• 60 59:52
    3:8
    ()

Torpedo Havířov - TJ Sokol Jaroměř 3:8
branky: 37. Tomáš Řezáč, 39. Kamil Peřka, 51. Martin Šulc - 1. Tomáš Hejzlar, 12. Patrik Horčička, 14. Jiří Hofman, 42. Daniel Kroupa, 46. Milan Sucharda, 58. Daniel Kroupa, 60. Matyáš Velc, 60. Tomáš Hejzlar; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 4, Štěpán Laja 13 - Dušan Völgyi 28; po třetinách: 0:3, 2:0, 1:5
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:52 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:8
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar bez asistence (3:8)
59:52 Řezáčova minela je důsledkem další kosmetické úpravy skóre.
59:41 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #74 Dušan Völgyi (3:7)
59:41 Hosté si gólem do okryté brány pojišťují výhru. Asistoval brankář Völgyi.
58:28 Timeout Torpedo Havířov
58:28 Vyloučen hráč #69 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za opakované přestupky
58:28 Patrik Horčička i přes několik upozornění opakovaně porušuje pravidla hry.
58:23 Kuriózní gól. I přes dobrý zákrok Laji se míček již zmiňovanému brankáří svezl po zádech a hosté opět navyšují.
57:23 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #15 Matyáš Velc (3:6)
55:28 Torpedo zatím krouží kolem Völgyiho svatyně. Nikdo se ještě neodvážil zakončit.
55:01 Vyloučen hráč #10 Petr Hašek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
55:01 Matyáš Pik chytrou hrou tělem dokázal vybojovat pro Torpedo přesilovou hru.
54:39 Jaroměř se snaží pouze zónově vytěsnit Torpedo. To se jim nedaří.
53:54 Hejzlar, obětí Mrowiecova faulu, odchází s rukou na své tváří.
53:17 Torpedo do ničeho Jaroměř nepustilo.
51:55 I přes to, že Torpedo je ve 4, dokážou stále hrát aktivně dopředu.
51:36 Vyloučen hráč #26 Ondřej Kučera družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
50:13 GÓL Torpedo Havířov! 3:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #63 Martin Šulc, asistoval #26 Ondřej Kučera (3:5)
50:13 Šulc si dokázal svou herní inteligencí vytvořit prostor, ze kterého se nemýlí.
49:05 Pik velice bojovně se snaží udržet míček na polovině soupeře.
48:41 Vilím našel na středu Klozu, ten pohotově zakončil, ale mimo bránu. Völgyi teď nemá moc práce.
48:29 Torpedo bude rozehrávat z rohu na soupeřově straně.
47:39 Hráči Jaroměře jsou obětaví a skáčou, hlava nehlava, do všech střel.
46:39 i přes to, že Torpedo má drtivou většinu času míček na svých holích, nedokážou být nebezpečnější, než jejich soupeř.
46:10 Mrowiec vyslal Vilíma, ten opět trefuje nad.
45:18 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #20 Milan Sucharda, asistoval #95 Filip Krigovský (2:5)
45:18 Jaroměř kouše. Stačí ji málo a dokáže vytěžit cenné góly. Rychlou souhru od mantinelu na střed nedokázal nikdo pohlídat.
44:35 Torpedo drží Jaroměř v tlaku, nedokážou však najít vhodnou pozici pro zakončení, hrají pouze po postranních mantinelech.
44:10 Sasyn na Holeše, ten nenašel nikoho.
42:25 Torpedo zatím není moc produktivní.
41:38 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:4
41:38 Hosté ze standardní situace dokázali proměnit a navýšit opět do dvoubrankového vedení.
41:13 Vilím v této třetině velice aktivní.
40:15 Vilím přehrál posledního hráče, ale rozhodl se míček sehrát ještě na Klozu, který minul. Torpedo tedy nedokázalo proměnit situaci 2v0.
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
39:24 Řezáč dnes na bránu posíla obvzvlášť jedovaté střely, se kterými má Völgyi velké problémy.
39:02 Völgyi sice míček neviděl, i přesto dokázal tělem zasáhnout.
38:38 GÓL Torpedo Havířov! 2:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #63 Martin Šulc (2:3)
38:38 Peřka se s míčkem dostal až na polovinu soupeře, přesně zamířil a skóre snižuje.
38:24 Sucharda místo míčku odpálil Šulcovi hůl, Peřka může s míčkem postupovat dopředu.
37:59 Míček Černý na středu síce získal, vzápěti ho ale ztratil a rozehrávat může Jaroměř.
37:03 Pik dnes velmi aktivni ve forčekinku.
36:28 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #54 Tomáš Řezáč, asistoval #25 Jakub Vilím (1:3)
36:28 Řezáč skrytou střelou dokázal překvapit celý hostující tým. Po vstřelení gólu bylo chvíli v hale ticho, až pak si všichni uvědomili, co se stalo.
35:05 Pik přebral na polovině míček a zkoušel výjezd, střela neprošla.
34:14 Patrik Horčička za své chování dostává od rozhodčího napomenutí.
33:58 Pik z druhé vlny nedokázal zakončit.
33:03 Rychlá kombinace Šulce, Peřky a Vilíma vypadala nadějně. Vilímovu střelu protihráči dokázali zkrotit.
31:45 Šulc vyvedl další minelu, Natáhl míček opět ve středovém kruhu a opět dokázal trefit pouze stojícího hráče hostí,  Sucharda ihned míček přebral a málem zakončil do odkryté brány.
31:19 Torpedo se usadilo na polovině Jaroměře.
31:15 Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
31:15 Kapitán Jaroměře si odpočine na trestné lavici.
30:53 Šulc svou střelu poslal pouze do klína brankáře hostí.
30:29 Kroupa neusměrnil míček do brány, minul.
30:04 Völgyi akrobatickým zásahem drží čisté konto. Dnes tento brankář zanechal na hřišti taktéž velkou stopu.
29:43 Torpedo bude mít rozehrávku z hranice velkého brankoviště.
29:09 I přes veškerou snahu Torpeda se nepodařilo nikomu prostřelit obranný blok Jaroměře.
29:02 Torpedo rozehrávkou z rohu mohou ohrozit Völgyiho bránu.
28:45 Mrowiec uklidnil hru.
28:05 Hofman taktéž nedokázal proměnit situaci 1v0, Laja zatím fantastický.
27:16 Laja podržel svůj tým v kritické situaci 1v0.
26:55 Tučňáčím skluzem si Laja dojel pro míček.
26:33 Torpedo se snaží probojovat na polovinu Jaroměře.
25:30 Černý překazil celou sitauci a dostal svůj tým do 2v1, které nedokázalo Torpedo proměnit.
25:28 Jaroměř má taky zajímavou standardní sitauci na polovině domácích.
24:33 Sucharda přistrčil hráče Torpeda na vlastní polovině. Torpedo bude mít zajímavou standardní situaci.
24:17 Kloza našel na středu mrowiece, ten nedokázal míček zkrotit.
23:52 Kučera obral Kroupu za bránou Torpeda.
23:13 Völgyi se postavil aby mohl letící míček chytit jako první.
22:53 Torpedo se nedokáže dostat do dobré situace, i když jsou na polovině soupeře.
22:13 Kučera rozehraje míček z jeho vlastního rohu.
20:55 Kučera šikovně získal míček, dokonce ho dostal až za polovinu soupeře a pokusil se zakončit. Völgyi nemusel zasahovat.
20:19 Vilím ihned prozkoušel pozornost brankáře hostí.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Štěpán Laja družstva Torpedo Havířov
20:00 Torpedo se rozhodlo pro změnu, do další třetiny místo Martina Zapletálka nastupuje do brány Štěpán Laja.
20:00 Střely v 1. části: 11:7
19:46 Šulc vyzkoušel vyslat střelu až ze středu, trefil prvního bránicího hráče a Jaroměř může do brejku.
19:08 Velc nedokázal vybrusit z obranného tria Kraus, Černý, Peřka.
18:36 Vilím nahodil míček na bránu, nikdo nedorazil.
18:22 Kučera rozehrává z rohu na vlastní polovině.
17:29 Hašek se pokusil z rohu rozehrát rovnou na Hejzlara, který byl na středu volný, přihrávka mu ale sjela.
17:00 Torpedo získalo míček na své polovině. Kučera s Mrowiecem můžou rozehrát.
16:22 Černý obral Hofmana, do střely se už ale nedostal.
15:53 Znovu zvoní tyč Zapletálkovy brány. Hejzlar nedokázal míček dostat až do brány.
15:45 Jaroměř bude rozehrávat z rohu v útočném pásmu.
15:27 Kraus nahodil míček před bránu, Černý dokázal tečovat, ale nad Völgyiho bránu.
14:52 Völgyi drží čisté konto. Zatím jistý zápas z jeho stránky.
14:06 Šulcovi sjel míček ve středním pásmu a hosté se dostávají do zajímavé situace.
13:31 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman bez asistence (0:3)
13:31 Hosté se dostávají do zajímavého vedení. Torpedo zatím nedrží krok.
12:22 Hra nemá moc velký náboj, hráči těží z odražených míčků.
11:11 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Patrik Horčička, asistoval #95 Filip Krigovský (0:2)
11:11 Dalekonosná rána Horčičky navyšuje vedení hostí.
10:55 I přes několik soubojů dokázal Kloza v rohu soupeře udržet míček na své holi, nedokázal ho už ale přehrát.
10:33 Mrowiec nabil Vilímovi, jeho rána prosvištěla nad Völgyiho bránou.
09:50 Jaroměř svým rozestavením donutila Torpedo se zatáhnout.
09:09 Dobrou šanci si nyní vytvořili domácí, opět ale finální koncovka nevyšla podle představ.
08:25 Petr Hašek trefuje první gól dnešního utkání. Ránu vyslal po zisku míčku téměř ihned, Zapletálek nedosáhl.
08:01 Horčička vysekl Klozovi florbalku.
07:49 Hráči Torpeda zatím obstřelují bránu hostí.
07:33 Peřka nabídl Pikovi míček pro střelu, Pik promáchl.
06:37 Torpedo na polovině soupeře vybojovalo volný úder.
06:13 Míček se přelévá ze strany na stranu.
05:36 Torpedo z volného úderu nedokázalo ohrozit bránu.
04:49 Zapletálek vytahuje konečky prstů těžký zákrok.
04:38 Míček bude rozehrávat Torpedo na vlastní polovině.
04:00 Výborný v obklíčení, nakonec jej Černý poslal k zemi a Jaroměř si odehraje na své polovině volný úder.
03:29 Zapletálek si připisuje taktéž svůj první zákrok.
01:49 Ale pozor! První střela hostí trefuje konstrukci Zapletálkovy brány.
01:16 Šulc poslal do zajímavé situace Matěje Černého. Ten trefil pouze brankáře.
00:47 Matyáš Pik ohrozil znovu bránu hostí. Gólman stoprocentní.
00:27 Domácí hned z prvního pokusu ohrožují bránu Jaroměře. První zákrok si připsal Dušan Völgyi.
00:25 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar bez asistence (0:1)
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrává tým Torpedo Havířov.