Jakub ČEŠEK
  • 58 57:00
    Torpedo

Z.F.K. Petrovice - Torpedo Havířov 7:4
branky: 5. Petr Horák, 11. Petr Kašpar, 16. Filip Žák, 21. Petr Kašpar, 25. Petr Horák, 54. Filip Žák, 58. Filip Žák - 4. Matěj Černý, 29. Matěj Černý, 39. Matěj Černý, 51. Marián Kloza; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Petr Maláč 23 - Martin Zapletálek 18; po třetinách: 3:1, 2:2, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 6:11
59:31 Prázdnou branku netrefuje ani Firda.
59:03 Další střela Černému vůbec nevyšla.
58:49 Černého střelu zpoza půlky Maláč vyráží.
58:38 Horák netrefuje prázdnou branku.
58:01 Šulc jen mimo.
57:30 Hosté to zkouší v 6.
57:17 Trestné střílení družstva Z.F.K. Petrovice neproměnil #9 Jakub Češek.
57:17 Češek neproměňuje.
57:17 A uvidíme další nájezd.
57:00 Timeout Torpedo Havířov
57:00 GÓL Z.F.K. Petrovice! 7:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #3 Filip Žák z trestného střílení (7:4)
57:00 Po gólu z nájezdu si hosté vzali oddechový čas.
57:00 Uvidíme nájezd po faulu na Horáka, který byl faulován v samostatném úniku.
56:01 Kašpar se zbytečně hádá po faulu na něj.
55:08 Maláč dnes drží domácí.
55:07 Chvastkova střela sice byla zpoza hráče, ale Zapletálek ji chytá bez zaváhání.
54:25 Flašar opět vysoko nad.
53:46 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #3 Filip Žák, asistoval #7 Petr Horák (6:4)
53:46 Domácí opět odskakují na dva góly po akci, která konečně připomíná výkon domácích z první třetiny.
52:43 Od horní tyčky na brankoovu čáru a ven se odrazil míček po střele hostujícího hráče.
50:50 GÓL Torpedo Havířov! 5:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #17 Jakub Holeš (5:4)
50:50 Hosté snižují na rozdíl jednoho gólu.
49:22 Další horké chvilky před domácí brankou ukončuje Maláč, který chytnul neposedný míček.
48:44 Z pobodného místa Vilín střílí nad.
48:36 Feber střílel poté co zachytil odražený míček, Maláč vyrazil.
48:00 Horák střílel přes clonícího Řezáče, ale Zapletálek byl pohotový a nohou vyrazil.
47:27 Feber z otočky mimo.
46:35 Horák nechtěně přistřčil míček na Černého, který vystřelil, ale Maláč ve skoku jeho střelu chytil.
42:07 Vilím si poradil s těžkou přihrávkou a vystřelil. Maláč vyrazil.
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
39:14 Kašpar z rohu nahrával na Chvastka na brankoviště, ale ten netrefil.
38:31 GÓL Torpedo Havířov! 5:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #63 Martin Šulc (5:3)
38:31 O chvilku později se však již prosazuje.
38:24 Černý mohl potrestat nepovedné střídání domácích, ale nepovedlo se mu to.
37:39 Češkovo nahození bylo o pár centimetrů dlouhé a Horák tak nemohl dobře zakončit.
36:35 Feberovi se povedl vyběhnout oblouk a setřást Češka, ale pak zamířil mimo.
35:55 Šmída trochu zaskočil Maláče zpětnou přihrávkou, ale ten naštěstí vyrazil mimo a Homola už pak rozjel útok.
34:34 Na samém konci přesilovky Firda střílí vysoko nad. Hosté hrají v plném počtu.
33:38 Stejně tak i Žák svou dorážku.
33:09 Pěkně připravenou střelu Horák posílá do boční síťky.
32:34 Vyloučen hráč #25 Jakub Vilím družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
32:34 Trochu přísnější vyloučení poté co Vilím fauloval Maláče, který už se zmocňoval míčku.
31:56 Sérii střel, i když neřpesných, ukončil Peřka střelou za mantinel.
28:35 GÓL Torpedo Havířov! 5:2
28:35 Šulc našel křižnou přihávkou přesně Černého a ten vyvěsil pod horní tyčku.
27:19 Domácí v osobě Klimka nedokázali využít rychlý protiútok.
24:57 Homola pěkně úbránil Vilíma.
24:37 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #3 Filip Žák (5:1)
24:37 Kašpar od poloviny posunul na Žáka v rohu a ten prohodil přes brankoviště na Horáka, který zakončil do odkrté branky.
22:57 Vyloučen hráč #11 Richard Kraus družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
22:57 Další přesilovka domácích opět po faulu na Chvastka.
22:07 Dalekonosnou střelu Černého Maláč chytil.
20:31 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #12 Marek Šmída (4:1)
20:31 Kašpar zvyšuje náskok.
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:44 Volný úder domácích z rohu hostů.
18:32 Žák zblokoval střelu, z otočky vyslal na Firdu, ale ten útok zazdil zblokovanou přihrávkou.
17:34 Pokus Černého přes blokování Pika Maláč neviděl, ale naštěstí šla střela do místa, kde byl.
17:13 Kraus trestuhodně poneachán osamocen, ale než zkrotil míček, domácí obrana ho pokryla.
16:24 Boční síťku domácí umí trefit perfektně.
15:31 Černého střela na druhé straně tečována mimo hřiště.
15:25 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #3 Filip Žák, asistoval #5 Ondřej Firda (3:1)
15:25 Akci založenou ziskem Horáka na půlce zakončil Žák dorážkou po střele Firdy do tyčky.
14:52 Chvastek vypínul přihrávku a s Kašparem šli na Zapletálka, který ale střelu Kašpara kryl.
14:50 Černý střílí vysoko nad.
14:33 Po dalším volném úderu do toho plácl Šmída, ale mimo.
14:00 Po rozehrávce volného úderu střílel Žák, ale střelu zblokoval hostující obránce.
13:51 Šulc se dral do úniku, ale byl ubráněn.
13:21 Volný Kraus střílel od mantinelu, Maláč vyrazil.
12:11 Trestné střílení družstva Torpedo Havířov neproměnil #54 Tomáš Řezáč.
12:11 Nájezd po faulu.
11:36 Kašparovu povedenou střelu Zapletálek vyráží.
10:52 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #5 Ondřej Firda (2:1)
10:52 Přesilovku domácí proměňují z hole Kašpara.
10:17 Vyloučen hráč #18 Jakub Sasyn družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
10:17 Sasyn zabrdzil Chvastka u mantinelu faulem a domácí si zahrají přesilovku.
09:46 Šulcovu střleu od mantinelu Maláč vyrazil mimo hřiště.
09:40 Peřka s Černým se hnali do nadějného útoku, ale domácí obrana jejich akci zastavila.
08:30 Tyčka zazvonila po střele Vilína.
08:01 Od poloviny to zkusil Sasyn, ale Maláč měl dobrý výhled a míček chytil.
07:14 Pikovu střelu od mantinelu Maláč vyrazil.
06:52 Horké chvilky domácí obrany vyřešil Chvastek s Homolou.
06:17 Na druhé straně z portiútoku stříleli havířovsštví, Maláč míček lapil do ruky.
05:58 Žák s Horákem úspěšně neapadli rozehrávku Havířova, ale nepodařil ose jim úspěšně zakončit.
04:57 Kašparovu střelu Zapletálek vyrazil mimo hřiště.
04:39 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:1
04:39 Žák si pěkně pokryl míček na hranici velkého brankoviště a posunul na Horáka, který zavěsil pod břevno.
04:10 Na druhé straně si Maláč bez problému poradil se střelou Klozy.
03:59 Holešovu střelu Maláč vyrazil.
03:46 Klimkova střela byla pro Zapletálka lehkým soustem.
03:41 Kašpar křižnpu našel Chvastka, ale tomu střela moc nesedla a trefil jen boční síťku.
03:24 Firda vypíchnul přihrávku.Zakončoval poté Žák, ale jeho střelu hosté zblokovali.
03:13 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #11 Richard Kraus (0:1)
03:13 Na druhé straně se prosazují hosté po rozehrávce volného úderu z rohu.
03:01 Flašar v pkěné pozici střílel vysoko nad.
02:53 Přihrávku, kterou netrefil Klímek se zmocnil Šmída, ale netrefil.
01:23 Domácí sice dlouho drželi míček, ale ke kloudné střele to nevedlo.
01:05 Na druhé straně už se hosté radovali, ale gól nebyl uznán kvůli hře vysokou.
00:22 Firdovi se povedlo vypíchnout míček a vystřelit, ale Zapletálka nepřkeonal.
00:21 Vilím se probojoval ke střele, ale ta šla mimo.
00:20 Na míčku hosté.