• 60 59:54
    2
    Ondřej FILIP

Florbal TJ Kobylisy - TJ Turnov 2:5
branky: 3. Antonín Semerád, 15. Jan Hrdlička - 10. Radek Primásek, 14. Jaroslav Šmída, 20. Jiří Ptáčník, 29. Lukáš Maršík, 58. Radek Primásek; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Ondřej Kudrnáč 8, Vojtěch Černý 6 - Petr Suchomel 30; po třetinách: 2:3, 0:1, 0:1
60:00 Komentář trenéra domácích Lukáše Kobliha: Na dva góly se vyhrávat nedá, stále stejná písnička. Chybí klid v zakončení a  a naopak neproměňování šancí, které nás dostává na dno. Soupeři blahopřejeme k výhře a děkujeme za utkání.
60:00 Komentář trenéra hostů Františka Záleského: Během prvních dvou třetin jsem měli více ze hry a soupeř se dostával na koně jenom díky našim oslabením nebo chybám s balonkem. Ve třetí třetině to byl hodně boj, ve kterém nám pomohl výborný výkon brankáře a občas i trochu štěstí. Děkuji soupeři za zápas a fanouškům za podporu.
60:00 Střely ve třetí třetině: Kobylisy 14, Turnov 6.
59:54 Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
59:49 Domácí jsou stále na polovině soupeře, ale snížit se jim nedaří.
57:52 Domácí stále v šesti.
57:51 GÓL TJ Turnov! 2:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #39 Radek Primásek bez asistence (2:5)
57:51 Nedáš - dostaneš. Hosté zachytili rozehrávku domácích a Primásek posílá balonek do prázdné branky.
57:45 Domácí zkoušejí hru v šesti.
57:44 Timeout Florbal TJ Kobylisy
57:44 Domácí jsou teď skutečně lepším týmem, ovšem Suchomel drží hosty nad vodou.
57:10 Suchomel teď neskutečným zákrokem vychytal Palduse.
56:31 Hrdlička v tutovce mimo!
56:23 Panenkova odražená střela přeskočila branku.
55:38 Čejka v šanci! Suchomel je ovšem neomylný.
53:35 Největší šance v přesilovce hostů měli domácí.
53:01 Šimáček zachytil rozehrávku hostů a řítí se na Suchomela! Ten ovšem střelu chytá.
52:23 Teprve nyní se k balonku dostávají hosté.
52:12 Kočí stále drží balonek.
51:45 V začátku oslabení drží balonek domácí!
50:47 Rozodčí signalizují odložené vyloučení, hosté jsou v šesti.
50:12 Domácí tlačí hostující obranu, bohužel ovšem zatím bez koncovky.
49:10 Osamělý Šimáček také míří vedle.
47:59 Pěkná klička Šindeláře se zakončením mimo branku.
47:29 Dnešní utkání spíše připomíná demoliční derby než florbal.
46:43 Panenka vzduchem na Hrdličku, ten sklepává balonek těsně vedle branky.
44:58 Šimáček na Kočího, Suchomel zasahuje!
41:25 Hrdlička se vymotal zpoza brány, Suchomel ve střehu.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vojtěch Černý družstva Florbal TJ Kobylisy
40:00 Střely ve druhé třetině: Kobylisy 10, Turnov 7.
39:20 Kočí trefuje tyčku!
39:05 Vyloučen hráč #16 Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:05 Druhá přesilovka domácích.
38:28 Opět Kočí - Šimáček, druhému jmenovanému ovšem skákavá přihrávka nesedla.
37:45 Kočí servíruje před branku Šmikáčkovi, ten však míjí.
36:16 Hrdlička si povodil hostující obranu, bohužel bez zakončení.
35:57 Škoda opět do bloku.
34:01 Ani domácí přesilovka vyložené šance nepřinesla.
33:28 Odražený balonek a sprintérské závody. Drobek vítezí.
32:50 Hra je poměrně vyostřená.
32:01 I domácí si zahrají přesilovku!
31:35 Vyloučen hráč #43 Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
28:50 Hosté opět v přečíslení posílají balonek vysoko za mantinel.
28:14 GÓL TJ Turnov! 2:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík bez asistence (2:4)
28:14 Hosté šli do přečíslení tři na jednoho, Maršík to bere na sebe a posílá balonek Kudrnáčovi za záda.
27:12 Škoda pálí do bloku.
25:34 Janeba z půlky prověřil Suchomela, ten je stále ve střehu.
24:31 Semerád v úniku zastaven Suchomelem!
22:13 Střelu Šindeláře doráží Semerád a balonek končí v brance soupeřů!
21:42 Hrdlička prověřuje Suchomela, ten je ve střehu.
20:01 Úvodní buly vyhráli domácí.
20:00 Střely na branky v první třetině: Kobylisy 8, Turnov 5.
19:59 GÓL TJ Turnov! 2:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #66 Jiří Ptáčník, asistoval #65 Lukáš Švitorka (2:3)
19:59 Těsně před koncem první třetiny hosté odskakují do dvoubrankového vedení.
17:46 Šindelář našel volného Semeráda na středu, střela šla ovšem do bloku. Následná dorážka Filipa také končí blokem soupeře.
15:29 Kočí vyslal do úniku Čejku, Suchomel vyráží nad.
14:00 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #68 Tomáš Klouda (2:2)
14:00 Domácí rychle náskok hostů snižují! S dopomocí tyčky snižuje Hrdlička.
13:44 GÓL TJ Turnov! 1:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #3 Filip Dědek (1:2)
13:44 Po pěkné akci po lajně Šmída - Dědek se hosté dostávají do dvoubrankového vedení.
11:43 Panenka trefuje břevno!
11:13 Hrdlička se snažil dožonglovat balonek za Suchomelova záda, ten ovšem vyráží.
10:03 Pěkná kombinace Janeba - Šindelář bohužel končí balonkem za mantinelem.
09:19 GÓL TJ Turnov! 1:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #39 Radek Primásek, asistoval #29 Jakub Janoušek (1:1)
09:19 Primáskova střela po zemi se nešťastně Kudrnáčovi odrazila a končí za jeho zády. Hosté se dostávají do vedení.
08:59 Panenka vzduchem na Hrdličku, ten ze vzduchu posílá balonek za mantinel.
08:27 Ani jeden z týmů se prozatím nedostal k vyložené šanci, spíše se bojuje o střed hřiště.
07:51 Trestné střílení družstva Florbal TJ Kobylisy neproměnil #43 Antonín Semerád.
04:27 Tato přesilovka hostům žádné výraznější šance nepřinesla.
03:57 Domácí vyhazují balonek a mohou vystřídat.
03:29 Kudrnáč si připisuje první zákrok!
02:58 Hosté si hned ze začátku utkání zahrají přesilovku po sekeře domácího hráče.
02:27 Vyloučen hráč #58 Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
02:13 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #43 Antonín Semerád, asistoval #7 Radek Šindelář (1:0)
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00 Hezký nedělní podvečer z kobyliské Šatna arény, kde dnes domácí vyzvou TJTurnov.