59
  • 59 58:14
    2

ASK Orka Čelákovice - SK BIVOJ LITVÍNOV 14:3
branky: 11. Jan Kolář, 12. Michal Němeček, 14. Ondřej Špalek, 15. Jakub Jareš, 18. Jaroslav Verner, 22. Ondřej Špalek, 30. Daniel Korych, 30. Václav Kramel, 33. Václav Kramel, 36. Filip Kučera, 44. Jakub Čáp, 44. Adam Hájek, 53. Michal Němeček, 58. Ondřej Tichý - 20. Jakub Zalubil, 52. Tomáš Skalitz, 57. Pavel Zeman; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:5 + Jaroslav Rybka OS; využití: 1:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Vojtěch Žáček 20 - Jiří Vybíral 14, Oleg Dejnega 19; po třetinách: 5:1, 5:0, 4:2
59:59 Vyjádření trenéra hostí: Do zápasu jsme nevstoupili tak jak jsme si představovali. Vyzkoušeli jsme si alespoň taktické prvky, jako je třeba hra v oslabení. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme štěstí do budoucna.
59:59 Vyjádření trenéra domácích pana Martina Bajera: Dnes jsme šli za vítězstvím od první minuty zápasu. Protrhli jsme i střeleckou smůlu a Litvínov jsme jednoznačně přehráli. Doufejme, že si to přeneseme do dalších kol.
59:59 Počet střel na branku ve 3. třetině ORKA: 14    Litvínov: 8
59:59 Počet střel na branku v zápase ORKA: 47    Litvínov: 23
58:51 Přesilovka Litvínova vypadá všelijak, jen ne jako přesilovka Litvínova. Na balonku především ORKA.
58:14 Vyloučen hráč #4 Jaroslav Verner družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
57:55 GÓL ASK Orka Čelákovice! 14:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #47 Ondřej Tichý, asistoval #25 Sebastian Jakob (14:3)
57:29 Vyloučen hráč #32 Jan Doležal družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
56:57 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 13:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #99 Pavel Zeman, asistoval #9 Jakub Zalubil (13:3)
55:51 Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil #16 Martin Strejček.
53:55 Vyloučen hráč #72 Ondřej Kopta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost
53:55 K pořadatelskému pultíku se ke mně vrátil starý znamý Kopta. On už mě tak rád asi nevidí a raději by trávil společné chvíle se svými spoluhráči na střídačce.
52:46 GÓL ASK Orka Čelákovice! 13:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #26 Michal Němeček, asistoval #23 Filip Kučera (13:2)
51:03 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 12:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #79 Tomáš Skalitz, asistoval #99 Pavel Zeman (12:2)
50:12 Po kontaktu s Fantou si dnes večer Žáček raději dopřeje Colu. Oba jmenovaní jsou naštěstí v pořádku
48:45 ORKA za již můžeme říct rozhodnutého stavu nepolevuje a dále se snaží navíšit svůj náskok.
45:25 Doležal se ocitl sám před Žáčkem. Na něm taky ztroskotal.
43:54 GÓL ASK Orka Čelákovice! 12:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #80 Adam Hájek, asistoval #23 Filip Kučera (12:1)
43:54 S Hájkovo zakončení nemohl soupeřův gólman dělat vůbec nic.
43:19 GÓL ASK Orka Čelákovice! 11:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #7 Tomáš Beran (11:1)
42:11 Další střela, s kterou Žáček neměl žádný problém.
39:59 O přestávkový program se postarala dvojice dorostenců. Při jejich snaze trefit branku se fanoušci jistě baví.
39:59 Střely na branku ve 2. třetině ORKA: 17    Litvínov: 7
39:15 ORKA nevyužila přesilovou hru 5 na 3.
37:28 Vyloučen hráč #22 Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV - osobní trest
37:28 Vyloučen hráč #22 Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování
37:13 Vyloučen hráč #72 Ondřej Kopta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
36:50 Odložený trest. ORKA v šesti.
35:04 GÓL ASK Orka Čelákovice! 10:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #23 Filip Kučera, asistoval #16 Jan Kolář (10:1)
34:41 Dámy a pánové, právě se ke mně dostala informace, že na dnešním utkání je přítomno neuvěřitelných 33 diváků!
32:09 GÓL ASK Orka Čelákovice! 9:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #17 Jakub Čáp (9:1)
32:09 Čáp dnes pro své spoluhráče připravuje jednu gólovou šanci za druhou.
29:17 GÓL ASK Orka Čelákovice! 8:1
29:04 Střídání brankáře. Nový brankář #84 Oleg Dejnega družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
29:03 GÓL ASK Orka Čelákovice! 7:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #32 Daniel Korych, asistoval #9 Ondřej Špalek (7:1)
28:22 Verner zaklekl a nechal se dobrovolně trefit balonkem. Statečný to muž.
27:32 Ke konci trestu se Litvínovští dostali k větší šanci. Žáček ale skvělým zákrokem podržel ORKU.
25:46 Vyloučen hráč #16 Jan Kolář družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za zvedání florbalky
25:46 Kolář s výrokem rozhodčích překvapivě nesouhlasí.
23:05 Po Korychově střele zvoní Vybíralovi v uších ještě nyní.
21:24 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #17 Jakub Čáp (6:1)
21:24 Po rychlém přenesení hry na druhou stranu hřiště střílí Čáp šestou branku ORKY.
20:56 Crossovou přihrávkou chtěl Čáp najít svého spoluhráče, trefil pouze připravenou hůl.
20:20 ORKA pokračuje v přesilové hře.
19:59 Střely na branku po 1.třetině ORKA: 16    Litvínov:  8
19:35 Vyloučen hráč #11 Martin Marek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
19:04 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #9 Jakub Zalubil, asistoval #16 Martin Strejček (5:1)
19:04 Problém s pavoučky v pravém horním rohu Žáčkovy branky vyřešil Zalubil. Žáček se natahoval marně.
17:40 Další gol mohl přidat Němeček. Naštěstí pro Litvínov netrefil na hranici malého brankoviště balonek.
17:29 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:0
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #4 Jaroslav Verner, asistoval #3 Lukáš Zadák (5:0)
16:47 Litvínovští stále ne a ne najít recept na to jak překonat obranu ORKY.
15:01 Žáček diriguje svoji obranu jako Andre Rieu orchestr.
14:22 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:0
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #21 Jakub Jareš, asistoval #17 Jakub Čáp (4:0)
13:48 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:0
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #26 Michal Němeček (3:0)
13:20 Zeman netrefil odkytou branku.
11:10 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:0
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #26 Michal Němeček, asistoval #29 Jan Sedlák (2:0)
11:10 Orka se dvěma rychlými góly ujímá vedení v tomto zápase.
10:02 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:0
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #16 Jan Kolář, asistoval #19 Daniel Bárta (1:0)
09:45 Dočkáme se v této třetině úvodní branky? Na to nám hráči odpoví ve 2. polovině 1. třetiny.
07:42 Strejček z hranice velkého vápna pouze do hrudního koše Žáčka.
06:50 Hostujicí brankář Vybíral se v brance nenudí. Střely z obraných řad ORKY nejsou nikterak nebezpečné.
02:20 Prozatím má více ze hry ORKA, žádné výrázné ohrožení hostujicí svatyně ovšem nepředvedla.
00:53 Výhozem přes celé hřistě našel Žáček Korycha, který nadvakrát nepřekonal hostujicího brankáře.
00:00 Úvodní bully vyhráli hosté.