• 36 35:59
    2:1
    (Krajča)

FBC Playmakers Prostějov - FBC ZŠ Uničov B 2:1
branky: 21. Miroslav Bukovan, 36. Miroslav Bukovan - 24. Lukáš Jemelka; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Klimeš ? - Lukáš Sladomel ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:0
35:59 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 2:1
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #33 Miroslav Bukovan, asistoval #12 Vítězslav Krajča (2:1)
35:13 Timeout FBC Playmakers Prostějov
30:36 Vyloučen hráč #97 Radim Kravák družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:31 GÓL FBC ZŠ Uničov B! 1:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil #8 Lukáš Jemelka, asistoval #31 Stanislav Štork (1:1)
20:11 GÓL FBC Playmakers Prostějov! 1:0
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil #33 Miroslav Bukovan, asistoval #69 Marek Bouda (1:0)
05:34 Vyloučen hráč #54 David Hradil družstva FBC ZŠ Uničov B na 2 minuty za sekání