2:3
    Lukáš MRÁZ
    (Marek)

Kanonýři Kladno - Bulldogs Brno 2:3p
branky: 21. Ondřej Papoušek, 39. Ondřej Papoušek - 21. Filip Sedmera, 30. Jan Černovický, 65. Lukáš Mráz; rozhodčí: Milan Baloun - Radek Štengl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 200; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 5, Marek Macík 9 - Jakub Haltmar 14; po třetinách: 0:0, 2:2, 0:0, 0:1
65:00 Střely v prodloužení: 3:1
64:26 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #6 Lukáš Mráz, asistoval #41 Jakub Marek (2:3)
64:20 Zatím se ve hře nedějí žádné větší šance.
62:07 Chroustova střela ani Pixova dorážka gólem neskončila.
61:32 Riebauer pouze do bočnice.
61:13 Vyloučen hráč #14 Jan Vojtíšek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
61:13 První vyloučení utkání, Kladno si zahraje 4 na 3.
60:38 Bachmaier proletěl celé hřiště, střela ani následná dorážka ale brankou neskončila.
60:00 Střely ve 3. části: 4:5
59:48 Kladno opatrně na balonku čeká na vhodnou chvíli pro útok.
58:43 Timeout Kanonýři Kladno
57:17 Pfaur ve velké šanci od mantinelu nakonec brankáři hostí nenadělal velké potíže.
55:50 Riebauer obdržel nahrávku na střed, dobře postavený Haltmar ji vykryl.
55:25 Michálkova střela od mantinelu šla vysoko nad.
52:10 Brněnská střela se odrazila rovnou od dvou tyček, Macík musel nakonec balonek lovit mezi nohami.
51:43 Brno ve velké šanci, Surkoš kladenskou branku přestřeluje vysoko nad.
50:43 Sedmera vyslal pecku, Macík kryje hrudí.
49:57 Chroust mohl zakončit po nahrávce přes šíri hřiště do prázdné, balónek mu ale poskočil.
48:00 Kladivo mohl zakončit po křižné nahrávce do prázdné brány, Bachmaier si situaci ale na poslední chvíli pohlídal.
46:58 Vítkovu střelu Macík bez problémů chytá.
44:50 Pixovi byla naservírována nahrávka do prázdné brány, ten brankovou konstrukci netrefuje.
43:25 Riebauer zachytil výhoz brankáře, nahrává Chroustovi, ten ale poloodkrytou branku míjí.
41:14 Konečný pálil od mantinelu, branku těsně míjí.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vítězí Kladno.
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
38:02 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #23 Ondřej Papoušek, asistoval #28 Aleš Hőffer (2:2)
38:02 Kladno předvedlo překrásnou akci, několika nahrávkami rozebralo obranu Brna a vyrovnává výsledek utkání.
34:31 Veselý zblokoval nebezpečnou střelu Brna.
32:22 Veselý z předbrankového prostoru přestřeluje brněnskou branku.
31:15 Novák po nahrávce Pfaura vysílá tvrdou střelu nad brankovou konstrukci.
30:18 Brněnský kapitán mohl navýšit náskok svého týmu, ale trefuje pouze hruď Macíka.
29:37 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #22 Jan Černovický, asistoval #21 Michal Pešák (1:2)
29:37 Černovický perfektně vymetl kladenskou šibenici.
27:13 Novák se krásně protáhl z rohu mezi hostujícími obránci a nahrává Pixovi na střed, ten trefuje pouze hruď Haltmara.
26:18 Macík výborně čape střelu do růžku branky.
24:26 Macík si zapisuje první zákrok, když zachytil střelu hostí nohou.
23:38 Veselý pálí od mantinelu, branku Brna těsně míjí.
23:08 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Marek Macík družstva Kanonýři Kladno
22:59 Standardní situaci Brna před brankou končí pouze v kladenském bloku.
22:00 Stůj ze středu těsně míjí branku.
20:17 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #23 Ondřej Papoušek, asistoval #20 Dominik Prudil (1:1)
20:17 Domácí ukázali rychlou odpověď a vyrovnávají utkání.
20:09 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #29 Filip Sedmera, asistoval #66 Adam Konečný (0:1)
20:09 Po nahrávce před branku Sedmera tečí vstřelil první branku utkání.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vítězí Brno.
20:00 Střely v 1. části: 4:5
19:58 Poslední rychlá akce Kladna v první třetina skončila pouze v brněnském bloku.
18:20 Stůj proběhl polovinu hřiště, jeho nahrávka na samotného Jandu před brankou byla k neštěstí domácích zachycena obráncem Brna.
17:18 Hoffer ve velké šanci v předbrankovém prostoru strefil pouze bránícího hráče Brna
16:16 Střelu Brna po standardní situaci z poloviny hřiště zblokoval Stůj.
13:58 Stůj vyslal ránu z poloviny hřiště, trefuje pouze blok hostí.
12:27 Riebauer krásně vrátil balónek Jandovi před branku, ten trefuje pouze Haltmarovu hruď.
10:49 Žižkova střela po kličce končí vysoko nad.
09:35 Zazněla kladenská tyčka, brankou střela neskončila.
08:15 Pixa po nahrávce na středu ani nadvakrát nepřekoval Haltmara.
06:37 Vojtíšek od mantinelu vyzkoušel brankáře domácích, ten ale balónek čape.
05:16 Mráz po krásné individuální akci poslal brankáři balónek mezi nohami, nakonec trefuje pouze tyčku zařízení.
02:59 Vojtíšek od mantinelu těsně míjí branku domácích.
01:59 Brankář domácích Weissgärber si připisuje první zákrok.
01:01 Chroust střílí od mantinelu, pouze do břevna.
00:01 Úvodní buly utkání vítězí Brno.