33
  • 33 32:45
    2

FBK Štajgřy Ostrava - FbC Coyotes Jablunkov  7:4
branky: 6. Martin Cahel, 10. Lukáš Václavík, 17. Petr Moravec, 21. Martin Cahel, 24. Petr Moravec, 29. Petr Moravec, 30. Tomáš Škatulár - 2. Michal Bártek, 3. Michal Bártek, 13. Jakub Legierski, 27. Vojtěch Turoň; rozhodčí: Roman Sasín - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marián Lachman ? - Alexandr Doleček ?; po třetinách: 2:2, 3:1, 2:1
35:01 Minutu před koncem zápasu domácí tým vyhlíží poslední kariérní výhru, která se již za pár okamžiků stane skutečností.
32:45 Vyloučen hráč #7 Jakub Legierski družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání
30:52 K prudké střele ze střední vzdálenosti natáhl hráč hostí Michal Bártek, ale gólman vytáhl skvělý zákrok
29:17 GÓL FBK Štajgřy Ostrava! 7:4
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil #81 Tomáš Škatulár, asistoval #79 Martin Cahel (7:4)
29:17 Při signalizovaném vyloučení a ve hře v šesti odskakují domácí na třígólový rozdíl zásluhou Tomáše Škatulára
28:55 GÓL FBK Štajgřy Ostrava! 6:4
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil #10 Petr Moravec, asistoval #7 Jan Moravec (6:4)
28:55 Bratrská spolupráce pokračuje. Po rychlé kombinaci bratrů Moravcových domácí opět odskakují na dvougólový rozdíl
27:42 Hráč domácích Tomáš Kotek ve vyložené šanci z těsné blízkosti minul odkrytou bránu
26:31 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 5:4
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #22 Vojtěch Turoň bez asistence (5:4)
26:31 Nedůraz obrany potrestal hostující hráč a dotáhl svůj tým na rozdíl jedné branky
25:44 Hosté přečkali oslsabení bez inkasované branky.
24:36 Poslední periodu začínají domácí v početní výhodě. Nicméně největší šanci zatím měli hosté při ůniku 2 na 1. Střela skončila mimo bránu.
23:46 Vyloučen hráč #25 Václav Bolek družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za hrubost
23:26 GÓL FBK Štajgřy Ostrava! 5:3
23:26 Jan Moravec na půlce vybojoval balonek, který poslal za bránu a zde si jej ukořistil Petr Moravec, který se vytočil zpoza brány přímo do gólové situace. Domácí odskakují na dvoubrankový rozdíl.
22:25 Po delším tlaku se i hosté herně vrací a nebezpečně vystřelili na bránu.
21:45 Necelé dvě minujty před koncem druhé třetiny F.B.K. Štajgřy nepůjčují soupeři balonek.
20:21 GÓL FBK Štajgřy Ostrava! 4:3
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil #79 Martin Cahel bez asistence (4:3)
20:21 Nečekanou situaci vyřešil briskním zakončením domácí útočník a aktuálně otáčí zápas na svou stranu.
18:37 Přesilová hra je pod kontrolou domácích. Míček se rychle pohybuje z čepele na čepel.
17:47 Vyloučen hráč #22 Vojtěch Turoň družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání
16:52 GÓL FBK Štajgřy Ostrava! 3:3
16:52 V oslabení utekl rychlý útočník domácích. Po vypíchnutém balonku se rozběhl a nekompromisně zavěsil.
16:32 Přesilová hra hostí je z velké části odehrávána na půlce.
15:55 Vyloučen hráč #22 Petr Havlena družstva FBK Štajgřy Ostrava na 2 minuty za sekání
14:47 Volný úder hostí zahrávaný z půli hřiště skončil v bloku prvního domácího hráče
12:26 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 2:3
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #7 Jakub Legierski, asistoval #20 Adam Sikora (2:3)
09:44 GÓL FBK Štajgřy Ostrava! 2:2
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil #12 Lukáš Václavík, asistoval #79 Martin Cahel (2:2)
05:18 GÓL FBK Štajgřy Ostrava! 1:2
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil #79 Martin Cahel, asistoval #80 Tomáš Kotek (1:2)
02:16 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 0:2
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #27 Michal Bártek, asistoval #20 Adam Sikora (0:2)
01:01 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 0:1