• 60 59:22
    10:3
    (Tyl)

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Štíři Č. Budějovice 10:3
branky: 6. Daniel Nicklas, 17. Jan Běloch, 20. Michal Strachota, 22. Daniel Nicklas, 27. Daniel Nicklas, 36. Daniel Nicklas, 48. Daniel Nicklas, 55. Michal Klápa, 57. Michal Klápa, 60. Michal Strachota - 2. Jan Králík, 19. Patrik Holý, 40. Patrik Holý; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 210; zásahy brankářů: Václav Zavadil 22 - Tomáš Švehla 23; po třetinách: 3:2, 3:1, 4:0
59:23 Zatímco prostřední perioda patřila druhé domácí formaci, tak tu závěrečnou si podmanila ta pod vedením Strachoty, který zaokrouhluje gólový účet domácích na deset
59:22 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 10:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #7 Miloš Tyl (10:3)
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny
56:30 Osvědčená spolupráce Strachoty s Klápou končí devátou brankou
56:29 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 9:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (9:3)
55:04 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
54:36 Hosté hrají v plném počtu
54:28 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #7 Miloš Tyl (8:3)
53:55 Vyloučen hráč #10 Daniel Nicklas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání
53:06 Švehla si počkal na Nusharta a jeho nájezd zneškodnil
53:05 Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #4 Tomáš Nushart.
52:36 Vyloučen hráč #81 Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
51:55 Šimek se rychle otáčel okolo branky, Zavadil to přečetl a včas se přemístil
49:29 Klápa trefil tyč, před tím však rozhodčí pískal a u míčku zůstanou hosté
47:50 Nicklas opět úplně volný u levé tyče a jak to tak bývá, opět se nemýlil
47:49 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #93 Ondřej Hurt (7:3)
44:38 Tři dobré zákroky Zavadila
43:11 Camrda pálil po zemi, Zavadil bez problémů míček zkrotil
40:45 Dnešní utkání sleduje 210 diváků
40:00 Střely na branku: 10-7
39:20 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #20 Patrik Holý, asistoval #39 David Camrda (6:3)
38:15 Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny
35:56 Nicklas si ve druhé třetině rozjel one man show a dává další gól
35:55 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #44 Michal Klápa (6:2)
35:20 Klápa přestřeluje
34:27 Vyloučen hráč #75 Tomáš Brožek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
31:01 Tyl si dobře zaběhl za obranu, přihrávku dostal moc pod nohy a tak nezamířil přesně mezi tři tyče
30:20 I Zahraje vychytal Švehla
28:57 Ježek nejprve prověřil pozornost gólmana, v následném souboji pak zlomil hokejku
27:36 Králíka zablokoval Běloch
27:00 Šimek vysoko přestřeluje
26:11 Domácí zamkli svého soupeře a po sérii rychlých přihrávek střílí Nicklas do odkryté branky a kompletuje hattrick
26:10 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:2
25:44 Klápa netrefuje prázdnou branku
25:24 Vyloučen hráč #20 Patrik Holý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
24:30 Vašíček se dral do zakončení, nezkrotil však skákavý míček
24:06 Ostrý pokus Drobiše Zavadil vyráží
21:21 Zatím je to zápas využitých standartek, další domácí signál končí druhým gólem Nicklase
21:20 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #11 Jan Běloch (4:2)
20:20 Nepříjemné nahození Zavadil dokázal zkrotit
20:00 Střely na branku: 8-6
19:51 Po rychlé akci po ose Klápa - Tyl - Strachota je z toho gól do šatny
19:50 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:2
18:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #20 Patrik Holý, asistoval #14 Filip Kyrian (2:2)
16:56 Po standartní situaci se prosazují i domácí, Zavadil křižnou přihrávkou na Bělocha, který dělovkou pod břevno posílá domácí do vedení
16:55 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #11 Jan Běloch, asistoval #23 Jan Zavadil (2:1)
15:11 Sprinterský souboj Strachota - Šimek dopdl lépe pro domácího forvarda
13:35 Hurt opět našel volného Nicklase, ten tentokrát nechal vyniknout Švehlu
12:12 Po delší době zahrozili i hosté, Zavadil si však poradil
09:14 Před Froňkem se otevřela prázdná domácí branka, na poslední chvíli za svého gólmana zaskočil Nushart
06:57 Strachota využil hoostujícího střídání a našel dlouhou přihrávkou Klápu, proti kterému musel zakročit hostující gólman
05:43 Máme vyrovnáno, Nicklas zůstal zapomenutý za obranou a po přesném pasu od Hurta si s nabídnutou šancí bez problémů poradil
05:42 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
05:10 Tylovi na poslední chvíli přeskočil míček hokejku, ten se tak došoural až ke Švehlovi
02:45 Domácí více drží míček, jejich pokusy však většinou končí v blocích
01:29 Hosté se ujímají vedení, Králík ze standartní situace nic nevymýšlel a vymetl milimetrově přesně šibenici
01:28 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #88 Jan Králík bez asistence (0:1)
00:29 První zákrok proti Strachotovi musel předvést Švehla