6:3
    Adam BOUŠKA
    (Pollak)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC Štíři Č. Budějovice 6:3
branky: 12. Václav Černoch, 23. Jan Videman, 30. Štěpán Kouřil, 35. Jan Zbořil, 39. Martin Ulman, 60. Adam Bouška - 10. Patrik Holý, 25. Jan Procházka, 30. Jan Procházka; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 6:1; využití: 1:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 31 - Josef Macek 30; po třetinách: 1:1, 4:2, 1:0
60:00 Vyjádření trenérů a nejlepších hráčů zde
60:00 Střely celkem: 35:34
60:00 Střely ve třetí třetině: 6:19
59:48 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #86 Patrik Pollak (6:3)
58:35 Hosté v šesti.
57:50 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
56:44 Ulman se probil po výhozu Krupy. Vedle jak ta jedle.
56:08 K pohlednému florbalu daleko jako do Severní Koreje.
54:04 Krupa by zvedl ze sedadla i vozíčkáře.
53:03 Domácí teď pod velkým tlakem jako spojenci u Dunkerku.
51:18 Černoch to dostal od Matuly jak její vísost. Vedle.
49:22 Krupa poněkolikáté výborný.
47:32 Učebnicové oslabení.
46:42 Fatál a hosté 3 na 1. Taktéž fatálně.
45:32 Vyloučen hráč #68 Tomáš Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
45:32 Vyloučen hráč #47 Štěpán Kouřil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:32 Tak nuda nebude. Kouřil v odloženém vyloučení fauloval a jde si rovnež dáchnout. Dvě minuty 5 na 3 pro hosty.
44:27 Zatím teda nuda nuda, šeď šeď, co se týče třetího dějství.
40:29 Hanák v šanci, která se prostě dává, nedal.
40:00 Střely ve druhé třetině: 11:7
38:33 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Martin Ulman, asistoval #62 Tomáš Vejmělka (5:3)
38:33 Ulman usměrnil z první Vejmělkův lobík do sítě. Krása pohledět.
37:53 Vyloučen hráč #33 Jan Videman družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
37:53 Ulman nejdřív opět spálil nehořlavé, posléze přichází čtvrté vyloučení domácích.
36:26 Nechvátal si šel pro první gól sezóny, ale vzhledem k tomu, že dává jen krásné góly, tohle prostě dopadnout nemohlo.
34:01 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #26 Jan Zbořil, asistoval #21 Jiří Suchomel (4:3)
34:01 Zbořil nebyl lenoch a díky tomu mohl gólově zakončil parádní akci Suchomela.
32:26 Zběsilé tempo, kdy se všechno měnilo, je vypadá to u konce.
30:11 Vyloučen hráč #15 Jakub Matula družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra na zemi
29:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #98 Jan Procházka, asistoval #40 Daniel Drobiš (3:3)
29:44 Fatál domácích, brejk a srovnáno.
29:26 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil, asistoval #11 Adam Bouška (3:2)
29:26 Dlouho přesilovka Gulls nudila jako hodiny literatury, nakonec však Kouřil slaví první gól za A-tým.
27:35 Vyloučen hráč #22 Matyáš Sirotek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
27:12 Druhá přesilovka Budějovic podobná té první. Smrdí to, ale nehoří.
25:12 Vyloučen hráč #33 Jan Videman družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
24:38 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #98 Jan Procházka, asistoval #77 Tomáš Hanák (2:2)
24:38 Klobouk dolů před Procházkou. Střílíš jako bůh.
22:51 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #33 Jan Videman, asistoval #89 Tomáš Foret (2:1)
22:51 Už to vypadalo, že Videman províhal, ale byla to jen lest...vingl a slavíš.
21:25 Ulman v další tutovce domácích, ale tady asi góly padat nebudou.
20:00 Střely v první třetině: 14:8
18:18 Matula se díky kombinaci domácích zjevil na středu zhola sám, jenže minul.
17:15 Hosté to nesehráli špatně, ale když netrefíš bránu...však to znáte.
13:30 Šmídův náběh probudil v našem kotli pěkný rozruch, avšak skákavý míček zůstal netrefen, skóre zápasu se nemění.
11:43 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #99 Václav Černoch bez asistence (1:1)
11:43 Začalo to Pollakovou dobrou ránou, pokračovalo závarem, skončilo brankou z hole Černocha.
10:45 Kouřil v další ložence. Stačilo zvednout.
09:29 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #20 Patrik Holý, asistoval #6 Jan Králík (0:1)
09:29 Tohle od začátku smrdělo jako půl roku prošlej jogurt. A taky to tak dopadlo.
09:18 Ulmanova střela do spojnice bude hrát vysoké A ještě dlouho.
08:01 Kouřil na středu nakouřil svůj projektil do tyče.
06:06 Tutovka pro Boušku na středu, ale jenom vyprášil golmanovi pupek.
04:34 Pollak zjevně vlastní covid pas a vydal se na výlet. Dobrý zásah golmana hostí.
03:24 Gulls jako by zůstali doma.
02:23 Matula využil první nepozornosti Jihočechů a pelášil si to sám na bránu, obránce hostí všal výborně zakročil.
00:45 Foret si asi svůj první dotek zápasu představoval jinak, nicméně bez dramatu.
00:00 Před startem se prosím ujistěte, že jsou vaše sedadla uvedena do vzpřímené polohy, rolety na oknech vytažené. Zároveň se ujistěte, kde je váš nejbližší únikový východ a nezapomeňte, že se může nacházet za vámi.
00:00 Dámy a pánové, hovoří kapitán. Mé jméno je Jakub Cigl a vítám vás na palubě dnešního letu utkáním 1. kola 1. ligy mužů mezi Gulls a Českými Budějovicemi.