2:7
    Petr PRYSZCZ
    (Rychlý)

FK Gůfuň Nový Jičín - Z.F.K. Petrovice C 2:7
branky: 4. Lukáš Číhal, 5. Milan Němeček - 8. Roman Ochodek, 17. Petr Raček, 24. Petr Raček, 27. Jakub Palowski, 34. Petr Raček, 34. Petr Štemon, 36. Petr Pryszcz; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dominik Vašenda ? - Pavel Kulla ?; po třetinách: 2:1, 0:2, 0:4
35:18 Na druhou stranu, Petrovicím tam dnes padá úplně všechno.
35:17 GÓL Z.F.K. Petrovice C! 2:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #99 Petr Pryszcz, asistoval #78 Lukáš Rychlý (2:7)
34:00 GFŇ nyní ztratil veškerou naději.
33:59 GÓL Z.F.K. Petrovice C! 2:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #29 Petr Štemon, asistoval #78 Lukáš Rychlý (2:6)
33:27 GÓL Z.F.K. Petrovice C! 2:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #81 Petr Raček, asistoval #32 Roman Ochodek (2:5)
32:32 Timeout FK Gůfuň Nový Jičín
30:31 GFŇ prežil již třetí oslabení. Doufejme, že se poučí z předchozích chyb a začnou konečně hrát tu svou.
29:00 Petrovice ukazují svým soupeřům, jak se mají hrát přesilovky.
27:57 Vyloučen hráč #8 Rodan Pudík družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za sekání
26:41 GÓL Z.F.K. Petrovice C! 2:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #85 Jakub Palowski, asistoval #16 Martin Vlček (2:4)
26:41 Pořád ta stejná písnička. Jedna malá chyba na straně domácích a opozice ihned trestá.
25:39 Vyloučen hráč #9 Lukáš Drda družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za hrubost
24:20 A jdeme do finále.
24:08 Podaří se GFŇ prolomit střeleckou smůlu a otočit zápas? To se dozvíte v dalších onlinech.
23:50 Co k tomu říct no.
23:36 GÓL Z.F.K. Petrovice C! 2:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #81 Petr Raček bez asistence (2:3)
21:52 GFŇ by měli zrychlit svou hru jestli chtějí vytěžit nějaké ovoce.
21:25 Vyloučen hráč #78 Lukáš Rychlý družstva Z.F.K. Petrovice C na 2 minuty za hrubost
20:08 Drouda se dnes ukazuje ve skvělé střelecké formě. Jeho petelice jsou dnes lahůdkou pro oko.
17:00 Chyba GFŇ vyústila ve vyrovnávací gól hostů.
16:48 GÓL Z.F.K. Petrovice C! 2:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #81 Petr Raček, asistoval #1 Vojtěch Rakus (2:2)
16:33 Čihyho insane sprint za bránou soupeře mile překvapil všechny zde přítomné.
15:35 Krusty zkušeně uklidňuje hru.
13:20 Tábor Sr. teď prošel středem hřiště jako nůž horkým máslem.
11:34 Petrovice zvýšily otáčky, tak uvidíme co z toho vzejde.
10:45 Filda Pavlasů neomylně spravuje mantinely. Cítí se mezi nimi jako doma.
08:45 Uvolněný Klusan lítá po hřišti jak kosmodrom.
07:44 GÓL Z.F.K. Petrovice C! 2:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #85 Jakub Palowski (2:1)
07:20 Milan uklidňuje hru a Saša se může v poklidu vrátit na bojiště.
06:17 Skvělý blok Bienka poslal Droudu do protiútoku. Jeho střela ale minula bránu.
05:52 Pohotový zákrok Krustyho.
05:25 Vyloučen hráč #13 Alexandr Dresler družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za sekání
04:47 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 2:0
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #16 Milan Němeček, asistoval #8 Rodan Pudík (2:0)
04:47 Myslím, že tentokrát si Milky na nic stěžovat nebude.
03:50 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 1:0
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #88 Lukáš Číhal, asistoval #13 Alexandr Dresler (1:0)
03:50 And Čihy scoooores.
03:31 Čihy on the field.
03:08 Zatím jsou v režii domácí. Pálí jednu střleu za druhou, ale soupeř prozatím odolává.
02:00 Tak to je nevídané vážení. Drouda jednou střelou trefil dvě tyčky.
01:21 Akce jak z učebnice ofenzivního florbalu. Hýňa skvělou diagonální přihrávkou našel osamoceného Klusku, který bohužel netrefil bránu.
00:19 Zdravíme Vás dámy a páni. Vítejte u druhého dnešního zápasu našeho oblíbeného Novojičínského klubu.