36
  • 36 35:50
    2

FBC ZŠ Uničov B - FBC TJ TATRAN LITOVEL 5:4
branky: 3. Pavel Zahradníček, 6. Marek Rotrekl, 20. Marek Rotrekl, 21. Daniel Vaverka, 28. Lukáš Jemelka - 5. Karel Mikulka, 11. Tomáš Coufal, 23. David Zima, 28. Filip Liška; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Adam Doušek ? - Jakub Novák ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:1
35:59 Dekujeme za pozornost u napinaveho zapasu. Tesime se na dalsi zapas
35:50 Vyloučen hráč #9 Daniel Vaverka družstva FBC ZŠ Uničov B na 2 minuty za hra na zemi
35:40 Litovel to zkousi v sesti
35:30 Obetave bloky vsech unicovskych hracu podporene vykonem golmana
35:00 Mikulkova tvrda strela konci u unicovskeho golmana a druha take. Litovel sice pak protlacil micek za brankovou caru, ale az po piskanem faulu
33:16 Timeout FBC TJ TATRAN LITOVEL
33:16 Styl hry se otocil a Litovel se tlaci do golu. Obrana ale zusatva otevrena breakum a jen tak tak, ze nejsou trestane
31:00 Neskutecny zakrok litovelskeho golmana. Musime ale pochvalit i fotbalove schopnosti unicovske 42ky a odcentrovani z obraneho pasma pryc
27:55 Vedmak/casomeric na tabuli pripsal tlak Litovli a hned je z toho gol. Na druhou stranu ale hned zamirila akce z roku 2002 Patrika Eliase a Unicov se opet ujima vedeni
27:54 GÓL FBC ZŠ Uničov B! 5:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil #8 Lukáš Jemelka, asistoval #9 Daniel Vaverka (5:4)
27:38 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 4:4
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #91 Filip Liška, asistoval #32 Daniel Půlpán (4:4)
25:20 Hefron skace na plochu a ocividne je pri chuti a plny energie. Sazime na jeho gol do 3 minut.
24:50 Rotreklovo popotahovani pred strelou tentokrat nevyslo. Micek konci v siti, ktera je ale metr za mantinelem
23:46 Unicov hraje na tlak, Litovel na breaky. Zatim je Unicov uspesnejsi
22:15 Skoupil, Zima, Skoupil, Zima, GOL! Krasna akce Litovelskych zabijaku
22:13 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 4:3
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #77 David Zima, asistoval #15 Martin Skoupil (4:3)
20:25 GÓL FBC ZŠ Uničov B! 4:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil #9 Daniel Vaverka, asistoval #8 Lukáš Jemelka (4:2)
20:25 Unicov opet tresta v presilovce. Po chaosu pred branou Unicov dotlacil micek za caru.
19:43 Vyloučen hráč #7 Mojmír Vrba družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za bránění ve hře
19:43 Litovelsky ***** nevybirave poslal hrace unicova do mantinelu
19:26 GÓL FBC ZŠ Uničov B! 3:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil #13 Marek Rotrekl, asistoval #9 Daniel Vaverka (3:2)
19:26 Marek spustil dlooooouhy channeling pozemni strely a je z toho pekny gol
18:29 Vyloučen hráč #44 Lukáš Lachnit družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za hra rukou
17:50 Litovel zkusil vystridat hrace unicova do rad divaku, ale ten je plny sil a rychle se vraci na hriste
17:10 "Ale ale ale" z unicovske stridacky nepomohlo. Faul to byl a unik na litovelskou branu se nekona
14:50 Vojta Putna se krasne vratil do obrany a zabranil tak tutovce. Ziskava od redakce palec nahoru
10:30 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 2:2
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #76 Tomáš Coufal, asistoval #77 David Zima (2:2)
10:30 Coufal pronikl skrz
10:11 Neni to sice tak pekny vykon jako predvedl Kostelec, ale kouka se na to pekne
07:00 Co nema Litovel v kilech, dotahuje srdickem. Hezky tlak jen taktak neskoncil golem
06:00 Unicov tlaci svym nejtezsim kalibrem, kteremu nikdo nedokaze vzit micek
05:30 Lup, lup a posouvame zapas o 2 goly.
05:17 GÓL FBC ZŠ Uničov B! 2:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil #13 Marek Rotrekl, asistoval #54 David Hradil (2:1)
04:53 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 1:1
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #13 Karel Mikulka, asistoval #7 Mojmír Vrba (1:1)
03:40 Unicovsky golman ma. Ma, ma, ma. Treti uspesny zakrok
02:16 GÓL FBC ZŠ Uničov B! 1:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil #16 Pavel Zahradníček bez asistence (1:0)
02:16 Dlouhy prunik do nepratelskeho uzemi zakoncen peknym golem
00:40 Len sa trela, unicovska strela