3

4

7.

FBC Letka Toman Finance Group - FBC Štíři Č. Budějovice 3:4pn
branky: 17. Jan Hranický, 20. Jan Hranický, 60. Jan Vojáček - 40. David Camrda, 51. Jan Králík, 56. Matyáš Sirotek, N Michal Matějček; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Roman Fučík 23 - Josef Macek 23; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:2, 0:0
7 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Letka Toman Finance Group hráč #88 Šimon Toška , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #38 Michal Matějček a vstřelil rozhodující gól (3:4).
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Letka Toman Finance Group hráč #88 Šimon Toška a vstřelil gól.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #38 Michal Matějček a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Letka Toman Finance Group hráč #73 Václav Jurdzin , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #81 Marek Slepička , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Letka Toman Finance Group hráč #12 Jan Hranický , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Letka Toman Finance Group hráč #33 Tomáš Zach , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #22 Matyáš Sirotek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Letka Toman Finance Group hráč #12 Jan Hranický a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #81 Marek Slepička a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:3
64:54 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
64:54 Trestné střílení družstva FBC Letka Toman Finance Group neproměnil #36 Jiří Šincl.
64:22 Domácí hráči a trenér se dožadují dvě minuty, rozhodčí jsou však vklidu
62:44 Velice opatrné samozřejmě a vyčkávaní na nějakou chybku. Na míčku momentálně domácí. Filip měl možnost, ale promáchl
60:44 Tady to je hodně, hodně o jedné chybě, či ztraceném míčku. Takže uvidíme. Zatím drží míček Budějovice
60:01 Uvidíme extra příděl v podobě prodloužení možná pět minut 3 na 3
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:55 Vojáček jako plaváček, krásnou střelou z první nedal šanci Mackovi se přemístit a srovnává
59:29 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #73 Václav Jurdzin (3:3)
59:16 DOmácí si ještě vzdali čas na oddych, ale času už moc nezbývá
58:46 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
58:22 Letka v šesti bez golmana
58:00 West z velké dálky zkusil vystřelit, ale tato střela neměla moc rychlost..
57:22 Filip(Letka) měl odkrytou bránu, jenže už byk pohybem tělo bohužel mimo, takže míček netrefil
56:04 Budějovicím se podařilo otočit utkání a myslím, že Letka to bude mít hodně těžké.
55:30 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #38 Michal Matějček (2:3)
55:14 Hra se opět dost přiostřuje. Oba trenéři div si ještě nevyřvali hlasivky
54:33 Filip(Letka) měl velkou šanci aby převážil skóre na stranu Letky, ale bohužel chybí tam kousek štěstíčka. Nejprvce obránce pomohl, pak o masku golmana míček šel pryč z brankoviště
51:44 Domácí si o tento vyrovnávací gól tak trošku koledovali. V druhé třetině lítali jako vítr a bylo jich plné hřiště, toto si ovšem nepřenesli do třetí třetiny, takže Budějovice vyrovnávají
50:45 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #40 Daniel Drobiš (2:2)
50:33 Rozehrávka pro hosty ze středu hřiště, Fučík zasahuje rukou. Ovšem Budějovice cítí šanci
50:00 Na dnešní utkání si našlo cestu 105 diváků
47:55 Děček(Letka) vyslal takovou pošmurnou ránu, která miřila mezi nohy Macka, ten však byl dobře postavený.
46:33 Břevno! zachránilo Budějovice a opět to byl Hranický, který bude chtít dát hattrick v dnešním zápase
45:22 Hanzlík( Letka) se konečně taky dostal k bránkáři hostí, ale měl těžkou pozici, protože míček jednak trefoval ze vzduchu a taky moc ho nemohl vidět přes obránce hostí
44:00 Budějovice za čtyři minuty jsou více nebezpečné než za celou druhou třetinu.
43:22 Veselý(Budějovice) se dostal k odraženému míčku před Fučíkem, ten se naštěstí stihl včas přemístit a roztáhnout ruce.
42:00 Domácí lajna se sice nedostala za půlku, ale taky neztratili míček na té své půlce.
41:00 Hned ze startu měla před Fučíkem, domáci měli velké štěstí, protože to hodně zavánělo vyrovnábvacím gólem, takto si domácí určtitě nepřáli začít. Jenže hosté budou nahecovaní a určitě se co nejdrříve pokusí vstřelit gól na 2:2
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
39:59 No tak toto byl úplně zbytečný gól do šatny.
39:30 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #39 David Camrda, asistoval #14 Filip Kyrian (2:1)
38:22 Budějovice si nedokážou poradit s velmi dobrým pohybem hráčů Letky. Budějovice nevyužily ani druhou přesilovku, takže toto by mohlo pomoct Letce ještě více
37:33 Druhá přesilovka pro hosty, ale zatím se domácí drží skvěle
36:25 Vyloučen hráč #12 Jan Hranický družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře
36:24 Hosté když už se dostanu ke střele, tak míjejí bránu
34:22 Kahánek rozvlnil siť, ale pouze tu boční, to byla škoda. Domácí tlačí a chtějí přidat další gól jde jim to vidět na očích. Zatím mají lehce smůlu v té finální koncovce
32:22 Děček nabídl Tomanovi před bránnou zajímavou přihrávku, ale golman hostí Macek stál jako přibitý o své tyče. Hraje se bez minimálního přerušení, takže čas běží jako o závod.
30:22 DOmácí měli štěstí.  Rychlá rozehrávka z rohu od Slepičky na Kyriana, ovšem ten míček byl rychlý až moc, takže ho jmenovaný borec nestihl zasáhnout.
29:00 Filip dostal loket někde do lícní kosti, ale rozhodčí toto neviděli, naštěstí nic vážného a pokračuje se dál
28:22 Domácí by tento tlak potřebovali přetavit v gól, protože se zatím hosté nedokážou chytit tempa, které Letka v druhé třetině nastolila.
27:00 West si krásnou vyhybkou odstavil dva hráče, toto chce hodně sebevědomí. Pak bohužel zradil hráče povrch, protože dvakrát chtěl Vojáček vystřelit a dvakrát mu míček sjel z lopaty
25:22 Musím pochválit domácí obránce, protože dneska se hodně snaží pomáhat Fučíkovi, aby měl méně práce. Klekají do střel a všemožně se mu snaží pomoct
24:44 Blana si vybojoval míček, a pak následně s ním vyjel na střed a vystřelil, jenže rána mu tak úplně nesedla, takže golman Budějovic s ní neměl problémy. Králík(Budějovice) měl v úmyslu dát určitě lepší přihrávku, ta šla pouze do volného prostoru kde široko daleko nikdo nebyl
22:22 Budějovice hrajou hodně do těla, ale domácí se toho nebojí a jsou stejně tak tvrdí v soubojích. Hranický také mohl jít sám na golmana, ale míček byl až příliš rychlý, takže už jej nestihl
22:00 Hranický je dneska při chuti, ještě aby né když už dal dva góly. Jeho střela o pár centimetrů minula bránu Macka.
20:01 Vzhůru do druhé třetiny. Fučík musel hned řešit problém, protože Matějček kdyby byl rychlejší, tak šel sám na Fučíka
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:55 Důležitý gól pro psychiku do šaten stihli ještě dát domácí
19:28 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #73 Václav Jurdzin (2:0)
19:20 Radošovský byl úplně sám před golmanem Budějovic, ale snad se až zalekl této šance
18:12 Jako tank si šel pro tento první gól Hranický, toto byla hodně velká paráda. A taky dostal od trenéra pochvalu, že se ani na vteřinu nevzdal a šel
16:51 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #33 Tomáš Zach (1:0)
15:22 Velice divoké utkání z obou stran, oba týmy jsou opravdu hodně nahecované, rozhodčí to budou muset trošku mírnit. Toman zkoušel najít někoho volnéího před bránou, škoda, že tam nikdo nestál.
13:11 Síť se sice zavlnila, ale to pouze Fučík rukou, uf to bylo štěstí pro domácí, protože tato situace vypadala velmi nebezpečně
11:22 Hra je velice aktivní, ani jeden tým nedá svému soupeři ani centimentr prostoru. Brožek(Budějovice) našel volného Sirotka v rohu, ten se pokusil něco vymyslet, ale nakonec se dostal za bránu a tam toho moc vymyslet nejde. Na druhé straně nabídl Kahánek krásnou přihrávkou na volného Hranického, ten však měl velkou rychlost a nestačil zkorigovat pohyb holí s hlavou, takže minul
09:33 Zřejmě hra v brankovišti, proto se jel nájezd, který ale Krupa neproměnil
09:26 Trestné střílení družstva FBC Letka Toman Finance Group neproměnil #71 Martin Krupa.
08:00 Hranický(Letka) i přes absenci jednoho hráče ve svém týmu, se rozhodl, že to zkusí podél levého mantinelu a stihl ještě vystřelit. Teď už však jsou v režii hosté, Fučík zasahuje
07:09 Vyloučen hráč #22 Jan Vojáček družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
07:00 DOmácí buudou hrát možná oslabení, zatím hosté v šesti
04:44 Domácí by si měli pohlídat tyto rychlé kontry od Budějovic, během krátké chvíle totiž bylo přečíslení po pravé straně
03:33 Hanzlík(Letka) motal hlavu hráčům Budějovic a nakonec proti přesile i uspěl a zkusil střelu, te neměla potřebné ambice. Na druhé straně byla mela i před Fučíkem, naštěstí to pro domácí dopadlo dobře.
02:00 Kahánek tvrdou střelou z první prověřil hostujicího golmana, avšak bylo vlastně štěstí, že to přes hradbu těl prošlo
01:00 Budějovice velkmi vysoko napadají. Vypadalo to, ž Blana bude v problémech, ale jako zkušený matador to zvládl. První Fučíkuv zákrok, kdy velmi hbitě vystřelil svou pravou ruku
00:30 Rozehrávka z rohu pro hosty, Sirotek na Matějčeka, ten si ale střelu z dálky rozmyslel
00:01 úvodní buly dnešního utkání vyhrál tým domácích. Domácí vypadají velmi nahecovaně, dneska by potřebovali výhru jako sůl
00:00 Dobrý den, vítám Vás u dnešního utkání v novém kalendářním roce