SO Praha
  • 59 58:21
    2

Wizards SO Praha 10 - Florbal TJ Kobylisy 9:4
branky: 3. Martin Lazárek, 18. Karel Smutný, 19. Tomáš Branžovský, 20. Martin Lazárek, 32. Sebastian Maxa, 34. Tomáš Branžovský, 36. Martin Lazárek, 47. Daniel Kronďák, 56. Martin Lazárek - 9. Daniel Havlíček, 29. Vojtěch Šimáček, 43. Boris Nouzák, 47. Jan Hrdlička; rozhodčí: Vojtěch Sýkora - Radek Štengl; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 27 - Marek Paleček 13, Ondřej Kudrnáč 15; po třetinách: 4:1, 3:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Čechovič Adam (Vedoucí): Dnes jsme odehráli zápas ve velkém tempu, obě lajny ukázaly, že potenciál tam je a když se přidá bojovnost, tak můžeme hrát hezký florbal. Od druhé třetiny jsme hráli konečně dobře i v obranné fázi a i díky tomu, ale i skvělému výkonu brankáře jsme inkasovali jen čtyřikrát. Snad nás to nakopne a budeme mít podobný přístup ke všem zápasům. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Kobliha Lukáš (Vedoucí): "Z 60 minut jsme odehráli ta 20. Stále dokola nás trápí koncovka. Propadáváme v osobních soubojích. Gratulujeme soupeři a děkujeme za zápas."
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
58:21 Timeout Wizards SO Praha 10
58:21 Vyloučen hráč #58 Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:21 Maxa nevyužil další samotatný nájez na Kudrnáče. Střela šla po zemi mimo bránu.
56:52 Teď naopak nabídl Lazárek Smutnému žabku. Tomu však zakončení nevyšlo.
55:18 GÓL Wizards SO Praha 10! 9:4
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (9:4)
55:18 Smutný nabídl Lazárkovi tutovku a ten se nemýlil.
53:15 Wizards se naží vzdorovat tlaku Kobylis.
48:14 Branžovský namazal obránce Kobylis a zakončil. Kudrnáč připraven.
47:35 Vávra likviduje Bohouškův pokus od pravého mantinelu.
46:23 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 8:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (8:4)
46:23 Rychlá odpověď hostí z levého mantinelu.
46:04 GÓL Wizards SO Praha 10! 8:3
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #69 Daniel Kronďák, asistoval #13 Petr Krob (8:3)
46:04 Kronďák neuvěřitelnou střelou prostřeluje Kudrnáče.
42:16 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 7:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #15 Boris Nouzák, asistoval #68 Tomáš Klouda (7:3)
42:16 Kobylisy po nedůrazu v obraně Wizards snižují gólový rozdíl.
41:56 Smutný nám ukázal i obranný zákrok. Dnes se dějí divy.
40:10 Lazárek nevyužil chyby obránců a přestřeluje bránu.
40:00 Střely ve 2. části: 15:12
39:06 Kudrnáč podržel Kobylisy při oslabení.
37:06 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
36:54 Branžovský neuvěřitelný příložník proti střele Kočího.
35:47 GÓL Wizards SO Praha 10! 7:2
35:47 Střídání brankáře. Nový brankář #26 Ondřej Kudrnáč družstva Florbal TJ Kobylisy
35:10 Maxa prověřil brankáře Kobylis z pravé strany.
33:30 GÓL Wizards SO Praha 10! 6:2
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #7 Filip Műller (6:2)
33:30 Branžovský využil nabídky od Mullera a zvyšuje náskok Wizards.
32:36 Velká šance Bohouška z levé strany Vávrovy brány. Bohužel bez úspěchu.
31:28 GÓL Wizards SO Praha 10! 5:2
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #36 Sebastian Maxa, asistoval #4 Jan Dušek (5:2)
31:28 Duškovu střelu tečoval před bránou Maxa.
30:00 Dnešní utkání sleduje 24 diváků. Děkujeme!
28:55 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #10 Vojtěch Šimáček, asistoval #43 Antonín Semerád (4:2)
27:21 Kobylisy stupňují svůj tlak.
25:00 Velkou šanci z levé strany nevyužívají Kobylisy.
21:24 Maxa v samostatném úniku nestačil na brankáře hostí.
20:35 Wizards drží v oslabení míček na půlce soupeře.
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:30 Vyloučen hráč #46 Tomáš Branžovský družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
19:30 Banžovský míří na Gordie Howe hattrick. Chybí už jen bitka.
19:02 GÓL Wizards SO Praha 10! 4:1
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #28 David Bouda (4:1)
18:44 GÓL Wizards SO Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #4 Jan Dušek (3:1)
17:06 GÓL Wizards SO Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #22 Martin Lazárek (2:1)
17:06 Smutný neskutečně vymíchal brakáře a zvyšuje náskok Wizards.
16:15 Policar použil svou taktiku přes střed, ale zakončení bohužel nevyšlo.
11:33 Branžovský od mantinelu mimo bránu.
09:36 Při přesilovce Wizards ohrozil únikem Medy.
08:57 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování
08:29 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #10 Vojtěch Šimáček (1:1)
08:29 A je srovnáno. Po nedůrazu před bránou dává do prázdné brány Havlíček.
04:58 Havlíček označkoval Vávrovu tyč.
02:37 GÓL Wizards SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #4 Jan Dušek (1:0)
02:37 Krásná akce na diagonále Dušek Lazárek.
01:44 Lazárkova první šance ze středu a následoval Branžovského tyč.
01:07 Hra se zatím přelévá z jedná strany na druhou.
00:00 Hezký večer! Vítáme vás u 11. kola Národní ligy, kde se střetnou domácí Wizards SO Praha 10 a tým hostí Florbal TJ Kobylisy. Oběma týmům nevyšel vstup do sezóny a dozajista se to dnes pokusí zvrátit.