5:7
    Petr HORÁK
    (Firda)

Torpedo Havířov - Z.F.K. Petrovice 5:7
branky: 4. Dominik Křístek, 24. Martin Šulc, 28. Marián Kloza, 35. Dominik Mrowiec, 55. Dominik Mrowiec - 8. Petr Horák, 28. Daniel Flašar, 37. Ondřej Firda, 38. Daniel Flašar, 42. Ondřej Firda, 50. Jakub Nota, 60. Petr Horák; rozhodčí: Vladimír Černín - Kamil Sojka; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 145; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 14 - Maciej Bogdański 22, Petr Maláč 14; po třetinách: 1:1, 3:3, 1:3
60:00 Ohlasy k utkání naleznete na našem youtube kanále.
60:00 Střely ve 3. části: 15:7
59:34 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #5 Ondřej Firda (5:7)
59:34 Tady je nejspíš hotovo. Petrovice potvrzují přesnost na holi v dnešním utkání.
58:39 Peřka obranným zákrokem podporuje šance Torpeda na srovnání.
58:18 Torpedo zkouší hru v šesti.
58:06 Timeout Torpedo Havířov
57:37 Šance pro srovnání se zmenšují, Torpedo zvětšuje press.
56:43 Černý i přes tři dorážky nepřekonal Maláče.
56:24 Chvíli po rozehrávce se Petrovice připravily o míček.
56:10 Petrovice budou rozehrávat z rohu na polovině Torpeda.
55:00 Řezáč se Šochmanem rozehrají z poloviny hřiště.
54:30 Češek fauloval Křístka v rohu.
54:20 GÓL Torpedo Havířov! 5:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec, asistoval #16 Tomáš Vlach (5:6)
54:20 Naděje umírá poslední. Torpedo se určitě nevzdává.
53:29 Nota při chuti. Okamžitě prozkoušel Zapletálka, který je připraven.
53:22 Vyloučen hráč #17 Jan Daubner družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost
53:22 Torpedo si opět zahraje přesilovku. Uvidíme, jestli konečně dokážou skórovat.
53:01 Petrovice nepouští Torpedo do šancí, zatím to pro havířovský tým nevypadá moc dobře.
52:24 Češkovi výlet překazil Peřka. Petrovice rozehrají z vlastní poloviny.
51:44 Torpedo většinu času na míčku, nebezpěčnější jsou však Petrovice.
51:19 Nota odzbrojen, místo toho se do útoku dostal Kučera, který minul.
50:54 Torpedo se zatím snaží najít recept na Maláče, marně.
50:06 Šulc se dostal do výjezdu, střela však byla zblokovaná.
49:27 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota, asistoval #68 Daniel Flašar (4:6)
49:27 Nota v samostatném nájezdu se nemýlí. Navyšuje skóre Petrovic.
48:58 Holeš i přes skvělou nahrávku nedokázal překonat Maláče, který je zatím skvělý.
47:59 Zapletálek uklidnil důležitým zákrokem hru. Řezáč na míčku.
47:21 Maláč si připsal důležitý zákrok.
46:44 Češek ztratil na vlastní polovině míček. Nyní na míčku Peřka.
44:39 Ani tato přesilovka Torpedu nevyšla, většinu času nebyli ani na útočné polovině. Hosté v plném počtu.
44:12 Mrowiec se dopustil útočného faulu.
43:01 Vyloučen hráč #17 Jan Daubner družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
42:29 Torpedo si zase vyzkouší přesilovou hru.
41:37 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #17 Jan Daubner (4:5)
41:37 Zapletálkovi míček přeskočil nohu a dokutálel se do brány.
40:33 Do zápasu nastoupil na post brankáře Maláč, odchovanec havířovského florbalu.
40:01 Torpedo i do třetice urvalo buly. Nyní jej vybojoval Řezáč.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Petr Maláč družstva Z.F.K. Petrovice
40:00 Střely ve 2. části: 15:6
39:51 Mrowiec se s Kučerou rozhodli třetinu nijak nedramatizovat a čekají do konce.
39:35 Kučera překazil rozehrávku a Torpedo je opět na míčku.
39:33 Petrovice rozehrají z rohu na polovině Torpeda.
39:03 Kutáček nedokázal trefit míček mezi tři tyče. Torpedo bude rozehrávat z rohu.
38:00 Klimek předvedl nyní velice atletický výkon. Proběhl s míčkem ve velké rychlosti celé hřiště. Petrovice na míčku.
37:44 Mrowiec na míčku. Torpedo se pokouší postupným útokem dostat před bránu Petrovic.
37:11 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #68 Daniel Flašar, asistoval #19 Jakub Nota (4:4)
37:11 Torpedo se okradlo o dvoubrankové vedení. Flašar srovnal stav utkání.
36:32 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #87 Richard Klimek (4:3)
36:32 Firda ihned z rozehrávky vystřelil a chaotickou střelou dokázal překonat Zapletálka.
36:30 Klimek si veme na starost rozehrávku Petrovic.
35:37 Bogdański se teď opravdu nenudí, Torpedo neustále ohrožují jeho bránu.
35:15 Pik označkoval Bogdańskému břevno.
34:29 GÓL Torpedo Havířov! 4:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec, asistoval #26 Ondřej Kučera (4:2)
34:29 Mrowiec vypálil a Bogdański nedokázal nijak zareagovat.
33:49 Torpedo nedokázalo proměnit dokonalou kombinaci z první.
32:49 Hráči Torpeda si teď velice nerozuměli. Začali si navzájem brát míček z hole.
31:15 Kučera pokazil rozehrávku, Chvastek míček vypíchl, Kučera však svou chybu napravil a ihned Chvastka o míček připravil.
31:01 Vlach pouze do spojnice.
30:31 Peřka dokázal fantastickým blokem zastavit útok Petrovic. Zapletálek si může odfouknout.
30:10 Mrowiec v obrovské šanci nedokázal překonat Bogdańského.
29:49 Vyloučen hráč #87 Richard Klimek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:18 Klimek sejmul Šulce a půjde si odsedět trest na trestnou lavici. Torpedo opět v příležitosti.
28:51 Torpedo opět na míčku, Šochman s Vlachem se postarají o rozehrávku.
28:38 I přes veškerou snahu Pika s Křístkem se Petrovice dostaly na polovinu Torpeda.
27:52 GÓL Torpedo Havířov! 3:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #52 Dominik Mrowiec (3:2)
27:52 Ukázková střela. Kloza dokázal trefit míček nad nohu  Bogdańskeho.
27:14 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #68 Daniel Flašar, asistoval #67 Radim Heiser (2:2)
27:14 Petrovice i přes to, že nejsou aktivní na míčku, tak dokáží ohrozit bránu Zapletálka.
27:07 Šulc se pokusil nahrát na střed na Černého, který mu za odměnu dal hit.
26:43 Obranné duo Kutáček, Řezáč dnes působí velice jistě.
26:06 Lajna kolem Křístka si odehraje úder z rohu na polovině Petrovic.
25:11 Hra se opět přelévá ze strany na stranu. Nic se něděje.
24:00 Topredo nedokázalo překonat blok Petrovic. Právě se odehrál nemastný, neslaný úder z hranice velkého brankoviště.
23:44 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #63 Martin Šulc, asistoval #24 Matěj Černý (2:1)
23:44 Šulc parádní střelou z poloviny hřiště překonal Bogdańského.
22:59 Křístek se dostal do výjezdu, trefil však bránicího hráče.
22:19 Hra se přelévá ze strany na stranu, nic důležítého se neděje.
20:01 Šulc dokázal vybojovat i druhé buly pro Torpedo a dokazuje tak, že vévodí této disciplíně.
20:00 Střely v 1. části: 11:7
19:59 Bogdański učebnicovým zákrokem ukončil první třetinu.
19:35 Ale pozor! Žák vypadá, že si poranil pravou nohu, špatná zpráva pro Petrovice.
19:21 Žák prohnal Chvástka až za svou bránu, rozehrávka se dnes Petrovicím nedaří.
18:56 Torpedo na míčku, Kučera si veme na svou starost rozehrávku z rohu.
18:31 Vyloučen hráč #22 Dominik Křístek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za držení
18:31 Křístek v souboji s Češkem odešel jako viník a půjde si odsedět svůj trest. Petrovice si vyzkouší přesilovku.
18:11 Petrovice po delší době na míčku, ihned jej ztratili.
17:17 Šulc vyjel z poza brány, trefil prvního hráče, míček ale nebezpěčně doletěl až na konstrukci Bogdańskeho, který do poslední chvíle netušil, kde se míček nachází.
16:35 Peřka z rohu nabil Vlachovi, ten minul. Skvělá možnost, která neskončila gólem.
15:59 Mikulok se netrefil mezi tři tyče. Díky teči ale na míčku stále Torpedo.
15:19 Kučera pokazil možnost Torpeda, pak vše za pomoci Zapletálka dokázal napravit. Torpedo opět na míčku.
14:48 Mrowiec trefil Bogdańského. Ten míček hledal mezi svými nohami.
14:31 Peřka trefil blok.
13:44 Zatím tato přesilovka nevypadá podle představ trenéra Pláška. Černému sjel míček a odevzdal ho Petrovicím.
13:27 Vyloučen hráč #19 Jakub Nota družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost
13:24 Opět vynikající Bogdański. Nyní zachytil střelu Mikuloka.
12:11 Bogdański dokázal zastavit přízemní střelu Kučery.
11:42 Petrovice opět obklopily polovinu Torpeda.
11:07 Horák nebezpečný. V samostatném nájezdu nedokázal překonat vynikajícího Zapletálka.
10:27 Bogdański nyní podržel Petrovice. Fantastický zákrok.
09:46 Češek odevzdal míček Kutáčkovi, který může rozehrát.
09:22 Šochman v dnešním utkání zatím nestříli ostrými. Při svém posledním pokusu minul bránu.
08:51 Kutáček získal díky své bojovnosti v rohu míček pro Torpedo.
08:09 Řezáč se postará o rozehrávku z vlastní poloviny. Torpedo na míčku.
07:38 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #17 Jan Daubner (1:1)
07:38 Špatný press Torpeda dokázal Horák potrestat. Stav utkání 1:1.
06:38 Šochman vzal celou situaci na sebe, proběhl celé hřiště střela mu ale sjela.
06:18 Petrovice obklopují polovinu Torpeda.
04:54 Zapletálek fantastický. První zákrok, ale velice důležitý. Torpedo si drží vedení 1:0.
03:57 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Dominik Křístek, asistoval #86 Jakub Mikulok (1:0)
03:57 Křístek dorazil míček pod nohy Bogdańskeho a posunul Torpedo do vedení.
03:46 Zatím ani jeden brankář si nesáhl na míček.
02:25 Ve hře se nic výrazného neděje, míček se přesunuje z jedné strany na druhou.
01:43 Kamil Peřka si veme na starost volný úder z rohu.
01:08 Torpedo na míčku.
00:21 Bogdański se proběhl a získal pro svůj tým faul.
00:10 Torpedo se ihned pustilo do útoku, každopádně se ihned dopustili útočeného faulu a míček mají Petrovice.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vybojovalo Torpedo.