6:3
    Daniel ŠIMÍČEK
    (Baďura)

FBC Vikings Kopřivnice B - FK Gůfuň Nový Jičín 6:3
branky: 6. Václav Štefánek, 25. Ondřej Monsport, 27. Tomáš Telčer, 34. Václav Štefánek, 34. Petr Holuša, 34. Daniel Šimíček - 7. Lukáš Drda, 12. Tomáš Kluska, 17. Vojtěch Hanzelka; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Vít Ohera ? - Andrej Krkoška ?; po třetinách: 1:2, 0:1, 5:0
35:49 Holt ne každý den je posvícení.
33:45 GÓL FBC Vikings Kopřivnice B! 6:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #17 Daniel Šimíček, asistoval #6 Jan Baďura (6:3)
33:45 Na druhou stranu musíme pochválit výkon Vikings, kteří předvedli úctyhodný comeback a nyní mají zápas plně pod kontrolou.
33:35 GÓL FBC Vikings Kopřivnice B! 5:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #12 Petr Holuša, asistoval #19 Mojmír Jahoda (5:3)
33:35 Tak to je smůla vážení.
33:22 GÓL FBC Vikings Kopřivnice B! 4:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #3 Václav Štefánek, asistoval #20 Michal Nehera (4:3)
33:22 Tábor Sr. ztratil formu a jeho tým se sesypal jak domeček z karet.
32:09 A jdeme do finále páni a dámy.
31:00 Brilantní střela Čihyho, která překvapila všechny přitomné.
30:10 Neuběhne den, aniž by si Milky na něco nestěžoval.
29:02 Hýňa zkušeně využil vlastonsti svého čtyřmetrového těla a pokryl si míček před soupeřem.
27:56 Tobolka předvedl další famózní zákrok a drží svůj tým nad vodou jak Jožo Ráž.
26:45 GÓL FBC Vikings Kopřivnice B! 3:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #14 Tomáš Telčer z trestného střílení (3:3)
26:45 Štěpěc nyní zap* caaal.
24:37 Vikings snižují rozdíl ve skóre, avšak držení míčku se chopili soupeři a tlačí seveřany na své vlastní polovině.
24:36 GÓL FBC Vikings Kopřivnice B! 2:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #16 Ondřej Monsport, asistoval #17 Daniel Šimíček (2:3)
23:53 What a save by Kokoška pastuší tobolka.
23:24 Vyloučen hráč #15 Jakub Táborský družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za sekání
23:24 Lehce kontroverzní vyloučení Tábora Sr. Snad se GFŇ nenechají rozhodit.
22:57 Dnešní přesilové hry zatím bída a šeď.
21:25 GFŇ pěkně kombinují na polovině soupeře.
20:56 Vyloučen hráč #3 Václav Štefánek družstva FBC Vikings Kopřivnice B na 2 minuty za sekání
20:27 Přesilovku si zahrají také GFŇ.
19:33 Nádherná kombinace GFŇ. Oliverovy tvrdé tréninky se konečně projevují.
18:00 GFŇ se očividně inspirovali výkonem svého mentora a zvyšují náskok.
16:58 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 1:3
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #64 Vojtěch Hanzelka, asistoval #17 Tomáš Kluska (1:3)
16:22 Tábor Sr. zatím muž druhé třetiny. Nyní předvedl neskutečný sprintík
13:37 Tábor Sr. prosazuje své opravdu dlouholeté zkušenosti.
11:57 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 1:2
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #17 Tomáš Kluska, asistoval #5 Štěpán Bill (1:2)
11:57 Klusan what a gooooal.
11:30 Závěrečný tlak Vikings.
10:09 Milky možná poslal svou střelu až do oběžné dráhy, ukazuje ale skvělou fazónu a spolu se svým kolegou pevně věříme, že mu to tam dnes padne.
09:31 GFŇ ubránil i druhou přesilovku Vikings.
09:00 Klusan dnes možná ztratil mobil, ale skvělou formu, tu tento klučina nikdy ztratit nemůže.
07:17 Vikings budou opět hrát přesilovku.
06:35 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 1:1
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #9 Lukáš Drda, asistoval #5 Štěpán Bill (1:1)
06:35 GFŇ se ale nenechal zaskočit a Drdis po krásné akci dorovnává skóre.
05:48 Vikings se usadili na polovině soupeře a pálí ránu za ránou. Krkoška ovšem ukazuje, že má skvělou formičku.
05:17 GÓL FBC Vikings Kopřivnice B! 1:0
04:45 Štěpec neskutečně vymíchal 2 protihráče.
04:00 Hanzelka krásně vyvezl míček na polovinu soupeře a jeho tým mohl v poklidu vystřídat.
03:09 První polovinu oslabení zvládl Jičínský celek na jedničku. Budou pokračovat i v polovině druhé?
02:22 Vyloučen hráč #42 Martin Hýnar družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za blokování florbalky
02:02 Začátek zápasu probíhá v poklidném tempíčku.
00:80 Pěkné nedělní dopoledne dámy a páni. Od komentátorského stolku Vás zdraví Čolo a Alan. Pohodlně se usaďte a užijte si svou denní dávku poezie.