2
    Jan ELBL
    hákování

TJ Sokol Dolní Životice - FBC PIRATES OSTRAVA B 6:4
branky: 6. Petr Holuša, 11. Martin Müller, 21. Dominik Pavlíček, 22. Ondřej Vltavský, 24. Martin Müller, 29. Dominik Pavlíček - 3. Dominik Lukšík, 13. Ondřej Pastorek, 22. Lukáš Šmerda, 32. Marek Bober; rozhodčí: Zdeněk Bartoš - Jan Gawryš Piško; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Peiker ? - Pavel Kolowrat ?; po třetinách: 2:1, 3:2, 1:1
35:59 Tak se mějte. Zase příště u komentatorského lóže s Ivet a Vojtou. Sportu třikrár zdar.
35:40 Pasta hlava dlaních! Toto měl být gól
35:26 Koule do repre !!!!!!
34:12 Teď nebo nikdy chlapi .. Přesilovka tak pojďme vsítit
33:48 Vyloučen hráč #14 Jan Elbl družstva TJ Sokol Dolní Životice na 2 minuty za hákování
33:48 Ťuk do hokejky a je venku
32:42 Koule se nudí v brance
31:13 GÓL FBC PIRATES OSTRAVA B! 6:4
Branku družstva FBC PIRATES OSTRAVA B vstřelil #21 Marek Bober, asistoval #22 Dalibor Matúš (6:4)
31:01 Pasta vede svůj tým v útoku jako svoji famózní hospodu v Oprechticíh na hasce
28:10 GÓL TJ Sokol Dolní Životice! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Dolní Životice vstřelil #26 Dominik Pavlíček, asistoval #16 Pavel Dušek (6:3)
28:02 Tady prostě chybí klukům zraněný Vojtěch Lukšík ... neskutečný player a on sedí u zapísování online
27:42 Ogi se točil kolem golmana, ale nepřidává další gól
26:52 Zase Šeděnka zlobí
26:01 Buďte rádi, že čtete tento slušý online a nesedíte u hřiště a posloucháte tyto sprosta slova co tady padají.
25:12 Ogrocki má sice skvělý nový účes, ale chtělo by to i nějakou sřelu
24:00 Odhodláné tváře Pirátů nastupují na hřiště
23:54 Pirates pociťují značnou ztrátu běhavého mladého blonďáka Daniela Imrička. Chtělo by to trochu oživit
23:42 GÓL TJ Sokol Dolní Životice! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Dolní Životice vstřelil #30 Martin Müller, asistoval #14 Jan Elbl (5:3)
23:42 Nádhera od hostů
23:03 Jeeeej Domin ... jaká škoda
21:33 GÓL FBC PIRATES OSTRAVA B! 4:3
Branku družstva FBC PIRATES OSTRAVA B vstřelil #10 Lukáš Šmerda bez asistence (4:3)
21:12 GÓL TJ Sokol Dolní Životice! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Dolní Životice vstřelil #23 Ondřej Vltavský, asistoval #14 Jan Elbl (4:2)
21:12 Krásna střela ...
20:55 Faul Ondřeje Pastorka
20:19 GÓL TJ Sokol Dolní Životice! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Dolní Životice vstřelil #26 Dominik Pavlíček, asistoval #23 Ondřej Vltavský (3:2)
19:21 Michal Šděnka využívá v dnešním zápase své namakané tělo, aby mrskal soupeře za mantinel
18:31 Křižné nahrávky dělají Pirátům problémy
17:41 Hosté se snaží domácí roztočit na svém kolotoči
17:12 Vyloučen hráč #10 Lukáš Šmerda družstva FBC PIRATES OSTRAVA B na 2 minuty za hrubost
17:12 Likvidační zákrok Lukáše Šmerdy
16:12 Peťa Brumek nedavá pozor! Špatné střídání, ale Kolowrat vytáhl z rukávu další ohromný zákrok
15:00 Zápas probíhá milí přátele v poklidněm režimu
13:27 Dívaci se dneska úplně odvázali
12:52 GÓL FBC PIRATES OSTRAVA B! 2:2
Branku družstva FBC PIRATES OSTRAVA B vstřelil #74 Ondřej Pastorek, asistoval #82 Dominik Lukšík (2:2)
12:30 Marek B. vyzkoušel golmana hostů z větší dálky, ale střela letěla moc nízko
11:10 Už vím
10:43 GÓL TJ Sokol Dolní Životice! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Dolní Životice vstřelil #30 Martin Müller, asistoval #86 Petr Holuša (2:1)
10:00 Nevím proč koulemu nenabídly Vítkovice místo v A týmu ...
09:30 J. Frish se snažl vymést pavučinky, ale golman hostů vychytal
06:36 Neskutečná kreace od domacího golmana
06:04 Málem se to koulemu skoulilo pod nohama, ale chňapnul rukou po míčku, tajže cajk
05:14 GÓL TJ Sokol Dolní Životice! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Dolní Životice vstřelil #86 Petr Holuša, asistoval #30 Martin Müller (1:1)
02:05 GÓL FBC PIRATES OSTRAVA B! 0:1
Branku družstva FBC PIRATES OSTRAVA B vstřelil #82 Dominik Lukšík, asistoval #12 Jan Ogrocki (0:1)