5:3
    Dušan PŘÍVARA
    (Bachmaier)

Kanonýři Kladno - DDQ Florbal Chomutov 5:3
branky: 29. Tomáš Chroust, 34. Filip Ullmann, 49. Ondřej Papoušek, 56. Tomáš Chroust, 60. Dušan Přívara - 27. Tadeáš Melíšek, 33. Ondřej Halej, 43. Daniel Grener; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 14 - Martin Frühbauer 21; po třetinách: 0:0, 2:2, 3:1
59:59 Střely po třetí třetině: Kladno - 7, Chomutov - 7
59:38 GÓL Kanonýři Kladno! 5:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Dušan Přívara, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (5:3)
59:38 Přívara přidává další branku Kladna, stav utkání 5:3.
59:04 Velmi důležitý zákrok Weissgärbera!
58:30 Hosté zkouší hru v šesti.
58:18 Timeout DDQ Florbal Chomutov
58:15 Melíšek z dobré pozice míjí bránu.
57:21 Šaršova nabídka na teč skončila sražená v rohu hřiště.
56:59 Papoušek nebezpečně od mantinelu, Frühbauer vyráží.
55:20 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #9 Dušan Přívara (4:3)
55:20 Domácí se díky dvojici Přívara - Chroust poprvé v dnešním zápase dostavájí do vedení.
55:06 Timeout Kanonýři Kladno
53:37 Kladno si vytváří hromadu nebezpečných šancí, ale žádná z nich nekončí golem.
51:48 Skákající balon na velkém brankovišti se snažil uklidit do brány Chroust, avšak neúspěšně.
49:47 Novák zblokoval Lincovu střelu a vyslal spoluhráče do protiútoku.
48:10 GÓL Kanonýři Kladno! 3:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #23 Ondřej Papoušek bez asistence (3:3)
48:10 Nádherná individuální akce Ondry Papouška a následné zakončení vyrovnalo stav utkání.
46:05 Pohotový zákrok Weissgärbera proti Štěrbově střele.
45:11 Dobrý blok Chrousta proti střele Haleje.
43:58 Bachmaier si zkušeně prohodil hostujího obránce, následnému zakončení však chyběla přesnost.
42:40 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #37 Daniel Grener, asistoval #63 Tadeáš Melíšek (2:3)
41:24 Štěrbova štiplavá střela od půlící čáry končí na mantinelu.
40:05 Třetí třetinu začínají hosté početní převahou.
40:01 ​Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
39:59 Vyloučen hráč #23 Ondřej Papoušek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
39:59 Střely po druhé třetině: Kladno - 10, Chomutov - 6
39:36 Nebezpečná Höfferova střela od mantinelu končí v rukavicích ​Frühbauera.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:43 Novák po opuštění trestné lavice vybojoval balonek a dostal se do dobré šance, která bohužel pro domácí neskončila golem.
34:38 Vyloučen hráč #16 Josef Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra rukou
33:47 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #91 Filip Ullmann, asistoval #29 Jakub Bohuslávek (2:2)
33:47 Bohuslávek krásně našel Ullmannovu hokejku, která uklidila míček do brány.
32:22 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #92 Daniel Kellermann (1:2)
32:22 Halej ze středu hřiště posílá hosty opět do vedení.
30:20 Kladno se ve vlastním oslabení dostalo do zajímavé šance, ale Bachmaier trefil pouze rameno hostujícího brankáře.
29:22 Vyloučen hráč #46 Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
29:22 Přesilovou hru si po faulu Pfaura vyzkouší také hosté.
28:06 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #91 Filip Ullmann (1:1)
28:06 Přesilovou hru domácích využívá výstavní trefou na zadní tyč Tomáš Chroust.
27:10 Vyloučen hráč #81 Martin Meyer družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
26:22 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #63 Tadeáš Melíšek, asistoval #26 Rudolf Klement (0:1)
26:22 Na první gol utkání jsme si museli počkat až téměř do poloviny druhé třetiny. Bezbrankový stav prolomil střelou těsně nad nohu Melíšek.
25:19 Höffer těsně míjí levou šibenici Frühbauerovi svatyně.
24:32 Chomutovskou kombinaci zakončuje na brankovišti Brush, gol však nepadl.
22:52 Tečovanou střelu Novotného chytá Weissgärber.
20:30 Kladno vstoupilo do druhé třetiny velmi aktivně a hned dvakrát nebezpečně prověřilo hostujícího golmana.
20:01 ​Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domací.
19:59 Střely po první třetině: Kladno - 9, Chomutov - 4
19:28 Situaci 3 na 2 hosté nevyužívají.
18:32 Šafařovský od mantinelu trefuje pouze svého spoluhráče.
15:57 Höffer nedůraz v chomutovském brankovišti nepotrestal.
13:10 Domácí přesilovou hru nevyužili, Chomutov opět v pěti hráčích.
12:06 Bachmaier se trefuje pouze do tyče.
11:10 Vyloučen hráč #86 Ondřej Halej družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:10 První přesilovou hru dnešního zápasu si zahrají domácí.
10:18 Frühbauer předvedl skvělý zákrok proti dorážejícímu Papouškoví.
09:39 Novotný tvrdou střelou z poloviny hřiště trefuje pouze Bachmaiera.
07:27 Závar v kladenském brankovišti dokázali domácí vyřešit bez obdržené branky.
06:02 Ve slibné šanci se ocitl Papoušek, ale Frühbauer byl připraven.
04:39 Daniel Kellermann z výběhu přestřeluje, rozehrávat bude Kladno.
02:26 Nahozený míček hostů se snažil z voleje uklidit do brány Novotný, pokus byl však neúspěšný.
01:03 Pfaur hledal před bránou Přívaru, ten trefuje pouze bránícího hráče.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domací.