7:3
    Radek LACINA
    (Adamec)

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B - FBK Štajgřy Ostrava 7:3
branky: 10. Martin Adamec, 13. Benjamín Rašovský, 14. Martin Adamec, 15. Benjamín Rašovský, 27. David Svoboda, 34. Alan Hovorič, 36. Radek Lacina - 3. Petr Moravec, 23. Petr Moravec, 24. Lukáš Václavík; rozhodčí: Radim Richtár - Michal Sládek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Rusev ? - Marián Lachman ?; po třetinách: 1:1, 3:2, 3:0
35:05 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B! 7:3
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil #6 Radek Lacina, asistoval #56 Martin Adamec (7:3)
33:45 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B! 6:3
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil #18 Alan Hovorič, asistoval #97 David Svoboda (6:3)
26:28 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B! 5:3
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #92 Benjamín Rašovský (5:3)
23:48 GÓL FBK Štajgřy Ostrava! 4:3
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil #12 Lukáš Václavík, asistoval #7 Jan Moravec (4:3)
22:12 GÓL FBK Štajgřy Ostrava! 4:2
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil #10 Petr Moravec bez asistence (4:2)
14:35 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B! 4:1
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil #92 Benjamín Rašovský, asistoval #97 David Svoboda (4:1)
13:59 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B! 3:1
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil #56 Martin Adamec, asistoval #86 Vojtěch Syrovatka (3:1)
12:15 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B! 2:1
09:07 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B! 1:1
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil #56 Martin Adamec bez asistence (1:1)
06:27 Vyloučen hráč #92 Benjamín Rašovský družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B na 2 minuty za sekání
02:34 GÓL FBK Štajgřy Ostrava! 0:1
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil #10 Petr Moravec, asistoval #85 Petr Popelka (0:1)
00:00 Přestože dnes obě mužstva nastupují v podstatě totožném počtu hráčů do pole, při pohledu na soupisku vidíme minimálně jeden do očí bijící rozdíl. Dnešní zápas je v pravdě soubojem generačním. V extrémních případech je věkový rozdíl mezi soupeři těžko uvěřitelných 25 roků. Klíčová otázka tedy zní zvítězí zkušenosti ci dravost mladí?