3:10
    Petr ČÍHAL
    (Šrámek)

DDQ Florbal Chomutov - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:10
branky: 31. Ondřej Halej, 43. Jakub Štěrba, 48. Martin Schneider - 10. Petr Mašek, 12. Jan Novák, 15. Petr Mašek, 19. Vojtěch Procházka, 26. Petr Mašek, 28. Jiří Šrámek, 37. Jiří Šrámek, 40. Vojtěch Vlček, 51. Martin Ďuriška, 52. Petr Číhal; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 170; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 4, Bruno Vagel 13 - Lukáš Bauer 27; po třetinách: 0:4, 1:4, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:42 Poslední šanci na vstřelení branky měli znojemští hráči.
57:47 Chomutov měl dvě velké šance na skórování, ale ani jednu nevyužil.
54:15 Někteří hráči Chomutova jsou z výsledku velice frustrovaní a dávají to vidět i na hřišti.
51:31 Timeout DDQ Florbal Chomutov
51:31 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #20 Jiří Šrámek (3:10)
50:51 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:9
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #33 Martin Ďuriška bez asistence (3:9)
50:09 Znojmo nedokázalo využít přesilovku a domácí hrají v plném počtu.
48:43 Vagel skvěle zakročil ramenem.
48:08 Vyloučen hráč #63 Tadeáš Melíšek družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou
47:03 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:8
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #63 Tadeáš Melíšek (3:8)
47:03 Melíšek našel před brankou Schneidera a dokázal se prosadit, i když byl atakován.
45:03 Halej mohl ihned po vyloučení odčinit svůj prohřešek, ale Bauera překonat nedokázal.
42:45 Vyloučen hráč #86 Ondřej Halej družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
42:05 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:8
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #13 Tomáš Novotný (2:8)
42:05 Novotný našel před brankou volného Štěrbu a druhý jmenovaný snižuje na 2:8.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro domácí tým.
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
39:51 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:8
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #18 Vojtěch Vlček, asistoval #92 Tomáš Kucharič (1:8)
39:51 Vlček přidává další branku a hráči si s ním na oslavu zavyli.
36:41 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Jiří Šrámek, asistoval #39 Petr Mašek (1:7)
36:41 Šrámek překvapil u tyčky Vagela a zvyšuje na 7:1.
33:06 Znojmo po inkasované brance je více na míčku.
30:48 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:6
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #26 Rudolf Klement (1:6)
30:48 Halej prostřeluje zatím jinak skvěle chytajícího Bauera.
30:00 Jsme přesně v polovině utkání.
28:58 Linc ze střely z nouze trefuje tyčku.
27:42 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Jiří Šrámek, asistoval #23 Jan Novák (0:6)
27:42 Bruno Vagel dokázal zvliklidovat první tutovku, ale druhou šanci nedokázal zneškodnit.
26:38 Vyloučen hráč #86 Ondřej Halej družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:52 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #20 Jiří Šrámek (0:5)
25:52 Hráči Chomutova si špatně pobrali hráče a Znojmo vedene markantním rozdílem. Mimo jiné Mašek kompletuje hattrick.
24:46 Novotný sám před brankářem, ale kličkou nevyzrál.
22:37 Šarša střelou z první, trefuje pouze zadní mantinel.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro hosty.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #21 Bruno Vagel družstva DDQ Florbal Chomutov
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:24 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #26 Vojtěch Procházka, asistoval #20 Jiří Šrámek (0:4)
17:24 Štěrba z těžké pozice u mantinelu zkusil vystřelit, ale míček skončil skoro až na vedlejším sále.
14:58 Meyer si špatně pohlídal hráče a Mašek zvyšuje už na 3:0.
14:50 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:3
11:04 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #23 Jan Novák, asistoval #92 Tomáš Kucharič (0:2)
11:04 Novák trestuhodně unikl obraně a zvyšuje na 2:0.
09:15 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #26 Vojtěch Procházka (0:1)
09:15 Maškovi se s velkým štěstím podařilo prostřelit Štepiče a Znojmo se ujímá vedení.
07:52 Šrámek z otočky, ale střela šla mimo tři tyče.
06:22 Hráči Chomutov v šanci 2 na 1, ale nic z toho.
05:30 Manas byl zastaven na půlce držením a hráči Chomutova budou rozehrávat.
03:06 Šarša stál na dobrém místě, ale střal šla nad bránu.
02:21 Hra velmi opatrná ani jeden tým nechce udělat chybu.
00:25 Chomutov je po prohraném buly poprvé na míčku.
00:01 Úvodní buly pro Znojmo.