6:8
    Otakar PRÁŠEK
    ()

TJ Slovan Havířov - FAT PIPE Start98 Kunratice 6:8
branky: 11. Michal Kozelský, 36. Adam Zbořil, 36. Tomáš Revenda, 47. Petr Skácel, 48. Filip Hromádka, 49. Adam Zbořil - 14. Marek Šmíd, 14. Jan Novotný, 19. Tomáš Matoulek, 20. Patrik Chládek, 30. Patrik Chládek, 38. Patrik Chládek, 51. Jan Kerzel, 59. Otakar Prášek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Ivo Sikora 18 - Vít Lukáč 11; po třetinách: 1:4, 2:2, 3:2
60:00 Střely ve 3. části: 9:5
59:59 Sestřih zápasu ZDE! rozhovor s hráči i trenéry ZDE!
58:44 Domácím se hra bez brankáře vymstila a Kunratice si pojišťují náskok.
58:43 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 6:8
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #64 Otakar Prášek bez asistence (6:8)
58:14 Kunratice v plném počtu. Domácí jdou do šesti.
58:07 Lukač seknut vlastním hráčem přes malíček. Je nutný zásah zdravotnické služby.
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
56:15 Kerzel několikrát Seknul Kozelského.
56:14 Vyloučen hráč #93 Jakub Kerzel družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za opakované přestupky
55:55 Ani jeden tým nechce zaváhat.
53:28 Hosté v plném počtu.
51:29 Novotný poslal předčasně hráče Slovanu na střídačku.
51:28 Vyloučen hráč #43 Jan Novotný družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:26 Domácí nešťastně střídali, když měli mít Kunratice rozehrávku, Tento zmatek v obraně nechal volného Kerzela. Kunratice opět ve vedení.
50:25 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 6:7
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #72 Jan Kerzel, asistoval #24 David Jirásek (6:7)
49:45 Murín sražen v útočném rohu k zemi.
48:34 Zbořil si pohrál s Lukáčem. Rozpohyboval ho a poté mu vystřelil pod horní tyč.
48:33 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #99 Adam Zbořil z trestného střílení (6:6)
47:34 Celá střídačka nabádala Charváta k výjezdu, ten však nahrál na Hromádku a je zde rozdíl pouze jedné branky.
47:33 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #13 Filip Hromádka, asistoval #56 Patrik Charvát (5:6)
46:58 Vypadalo to, že Kozelský vystřelí. Ten však našel volného Skácela, který snižuje.
46:57 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #65 Petr Skácel, asistoval #77 Michal Kozelský (4:6)
45:30 Hra se přesouvá z poloviny na polovinu bez střely na branku.
43:48 Revenda zapadnul za mantinel.
42:10 Charvát přesprintoval Chládka a vypíchnul mu míček v poslední vteřině.
40:01 Buly pro Kunratice.
40:00 Střely ve 2. části: 4:8
39:20 Murín odstavil Chládka z velkého brankoviště. Kunratice budou rozehrávat těsně před Sikorou.
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:33 Chládek překonal lobem Sikoru. Ten neměl šanci se střelou cokoli dělat.
37:32 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 3:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #42 Patrik Chládek, asistoval #20 Marek Šmíd (3:6)
36:50 Zbořil se sportovně přiznal k odraženému míčku.
35:34 Sikorův dlouhý výhoz na Revendu. Ten se jen otočil a opět Lukáčovi nad nohu.
35:33 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #8 Tomáš Revenda, asistoval #9 Ivo Sikora (3:5)
35:15 Zbořil z výjezdu střílí nad nohu Lukáče.
35:14 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #99 Adam Zbořil, asistoval #19 Jiří Gregor (2:5)
34:47 Rozhodčí bez úmyslu zasáhnul do hry. Pozastavuje hru a nařizuje buly v rohu.
33:17 Několik po sobě jdoucích rozehrávek za domácí brankou.
32:09 Sikora neskutečně zasáhnul proti střele Kerzela Jana, který vypíchnul míček Sekulovi.
31:37 Gregor faulován v útočném rohu.
30:45 Jirásek se postavil do střely Ivana, kterou úspěšně zblokoval.
29:43 Gól pramenící ze špatné rozehrávky v útočné polovině.
29:42 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #42 Patrik Chládek, asistoval #81 Albert Kulík (1:5)
28:30 Zbořil zamířil na vzdálenější tyčku. Lukáč nevědomky nastavil ruku přímo do střely.
27:00 Kerzel Jakub provedl dlouhý výjezd až na druhou stranu a poté vystřelil. Míček končí za mantinelem.
24:55 Brija zblokoval Matoulkovu střelu.
23:40 Prorok neskutečně doběhl ke své brance, aby zabránil Kulíkově střele.
22:28 Skácel se pokusil o rychlou rozehrávku. Rozhodčí nakonec vrací míček na pravé místo rozehrání.
21:40 Kunratice již druhé střídání ve 100% držení míčku.
20:01 Buly pro Slovan.
20:00 Střely v 1. části: 4:11
19:07 Opět dva rychlé góly do domácí branky.
19:06 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #42 Patrik Chládek, asistoval #64 Otakar Prášek (1:4)
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:56 Nabíhající Matoulek překvapil domácí a zvyšuje aktuální stav.
18:55 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #72 Jan Kerzel (1:3)
16:59 Kozelský se vrací na hrací plochu.
16:00 Gregor sám na Lukáče. Po faulu končí v rohu.
15:00 Kozelský na středu hřiště nechtěně zablokoval hokejku Schullera. Kunratice dostávají výhodu v přesilové hře.
14:59 Vyloučen hráč #77 Michal Kozelský družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
13:35 Dva rychlé góly do domácí branky. Kunratice rázem ve vedení.
13:34 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #43 Jan Novotný, asistoval #72 Jan Kerzel (1:2)
13:22 Chládek vyběhl zpoza domácí branky. Jeho střelu Sikora vyrazil před sebe na přichystaného Šmída. Ten vyrovnává stav.
13:21 GÓL FAT PIPE Start98 Kunratice! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #20 Marek Šmíd, asistoval #42 Patrik Chládek (1:1)
12:59 Brija natlačen tvrdě na mantinel.
12:22 Hra se zatím obešla bez častějších přerušení.
10:22 Skácel za branku na připraveného Kozelského. Ten si míček stáhnul před branku a překonává Lukáče.
10:21 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:0
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #65 Petr Skácel (1:0)
09:30 Jirásek od mantinelu. Sikora s přehledem chytá.
08:30 David tlačí na rozehrávku hostů.
07:25 Sikora hezky vykročil proti střele.
06:15 Šmíd se dopustil útočného faulu.
05:30 Revenda při střele Novotného seknut do nohy.
04:30 Prorok vystihl Kerzelovu rozehrávku a jel sám na Lukáče. Zamířil pod horní tyč, ale Lukáč šikovně vyráží.
02:53 Chládek na Šmída, který z první těsně míjí branku domácích.
01:20 Brija to zkusil od mantineulu. Míček končí za brankou.
00:42 Chládek si položil Sikoru, ale z ostrého úhlu netrefil branku.
00:01 Úvodní buly pro Slovan