• 59 58:46
    4:6
    (Černoch)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:6
branky: 20. Václav Černoch, 36. Jakub Matula, 41. Jakub Matula, 59. Jakub Matula - 6. Dalibor Švéda, 9. Petr Mašek, 22. Dalibor Švéda, 28. Dalibor Švéda, 47. Jozef Kriš, 55. Petr Číhal; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 81; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 19 - Jan Hándl 18; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:2
60:00 Pozýpasové rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči najdete zde.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
58:46 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #23 Václav Černoch (4:6)
58:46 Černoch našel přes půl hřiště Matulu a ten jemně snižuje.
58:20 Kouřil to do brány nenakouřil.
57:40 Videman neproměňuje, hosté jásají.
56:45 Mašek před prázdnou bránou nad.
55:14 Gulls v šesti, Krupa na lavičce.
55:13 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
54:52 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #81 Jozef Kriš (3:6)
54:52 Číhal utekl po straně a ranou do vikíře zvyšuje.
52:01 Krupa pozorný a domácí finanční trhy stále naději na úspěch.
47:20 Vyloučen hráč #71 David Novák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
47:20 Na Bouškovi by se dal udělat popcorn, ale neuhádá nic.
46:08 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #81 Jozef Kriš, asistoval #39 Petr Mašek (3:5)
46:08 Jak je to jednoduchý. Kriš z vrcholu natáhl a o tyčku zvyšuje.
45:57 Vyloučen hráč #11 Adam Bouška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
43:08 Gulls začali aplikovat osobní obranu. Už nemůžu jen se na to dívám.
40:38 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:4
40:38 Černoch prostrčil na Matulu a ten tváří v tvář Hándlovi snižuje na jednobrankové manko.
40:00 4 ze 4. Výčet gólů hostující první formace budiž varováním pro Gulls před poslední třetinou.
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
38:36 Bum ji do hlavy! Ondřej Bílek zahájil první fázi seznamování se slečnou na tribuně.
38:20 Videman v obrovské šanci pouze do bloku.
35:44 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #55 Alex Dokládal (2:4)
35:44 Přečíslení 2 na 1 řeší dvojice Matula Dokládal učebnicově a snižuje.
34:30 Další ze série brněnských arcifatálů hasí skvělým zákrokem až Matyáš Krupa.
32:14 Nuda, nuda, šeď, šeď.
29:34 Dneska sledujeme veletrh domácích námazů.
27:52 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #87 Dalibor Švéda, asistoval #50 Pavel Sládeček (1:4)
27:52 Znojmu stačí strašně málo a vede o 3 góly.
26:40 Sled velkých šancí pro domácí ohužel končí u zvolání "Škoda."
25:43 Sověti měli T34, Němci Tigr, Znojmo má Švédu.
21:59 Za stolkem glosuje utkání Daniel Chrást. Asi mi brzo rupne hlava.
21:03 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #87 Dalibor Švéda, asistoval #39 Petr Mašek (1:3)
21:03 Další arcifatál v rozehrávce Gulls a Švéda už to měl opravdu hodně jednoduché.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:02 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #11 Adam Bouška (1:2)
19:02 Do třetice všeho dobrého, Černoch snižuje.
17:31 Vyloučen hráč #81 Jozef Kriš družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za vysoká florbalka
17:31 Too high, too handle.
17:03 Debutující Konrád našel krásně Nováka, který počkal a stačilu mu jen trefit bránu a netrefit Handla. Mimo.
13:44 Černoch vs. prázdná brána: 0:2.
12:37 Gulls sehráli přesilovku vcelku pohledně, nicméně Černoch místo gól může slavit tak možná trefení zdi.
11:54 Vyloučen hráč #39 Petr Mašek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
09:44 Hosté si hrají, jako by nic a jen díky Krupovi je stav stále 0:2.
08:51 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #87 Dalibor Švéda (0:2)
08:51 Vidím velký špatný. První formace totálně zaspala volný úder z rohu a Maška bych si poslal sednout do rohu, kdyby tohle nedal.
05:45 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #87 Dalibor Švéda, asistoval #20 Jiří Šrámek (0:1)
05:45 Novotného fatál trestají suverénně Švéda se Šrámkem. Takhle to dneska hrát prostě nepůjde pánové.
04:47 Zatímco Novák prokaučoval tutovku, slízá se za stolkem domácí lazaret ve složění Dvořák T., Chrást, Vrtěl.
04:06 Bílkův projektil likviduje Hándl.
03:13 Černoch z výběhu vedle jak ta jedle.
02:40 Ohrožení hostí likviduje Krupa.
00:01 Domácí dnes poprvé letos na domácí půdě v černé.
00:00 Krásný podvečer z VUT. Výhled z okna připomíná hořkou čokoládu a nás tu za chvíli čeká jihomoravské derby mezi Gulls a Znojmem.