2
    Adam KULÍK
    vražení zády

Florbal Ústí - FAT PIPE Start98 Kunratice 9:2
branky: 7. Jan Peška, 12. Dan Semerád, 29. Vladimír Trčka, 34. Vladimír Trčka, 37. Matěj Netrefa, 49. Jan Peška, 54. Václav Vavruška, 56. Pavel Vítek, 58. Václav Vavruška - 36. Matěj Netrefa, 49. Vojtěch Plaček; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:3 + Matěj Netrefa OS; využití: 0:0; diváků: 277; zásahy brankářů: Marek Netopilík 19 - Karel Pergler 32; po třetinách: 2:0, 3:1, 4:1
60:00 Střely ve 3. části: 12:8
58:26 Ústí si vysloužilo další přesilovku tak uvidíme jestli dají branku
58:25 Vyloučen hráč #18 Adam Kulík družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za vražení zády
58:25 Vyloučen hráč #18 Adam Kulík družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
57:03 Pavelka přiklepl Vavruškovi, který se objevil sám před Perglerem a vymetl tak že už tam nezůstala ani jedna pavučinka
57:02 GÓL Florbal Ústí! 9:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #33 Vít Pavelka (9:2)
55:57 Fuchsig předložil Vítkovi nahrávku snů a ten i se štěstím prostřelil Perglera
55:56 GÓL Florbal Ústí! 8:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Pavel Vítek, asistoval #52 Martin Fuchsig (8:2)
55:30 Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
53:34 Vavruška vyškolil obránce hostů a přidává už druhou Ústeckou branku v oslabení
53:33 GÓL Florbal Ústí! 7:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Václav Vavruška bez asistence (7:2)
53:02 Vyloučen hráč #3 Jan Peška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
51:05 Střela příklepem od Vavrušky udělala solidní rozruch před Perglerovo brankou
48:57 Dvě slepené branky a skore na tabuli se posunulo na obou stranách
48:56 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 6:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #6 Vojtěch Plaček, asistoval #8 Tomáš Matoulek (6:2)
48:51 Peška objel branku a nachytal Perglera, který tam měl kousek místa
48:50 GÓL Florbal Ústí! 6:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #23 Tomáš Pšenička (6:1)
47:00 Dan Semerád předvedl krásný obranný zákrok
45:41 Pšenička na Trčku a ten střílí jen do bloku Kunratické obrany
44:32 Duda sám před Netopilíkem minul
44:12 Výborný obranný zákrok Kawuloka
43:40 Vavruška z výběhu těsně vedle
43:08 Vojta Semerád se se štěstím dostal sám před Perglera a málem protlačil míček až do branky
42:10 Peška a jeho běžecké schopnosti mě nepřestávají udivovat
40:01 Buly pro Start
40:00 Střely ve 2. části: 15:8
38:55 Ústí dostalo dárek v podobě vlastní branky a přesilovky, přesilovka byla bohužel nevyužita
36:55 GÓL Florbal Ústí! 5:1
Vlastní branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #15 Matěj Netrefa (5:1)
36:55 Vyloučen hráč #15 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE Start98 Kunratice - osobní trest
36:55 Vyloučen hráč #15 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nesportovní chování
36:15 Krásná souhra bohužel končí jen na tyči hostů, Vojtovi Semerádovi nebylo dopřáno se radovat
35:13 Start98 se přecejenom dočkal a snižuje takovým spíš hokejovým způsobem stav utkání
35:12 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 4:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #15 Matěj Netrefa, asistoval #8 Tomáš Matoulek (4:1)
33:02 Dráha Peška-Trčka zafungovala skvěle a Ústí odskakuje do pohodlného vedení
33:01 GÓL Florbal Ústí! 4:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #3 Jan Peška (4:0)
30:52 Last minute blok v podání Jakuba Fuchsiga drží Netopilíkovu bránu na nule
28:57 Trčka svůj samostatný únik v oslabení proměnil zkušeným bekhendovým blafákem, brankář Pergler neměl sebemenší šanci
28:56 GÓL Florbal Ústí! 3:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #27 Dan Semerád (3:0)
28:03 krásná ONEMANSHOW v podání Jana Pešky
27:22 Vyloučen hráč #4 Radek Kužel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
27:00 Peška naservíroval Trčkovi do prázdné brány ale Pergler si vybral moment pro skvělý zákrok
25:16 Esterka předvedl krásnou obranou zeď a Pražský tým tak k ničemu nepustil
23:23 už jsem se chtěl radovat ale Pšenička trefil pouze boční síťku
21:38 Kerzel se připravoval na střelu z výběhu ale míček zapomněl za sebou
20:30 Novotného střelu zblokoval Tauber
20:01 Buly pro Start98
20:00 Střely v 1. části: 14:5
19:35 Fuchsig z rozehrávky crossem na Esterku ale ten netrefil míček asi tak jak by si představoval
17:53 Plášek se jakýmsi zvláštním způsobem dostal k míčku a nastřelil tyč Netopilíkovi branky
16:58 Lebeda pouze do Netopilíka
13:06 Vojta Semerád střílí těsně vedle
11:04 už to vypadalo že Martin Fuchsig bude střílet ale místo střely z výběhu zvolil přihrávku na ještě lépe postaveného Semeráda a ten bezproblému trefil odkrytou část soupeřovi brány
11:03 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Dan Semerád, asistoval #52 Martin Fuchsig (2:0)
09:41 Ústí má na svém kontě mnohem víc šancí ale zatím z toho vytěžili jen jednu branku, tak uvidíme jak moc to bude stačit
09:11 Peška střílíííí těsně vedle
08:37 Martin Fuchsig posunul na Ondru Kawuloka který byl na levé straně úplně sám, bohužel trefil jen masku Perglera
06:40 Pšenička sklepnul na Pešku a ten z pravé strany s klidem střílí do odkryté části Perglerovi brány
06:37 GÓL Florbal Ústí! 1:0
06:24 Netrefa ze standartní situace trefuje těsně vedle Netopilíkovi brány
03:36 Kawulok svojí krytou střelou ze standartní situace málem překonal hostujícího brankáře
03:22 Zápas je sice zatím nahoru dolů, ale je plný slibných šancí
02:21 Fuchsig na Pešku ale ten střílí pouze do brankáře hostí
01:09 První střela hostí končí u Netopilíka
00:01 Buly pro domácí