• 60 59:34
    2
    Petr HOFMAN

TJ Sokol Jaroměř - FBC Štíři Č. Budějovice 9:7
branky: 6. Milan Sucharda, 11. Matyáš Velc, 13. Petr Hašek, 24. Jakub Kubina, 29. Milan Koubek, 48. Tomáš Hejzlar, 51. Matyáš Velc, 52. Daniel Kroupa, 53. Daniel Kroupa - 4. Vít Strouhal, 10. Daniel Drobiš, 32. Michael Kudláček, 34. Tomáš Hanák, 39. Marek Slepička, 48. Petr Žáček, 58. Jan Králík; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 7:1; využití: 1:1; diváků: 81; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 15, Jiří Veinfurter 10 - Kryštof Ernst 14; po třetinách: 3:2, 2:3, 4:2
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
59:57 Poslední pokus o střelu utkání zablokoval Velc a všechny tři body zůstávají v Jaroměři.
59:34 Vyloučen hráč #21 Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
58:56 Hosté drží domácí v obklíčení. Ale domácí pětka odolává.
57:53 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 9:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #40 Daniel Drobiš (9:7)
57:53 Hosté teď domácí obrané pozice doslova rozložili a Králík chytře překonává krátkým lobem Veinfurtera.
57:25 Hosté to zkusí v šesti proti čtyřem
57:24 Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
56:56 Tři minuty do konce a ještě to bude tvrdé. O tom se nyní přesvědčil domácí Emlar, který to dostal do slabin.
56:00 Domácí se snaží předcházet českobudějovickému útoky vysokým napadáním.
55:14 Emlar nyní poslal lobem dlouhou nahrávku na Hofmana, ten si z první zpracoval, ale druhý dotyk už mu hostující obrana nedovolila.
54:18 Zbraně ještě rozhodně nejsou složeny a litý boj pokračuje.
52:16 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
52:16 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 9:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #15 Matyáš Velc (9:6)
52:16 Spolupráce osvědčené dvojice přináší pro domácí kýžený výsledek. Kroupa se otočil na velkém brankovišti a o tyčku přidává svůj další kousek.
51:35 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 8:6
51:35 Velc bekendovou žabičkou nachází Kroupu a ten z první navyšuje skóre.
51:17 Hosté ještě zbraně neskládají a jejich motivace je stále na výši. Vyhrané buly oslavila lavička bujarým jásotem.
50:57 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 7:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #37 Dominik Emlar (7:6)
50:57 Jaroměřští nyní vyrazili do protiútoku 3 na 2. Emlar ze středu poslal nahrávku doleva na Velce a ten pozemi pohotovou střelou po zemi opět vrací vedení na stranu domácích.
50:07 Do šance se není celkem snad dostával hostující Hanák, ale jeho kličku Veinfurter zlikvidoval.
47:47 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #21 Petr Žáček, asistoval #6 Jan Králík (6:6)
47:47 Domácím vedení moc dlouho nevydrželo. Střela z první na zadní tyčku prolétla Veinfurterovi pod rukou a máme opět srovnáno.
47:02 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #88 Jiří Hofman (6:5)
47:02 Hofman si po zisku míčku všiml zapomenutého Hejzlara, poslal na něj rychlou přihrávku a ten dokázal krátkou kličkou překonat hostujícího brankáře.
45:29 Oba týmy nyní ukazují, že touží po vítězství.
44:50 Výborný na Kroupu, jeho střelu z první však chytá Ernst.
44:03 Hanákova střela ze středu hřiště těsně míjí pravou tyčku domácí brány.
42:55 Camrda po mantinelu, jeho střelu tahem blokuje Krigovský.
42:35 Domácí oslabení přečkali bez ztráty kytičky.
41:00 V první minutě poslední třetiny jde domácí tým do oslabení.
40:34 Vyloučen hráč #30 Jiří Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Jiří Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:59 Druhou třetinu si pro sebe nejprve usurpovali domácí a vypadalo to, že pro vítězství kráčí s větším odhodláním. Ale druhá desetimuntovka ukázala, že zápas ještě není zdaleka u konce. Do třetí třetiny tedy půjdeme za vyrovnaného stavu 5:5.
39:30 K poslední střele třetiny se chtěli chystat domácí, ale za poeldních 30 vteřin se toho může ještě stát hodně.
38:28 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #81 Marek Slepička, asistoval #39 David Camrda (5:5)
38:28 Slepička teď skryl svoji střelu k Volgÿiho pravé tyči s srovnává skóre dnešního utkání.
38:10 Drobiš teď míjí jaroměřskou branku a domácí už kontrolují časomíru.
37:10 Volgÿi teď vyslal dlouhým výhozem do brejku Velce, ale ten netrefuje hostující branku.
36:18 Vyloučen hráč #20 Milan Sucharda družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:18 Se svům důrazem to nyní přehnal domácí Sucharda a bude hru sledovat z pohodlí trestné židličky.
35:00 Dnešnímu utkání přihlíží doslova davy diváků ze všech koutů světa. Někteří z nich jsou v hale, těch je 81, a někteří z nich jsou například i ...kdesi v Jizerských horách. Děkujeme všem v hale i mimo ní za podporu!
33:40 Hosté jsou nyní na koni.
33:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #8 Michael Kudláček (5:4)
33:08 Hostující Hanák prokličkoval jaroměřskými solnými sloupy a zavěsil po horní tyčku.
31:20 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #8 Michael Kudláček, asistoval #6 Jan Králík (5:3)
31:20 Kudláček se teď zorientoval nelépe v brankovišti domácích a uklízí odražený míček pod padajícím Volgÿim
30:10 Emlar poslal pas na střed poloviny a Krigovský z první přestřelil.
29:44 Nožička teď ztratil orientaci v prostoru a po odrazu míčku jej hledal a hledal...ale naštěstí dohledal...
28:50 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #27 Milan Koubek, asistoval #15 Matyáš Velc (5:2)
28:50 Koubek se svoji aktivitou pohotově nachomýtl k dorážce v brankovišti a střelou ve vzduchu zavěsil.
28:20 Hra teď dostala grády a přelévá se z jedné strany na druhou.
25:30 Emlar vybojoval standardku i pro domácí, ale následná střela je vyražena i v tomto případě za branku.
24:58 Hosté se snaží na vývoj utkání zareagovat větší aktivitou. Vybojovali faul. Rozehrávka z velkého brankoviště však nebyla úspěšná a míček končí po odrazu od jaroměřské zdi za brankou.
23:55 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #2 Jakub Kubina, asistoval #37 Dominik Emlar (4:2)
23:55 Kubina se po návratu na hřiště pustil do protiútoku, kam postupoval Emlar. Naběhl si před branku, kde ho jaroměřský navrátilec nalezl od zadního mantinelu a máme to o dva pro domácí.
23:05 Sucharda s Velcem teď pronikali do protiútoku, ale tři českobudějovičtí vlčáci je dostihli a akci překazili.
21:44 Vyloučen hráč #2 Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
21:44 Kubina poslal soupeře za mantinel a jdu opět zkontrolovat dění na trestné lavici.
21:05 Nožička našel zpoza branky Jiřího Hofmana, ten sice propálil hostujícího gólmana, ale míček odskákal mimo branku.
20:15 Hosté zahajují druhou třetinu vysokým pressingem.
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:56 Hosté dostali pár vteřin před koncem třetiny ještě příležitost rozehry kousek od pravého roku. Akce se ale nepovedla a třetina nám končí.
19:47 Poslední vteřiny v první třetině patří hostům.
19:20 Emalrova slabá střela z otočky teď hostující branku neohrozila.
18:30 V hale se začínají probouzet i jaroměřští diváci.
17:58 Hosté nyní převzali iniciativu a snaží se ještě do konce třetiny o korekci výsledku.
16:58 Domácí jsou v plném počtu.
14:58 Vyloučen hráč #2 Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
14:58 Českobudějovický hráč šlápl na florbalku Kubinovi, ta mu napružená vypadla z ruky a hlasitě padla k zemi. K překvapení diváků je Kubina vyloučen za sekání.
14:10 V další velké šanci netrefuje Emlar.
13:30 Domácí teď na hřišti dominují, ale další branku se jim přidat zatím nedaří.
12:21 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Petr Hašek, asistoval #37 Dominik Emlar (3:2)
12:21 Hašek "vybruslil" od pravého mantinelu ke středu, natáhl a vymetl pravý horní roh českobudějovické branky...
11:42 Vyloučen hráč #8 Michael Kudláček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
10:47 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #27 Milan Koubek (2:2)
10:47 Koubek z rohu nalézá Velce a ten trefuje z první nad nohu brankáře hostí.
09:50 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #77 Tomáš Hanák (1:2)
09:50 Hanák poslal křižnou přihrávku na levé křídlo, do které se Drobiš sice moc dobře netrefil, ale míček si i přesto našel cestu do domácí sítě.
08:20 Přesilovka hostů bez větších šancí změnu skóre nepřinesla.
06:20 Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání
06:20 Domácí kapitán neví, kde se střídá a posílá svůj tým do čtyřech.
05:39 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #20 Milan Sucharda, asistoval #37 Dominik Emlar (1:1)
05:39 Sucharda si po Emlarově střele našel odražený míček na malém brankovišti a srovnává skóre.
05:00 Na hřišti je k vidění rozháraná hra nahoru dolů...
03:25 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #97 Vít Strouhal, asistoval #81 Marek Slepička (0:1)
03:25 Slepička z rohu poslal na Strouhala, který z první prázdnou branku neminul a z první branky jihočechů otevírá skóre.
03:13 Další pokus domácích a opět vedle. Tentokrát svůj cíl míjí Petr Hofman.
01:17 První střelecký pokus zaznamenal domácí Koubek.
00:01 Úvodní vhazování pro domácí.
00:00 Hezký podvečer, vážení sportovní přátelé. Vítejte u on-line přenosu z posledního jaroměřského domácího utkání v základní části letošního ročníku 1.ligy. Domácí se utkají s týmem FBC Štíři České Budějovice. Oba týmy dnes budou bojovat s podobným cílem, kterým je lepší výchozí pozice pro nadstavbovou část sezóny. U Budějovických však mluvíme o předkole play-off, u domácích "jen" o play-down.