• 60 59:54
    2
    Adam FEBER

Torpedo Havířov - FBC Letka Toman Finance Group 9:2
branky: 3. Erik Šochman, 10. Adam Feber, 24. Matěj Černý, 27. Kamil Peřka, 38. Marián Kloza, 51. Jakub Vilím, 51. Adam Feber, 54. Dominik Mrowiec, 60. Dominik Mrowiec - 11. Václav Jurdzin, 28. Lukáš Toman; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 180; zásahy brankářů: Michal Kolář 17 - Roman Fučík 12, Tomáš Petr 14; po třetinách: 2:1, 3:1, 4:0
60:00 Střely ve 3. části: 15:6
59:54 Vyloučen hráč #88 Adam Feber družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
59:29 GÓL Torpedo Havířov! 9:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec, asistoval #16 Tomáš Vlach (9:2)
59:29 I přes skvělý výkon Petra v tomto oslabení se nakonec prosazuje Mrowiec.
58:38 Torpedo dohraje dnešní utkání v klidu. Dojít může pouze ke kosmetické úpravě výsledku.
58:14 Vyloučen hráč #17 Tomáš Zach družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
57:37 Šochman se dopustil útočného faulu. Letka rozehraje na vlastní polovině.
56:54 Feber backhandovým pokusem minul bránu.
56:28 Holeš v soubouji s nejvyšším hráčem Letky nakonec nevybojoval míček pro svůj tým.
55:17 Torpedu stačí míček nahodit na druhou stranu, aby se dostali před Petra. Obranná fáze Letce dnes moc nefunguje.
54:54 Feber v samostatném úniku nedokázal lobnout Petra. Ten teď fantasticky podržel svůj tým.
54:32 Trestné střílení družstva FBC Letka Toman Finance Group neproměnil #79 Martin Lipovčan.
54:32 Prvně vyloučení, pak na popud výkřiku hráčů Letky rozhodčí přehodnotil své rozhodnutí a pojede se nájezd.
54:01 Řezáč se pokouší dostat do předbrankového prostoru na vlastni polovině, zatím je zaklíněn za bránou.
53:22 GÓL Torpedo Havířov! 8:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec bez asistence (8:2)
53:22 Obrovský námaz vytvořil Mrowiecovi šanci, která se prostě proměnuje.
51:51 Řezáč vyslal střelu nad. Petr v obklopení střel, obrana mu vůbec nepomáhá.
50:43 GÓL Torpedo Havířov! 7:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #22 Dominik Křístek (7:2)
50:43 Feber přesný! Teď máme jistotu, že Petr nemá v rozích brány žádnou pavučinu.
50:15 GÓL Torpedo Havířov! 6:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #26 Ondřej Kučera (6:2)
50:15 Tomáš Petr neměl nárok. Kučera našel Vilíma, který jej propálil.
49:28 Torpedo dostává Letku do velkého tlaku, i přesto že ztratí míček, okamžitě jej velkým tlakem získá nazpět. Tempo nemá tendenci klesat.
47:50 Tomáš Petr má teď mnohem víc práce, než v minulé třetině. Zatím Letku drží.
46:41 Obrana Letky je pod velkým tlakem a nestíhá tempo Torpeda.
45:52 Dnešnímu utkání přihlíží 180 jedinečných diváků. Děkujeme, bez vás by to nešlo.
44:13 Jurdzin vytlačil nedovoleně Černého za mantinel.
43:49 Daniel Filip se postará o rozehrávku z rohu na polovině Torpeda.
42:38 Torpedo obměnilo pár hráčů. Do hry nakoukl Vít Dočkal, již zmiňovaný Pik a Ošťádal.
41:17 Do zajimavého souboje se teď dostal Pik s Filipem. Totiž Filip Pika zalehl.
40:05 Buly je činnost, ve které evidentně Letka dnes kraluje.
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
39:01 Poslední minuta druhé třetiny už nejspíš bude v duchu neobdržet gól.
37:38 Torpedo na koni. Letka si musí každý centimetr palubovky vybojovat.
37:35 GÓL Torpedo Havířov! 5:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #25 Jakub Vilím (5:2)
37:35 Kloza šikovně sklepl míček mezi nohy Petra, který si zatím moc nezachytal.
36:37 V posledních 20 vteřinách došlo k několika soubojům na velmi malém prostoru o hodně hráčích. Rozhodčí nakonec pískl Letce faul a Torpedo může rozehrát.
35:43 Kučera se pokusil bezprostředně po obdržení přihrávky zakončit. Střelu od mantinelu však nevměstnal do brány.
35:33 Hra se přelévá ze strany na stranu, nedošlo zde k žádnému ohrožení brány.
34:10 Peřka se dokázal dostat z obklopení dvou hráčů.
33:35 Šulc všechny jeho střely vyslal do bloku.
32:34 Kloza se snaží vybruslit z rohu a najít jednoho ze čtyř svých spoluhráčů.
31:27 Letka se již radovala, radost překazil rozhodčí, který rázně vysvětlil, že branka vstřelena nebyla.
29:36 Vyloučen hráč #21 Erik Šochman družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za držení
29:36 Šochman si zahrál na Jana Železného a zahodil soupeřovu hůl.
29:36 Šochman neseřídil mířidla a střelu vyslal do ochranné sítě.
29:16 Torpedo ztratilo míček, z rohu bude rozehrávat Letka.
28:39 Vyloučen hráč #38 Šimon Toška družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře
28:01 Vlach vytvořil opět brejk pro Letku, ta neproměnila.
27:23 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #11 Lukáš Toman, asistoval #79 Martin Lipovčan (4:2)
27:23 Kolář na tuto střelu neměl nárok, absolutně nic neviděl. Toman prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
26:36 GÓL Torpedo Havířov! 4:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #24 Matěj Černý (4:1)
26:36 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Tomáš Petr družstva FBC Letka Toman Finance Group
26:36 Černý teď ukázal skvělý přehled o hře, našel Peřku a ten backhandem podsekl míček přes Fučíka.
25:40 Letka obléhá polovinu Torpeda, fantastický Šochman zachytil několik pokusů.
25:03 Vyloučen hráč #16 Tomáš Vlach družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
25:03 Letka si opět zahraje přesilovou hru.
24:49 Kolář zatím moc práce nemá, dnes to pro něj bude spíše psychologická hra.
23:04 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #16 Tomáš Vlach (3:1)
23:04 Budiž Vlachovi odpuštěno. Chytře vytvořil možnost Černému, který se zatím v dnešním utkání hledal.
22:27 Vlach napálil prvního hráče a zavařil Torpedu.
21:11 Torpedo na míčku, v poklidu rozehrávají na vlastní polovině.
20:01 Úvodní buly do druhé třetiny nyní pro Letku. Ta si míček střeží.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:01 Kolář fantastický. I přes to, že na něj moc střel nešlo, tak nyní dokázal svůj tým podržet.
18:53 Utkání zatím vlažné a především na jednu stranu.
17:00 Torpedo teď mělo několik šancí pro skórování. Největší šance byla krosová přihrávka do prázdné brány.
16:19 I přes ztrátu míčku se Torpedo dokázalo opět dostat na polovinu soupeře a zamknout jej.
15:52 Po pár vteřinách si připisuje Fučík dva skvělé zákroky.
15:24 Vyloučen hráč #21 Radim Kahánek družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
15:24 Torpedo si vyzkouší přesilovou hru.
14:17 Černý dnes v několika možnostech, zatím se hledá.
13:40 Fučíkovi příliš střely z dálky nechutnají. Jeden pokus nelapil, druhý málem taktéž ne.
12:24 Mrowiec vycouval Kahánka a obral ho o míček.
11:33 Černý trefil nic netušícího Fučíka do helmy. Zákrok z kategorie "no look".
10:48 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #73 Václav Jurdzin, asistoval #36 Jiří Šincl (2:1)
10:48 Rychlá rozehrávka za bránou, Jurdzin chytře se procpal ihned na přední tyč a překonal Koláře.
10:27 Torpedo dokázalo několikrát během minuty uniknout ve vlastním oslabení do brejku. Střela se však ani jednou nevlezla mezi tři tyče.
09:12 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber bez asistence (2:0)
09:12 Feber dokázal uprknout a v situaci 1na0 překonal Fučíka.
08:51 Šulc nyní bojovně získal míček. Letka do přesilovky nevstoupila dobře.
08:45 Vyloučen hráč #25 Jakub Vilím družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
07:14 Torpedo se snaží využívat především volného prostoru uprostřed hřiště, kde se nachází Černý nebo Vilím.
06:35 Hra se především orientuje na straně Letky.
05:12 Ale pozor, před bránou Koláře byl úplně volný Mahla, který nepřekonal domácího brankáře.
04:15 Torpedo stále kontroluje hru. Na hřišti se nic výraznějšího neděje.
03:01 Dnešní utkání je za doprovodu skvělého publika.
02:08 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #21 Erik Šochman, asistoval #73 Kamil Peřka (1:0)
02:08 Kuriózní gól otevírá skóre. Fučík se z této minely bude ještě oklepávat.
01:27 Zatím Letka ze hry moc nemá, většinu času je na míčku tým domácích.
00:45 Martin Kutáček nedokázal zkrotit nahrávku Matěje Černého.
00:01 Úvodní buly vyšlo lépe pro Torpedo Havířov. Matěj Černý ihned otevřel statistické okénko střelou.
00:00 Vítáme Vás na online přenosu 26. kola 1.Ligy mužů. Dnes se na hale Slavie utká domácí tým Torpedo Havířov proti hostům FBC Letka Toman Finance Group.