60
  • 60 59:33
    Hurrican

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Ústí 6:7
branky: 4. Miloš Tyl, 27. Daniel Nicklas, 32. Matěj Korbel, 35. Daniel Nicklas, 51. Michal Strachota, 55. Michal Strachota - 5. Jan Peška, 16. Vladimír Trčka, 16. Václav Vavruška, 22. Vladimír Trčka, 37. Dan Semerád, 39. Tomáš Pšenička, 44. Jakub Fuchsig; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 175; zásahy brankářů: Daniel Váradi 23 - Marek Netopilík 26; po třetinách: 1:3, 3:3, 2:1
60:00 Pokračování komentáře trenéra hostí: Myslím, že jsme je odehráli velmi slušně. Ve třetí třetině jsme dělali laciné ztráty a zbytečně jsme se o výsledek strachovali až do konce. Důležité bylo také to, že jsme zvládli vždy reagovat na branku soupeře. Děkujeme soupeři za zápas
60:00 Komentář trenéra hostí Vladimíra Trčky: Jsme rádi, že jsme zvládli vstup do sezóny na půdě jednoho z největších aspirantů na postup, stejně jako v loňské sezóně, kdy se nám v prvním zápase povedlo v Karlových Varech vyhrát. V prvních dvou třetinách se nám podařilo navázat na výkon z pohárových zápasů.
60:00 Pokračování komentáře trenéra domácích: Věřím, že si do dalších zápasů přeneseme nasazení a bojovnost ze třetí třetiny. Děkujeme fanouškům, že nás dorazili po roce podpořit a věříme, že nás dorazí i na příští domácí zápas.“
60:00 Komentář domácího trenéra Miroslava Závory: „Rozhodujícím momentem byla první třetina, kde soupeř trestal naše chyby. Do zápasu jsme se vrátili dobrým týmovým výkonem, ale bohužel nás drobné chyby provázely celý zápas.
59:33 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
57:01 Sledujeme famózní závěr utkání, skóre se zatím nemění
55:33 Tyl dobře hledal Strachotu, ten na míček nedosáhl
54:20 Rozhodčí signalizoval vyloučení, k tomu však nedojde, Klápa našel Strachotu a ten pohotově ze vzduchu snižuje na 6:7
54:19 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #44 Michal Klápa (6:7)
53:00 Vary se snaží něco vymyslet, proti dobře organizované obraně se jim to zatím nedaří
50:37 Strachota objel branku a střelou pod ruku Netopilíka snižuje
50:36 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:7
50:06 Kawulok získal míček, netrefil však branku
48:40 Jedenáct minut do konce a rozdíl ve skóre je stále tříbrankový, dočkáme se ještě zdramatizování?
47:33 Hosté hrají v plném počtu
46:34 Hosté získali míček a ze svého oslabení dokázali ukrojit dobrou půl minutu
45:33 Vyloučen hráč #11 Ondřej Kawulok družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování
44:40 Korbel si dobře seběhl pro přihrávku, střela mu však vůbec nesedla a skončila vysoko nad brankou
43:00 GÓL Florbal Ústí! 4:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #18 Jakub Fuchsig, asistoval #27 Dan Semerád (4:7)
43:00 Domácí teď nestihli vystřídat a hosté toho dokázali využít
41:20 Fuchsig po parádní kombinaci trefil břevno
40:32 Dnešní první ligové utkání sleduje 175 diváků
40:01 Úvodní buly pro hosty
40:00 Střely na branku: 14-10
38:04 Domácí si opět komplikují zápas, po vyrovnání v rychlém sledu dvakrát inkasují a musí tak znovu dotahovat
38:03 GÓL Florbal Ústí! 4:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #23 Tomáš Pšenička, asistoval #3 Jan Peška (4:6)
36:45 GÓL Florbal Ústí! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Dan Semerád, asistoval #52 Martin Fuchsig (4:5)
36:30 Neskutečný zákrok Netopilíka, který teď sebral Tylovi jasný gól
35:40 Tyl nedosáhl na míček, jinak by zakončoval do prázdné branky
34:03 Korbel skvěle zkrotil nahození od Nusharta a poté míček předložil úplně volnému Nicklasovi a ten srovnává
34:02 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #8 Matěj Korbel (4:4)
31:38 Nenápadná střela Korbela končí k překvapení mnoha přítomných až za zády Netopilíka. A domácí jsou rázem opět ve hře
31:37 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel, asistoval #11 Jan Běloch (3:4)
30:17 Ostrou střelu Kužela z půlky vyrazil Váradi rukou
29:05 Vašíček z výtoče opět pouze do náruče Netopilíka
28:05 Hodně nepřesností teď na obou stranách
26:20 Nicklas se nejlépe zorientoval v předbrankovém prostoru a dorážkou snižuje na 2:4
26:19 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #23 Jan Zavadil (2:4)
25:24 Vyloučen hráč #4 Radek Kužel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
24:01 Nushartova střela neměla dostatečnou razanci a Netopilíkovi nedělala nejmenší problém
22:50 Täuber pálí, Váradi připraven
21:31 Trčka se vytočil a trefuje milimetrově přesně k pravé tyči
21:30 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #18 Jakub Fuchsig (1:4)
21:24 Kawulok pálil pouze do bloku
20:30 Domácí zakládají první útok
19:59 Střely na branku: 8-9
17:21 Rychlou kombinaci zakončil Nicklas pouze do připraveného Netopilíka
15:53 Domácí za sebou nemají povedenou půl minutovku, kdy bleskově dvakrát inkasují
15:52 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #4 Radek Kužel (1:3)
15:32 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #3 Jan Peška (1:2)
12:30 Těžký zákrok Váradiho
12:00 Korbel hledal na dorážku Zavadila, ten míček usměrnit nedokázal
11:10 Dobrý zákrok Netopilíka proti střele Strachoty
09:35 Zavadil trefil z dorážky tyč
06:14 Tylovi sjel míček z čepele, jeho přihrávka na Langa tak nebyla přesná
04:19 Uplynulo pouhých dvacet vteřin a máme srovnáno, domácí obrana propadla a Peška ranou pod nohu Váradiho srovnává
04:18 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #23 Tomáš Pšenička (1:1)
03:56 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #7 Miloš Tyl, asistoval #78 Michal Strachota (1:0)
02:30 Domácí se zatím nikam nehrnou a trpělivě zakládají útok
01:24 Trčka pálil nad branku
00:27 Nicklas hledal Nusharta, ten na jeho přihrávku nedosáhl
00:01 První buly nové sezóny vyhrávají hosté