná souhra Malého s Teichmanem a Pivaři jsou ve vedení jedna nula.
08:37 GÓL RH PIVING Ostrava! 1:0
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #21 Tomáš Malý, asistoval #33 Lukáš Teichmann (1:0)
08:15 Žlebek nádherně pomotal dva Pivaře ale zakončil pouze do boční sítě branky
07:39 Zápas je zatím velice opatrný a oba týmy se zatím pouze oťukávají.
07:15 První nadějná akce Jičína končí v pařátech Pleváka.
06:30 Bienek se snaží povzbuzovat z trestné ale nešlo mu moc rozumnět takže jsem se snažil pouze z pohybu jeho úst zjistit co říká
05:50 Krkoška je zatím neomylný.
04:42 Vyloučen hráč #7 Ondřej Bienek družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za sekání
04:42 Bienek se snaží smlouvat ale to není okresní přebor aby si to mohl dovolit.
04:42 Bude se vylučovat!
03:20 Teď ale ztrácí a následně fauluje. Takto se to hrát nemá.
02:30 Cigánek blokuje střelu.
02:00 Malý teď prověřil brnkáře Jičína a ten vypadá že oblékl výstroj která i něco chytne.
01:00 Neúspěšná akce Jičína.
00:20 Nyní na míčku Nový Jičín.
00:01 Úvodní buly patří pivingu.