• 60 59:29
    16:8
    (Šárka)

SK Florbal Benešov - SK BIVOJ LITVÍNOV 16:8
branky: 5. Jakub Šárka, 9. Michal Vojtíšek, 9. Jakub Šárka, 11. Jan Pavlíček, 13. Kryštof Garreis, 15. Martin Šimek, 18. Martin Šimek, 23. Jakub Šárka, 26. Petr Tůma, 27. Martin Šimek, 35. Martin Šimek, 45. Martin Šimek, 47. Martin Šimek, 47. Petr Tůma, 49. Martin Šimek, 60. Martin Šimek - 6. Zdeněk Fanta, 13. Jaroslav Rybka, 21. Martin Strejček, 23. Lukáš Brož, 25. Tomáš Kratochvíl, 26. Martin Strejček, 31. Martin Strejček, 51. Tomáš Skalitz; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:4; využití: 3:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Lukáš Brož 23, Šimon Zídek 6 - Jiří Vybíral 17; po třetinách: 7:2, 4:5, 5:1
60:00 Komentář trenéra hostí:  Soupeř byl dnes lepší ve všech činnostech, navíc jsme si nepohlídali jeho klíčové hráče, i přesto se nám podařilo vstřelit osm branek. Na tom chceme stavět v dalších zápasech. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích: Konečně jsme tento zápase zahráli alespoň trochu dle našich představ. Konečně se nám roztříleli střelci, od kterých to očekáváme, ale bohužel jsme dostali hodně gólů a to je věc, na které musíme ještě zapracovat. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme přijemnou cestu domu.
60:00 Střely celkem: 33:37
60:00 Střely po třetí třetině: 17:13
59:29 GÓL SK Florbal Benešov! 16:8
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #4 Jakub Šárka (16:8)
55:40 Garreisovi M. zvoní tyč!
50:41 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 15:8
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #79 Tomáš Skalitz, asistoval #22 Jaroslav Rybka (15:8)
50:41 Střídání brankáře. Nový brankář #97 Šimon Zídek družstva SK Florbal Benešov
50:02 Vyloučen hráč #43 Miloš Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost
48:50 GÓL SK Florbal Benešov! 15:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #72 Petr Tůma (15:7)
48:50 Dvojice Tůma a Šimek předvádějí dokonalou souhru a potvrzují tak skvěle promyšlenou taktiku ze strany trenéra domácích.
46:51 GÓL SK Florbal Benešov! 14:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #72 Petr Tůma, asistoval #4 Jakub Šárka (14:7)
46:51 Tůmova precizní koncovka jen potvrzuje, že Benešov je dnes v dobré formě.
46:23 GÓL SK Florbal Benešov! 13:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #22 Michal Vojtíšek (13:7)
46:20 Brilantní zákrok golmana hostí, drží v početním oslabení svůj tým stále v naději.
44:52 Vyloučen hráč #99 Pavel Zeman družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování
44:52 Vyloučen hráč #73 Lukáš Kaprhál družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
44:27 GÓL SK Florbal Benešov! 12:7
42:10 Šárkovi zvoní tyč!
41:51 Litvínov střílí jak o život, avšak zatím Brož vyčapal každou střelu.
40:01 První buly ve třetí třetině pro domácí.
40:00 střely po druhé třetině: 9:12
34:44 GÓL SK Florbal Benešov! 11:7
33:50 Vojtíšek Michal v šanci! Bohužel pro Benešov trefuje brankáře hostí přímo do břicha.
30:14 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 10:7
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #16 Martin Strejček, asistoval #22 Jaroslav Rybka (10:7)
30:14 Litvínovské snažení se v druhé třetině vyplatilo a to hned v podobě několika gólů. Hráči hostí se nenachali zahanbit a využívají přesilové hry ve svůj prospěch.
28:55 Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
28:55 A máme zde druhou přesilovku utkání, tentokrát pro tým hostí!
26:28 GÓL SK Florbal Benešov! 10:6
26:28 Po nešťastně inkasovaném gólu se Benešov opět vschopil a dále navyšuje skóre.
25:28 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 9:6
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #16 Martin Strejček bez asistence (9:6)
25:02 GÓL SK Florbal Benešov! 9:5
25:02 Famózní střelou do šibenice využívá Tůma přesilovou hru.
24:30 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 8:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl bez asistence (8:5)
23:25 Vyloučen hráč #32 Jan Doležal družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za opakované přestupky
22:33 GÓL SK Florbal Benešov! 8:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #4 Jakub Šárka, asistoval #72 Petr Tůma (8:4)
22:10 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:4
Vlastní branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #66 Lukáš Brož (7:4)
20:11 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:3
20:11 Pomalý vstup benešovského týmu do druhé třetiny hrál do karet Litvínovu, který pár vteřin po začátku třetiny snižuje gólový rozdíl na 7:3.
20:00 Střely po první třetině: 17:12
17:16 GÓL SK Florbal Benešov! 7:2
17:16 Benešov na svůj další gól nemusel dlouho čekat. Šimek dostává přesnou přihrávku od Tůmy a vymetá všechny pavučiny v soupeřově bráně.
16:29 Vyloučen hráč #7 Filip Fišer družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
16:19 Máme tu první přesilovou hru dnešního utkání! Uvidíme, zda-li  Benešov využije možnost navýšit skóre.
14:46 GÓL SK Florbal Benešov! 6:2
14:46 Šárka posílá crossovou přihrávku na připraveného Šimka a ten zakončuje do odkryté brány.
12:22 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #38 Jan Pokorný (5:2)
12:22 Pokorný posílá přihrávku na Rybku a ten pokračuje dále na benešovskou půlku. I po snaze Brože zabránit gólu může Litvínov oslavovat sníže aktuálního gólového stavu.
12:10 GÓL SK Florbal Benešov! 5:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #88 Kryštof Garreis, asistoval #10 Marek Garreis (5:1)
12:10 Ani Garreisové se nenechají zahanbit a ukazují své umění, ze kterého nemohlo vyjít nic jiného než balón v soupeřově bráně.
10:20 GÓL SK Florbal Benešov! 4:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #73 Jan Pavlíček, asistoval #22 Michal Vojtíšek (4:1)
08:26 GÓL SK Florbal Benešov! 3:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #4 Jakub Šárka z trestného střílení (3:1)
08:26 Ukázkový nájezd nám předvedl Jakub Šárka, který s ledovým klidem proměnil nájezd a nedal brankáři hostí šanci zasáhnout.
08:05 GÓL SK Florbal Benešov! 2:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (2:1)
08:05 Já na bráchu, brácha na mě!
05:20 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #66 Zdeněk Fanta, asistoval #22 Jaroslav Rybka (1:1)
05:20 Litvínov na svůj první gól nemusel dlouho čekat. Benešovská obrana zaspala, a dala tak soupeři možnost dorovnat skóre.
04:57 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
04:57 Tůma vyvezl balónek po mantinelu, kde se snažil přihrát nabíhajícímu Šárkovi, tato akce však nevyšla a tak Tůma pokračuje ve své cestě za soupeřovu bránu a dává druhou přihrávrávku na Šárku, který balónke posílá do prázdné brány.
03:45 Vorel ze středu přihrává na připraveného Garreise M., který však míček uklízí za mantinel.
03:10 Balónek drží na benešovských čepelých jako přibitý, Litvínov se zatím marně snaží získat míček a založit akci.
02:21 Je vidět, že se Vojtíšek Michal teprve rozehřívá, protože jeho střela skončil až mezi diváky a branku balónek zahlédl opravdu z velké dálky.
01:00 Garreis K. po nahrávce od obránce vytahuje balónek po mantinelu, zde je faulován a Benešov čeká první rozehrávka utkání.
00:01 Počáteční buly zápasu vyhrává domácí tým.