60
  • 60 59:54
    2

SK Florbal Benešov - BUTCHIS 4:9
branky: 8. Vojtěch Pavlíček, 28. Jakub Šárka, 38. Petr Tůma, 49. Michal Vojtíšek - 7. Erik Papež, 20. Erik Papež, 23. Erik Papež, 30. Matyáš Kalina, 31. Erik Papež, 33. Erik Papež, 49. Matyáš Kalina, 52. Erik Papež, 56. Matyáš Kalina; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Lukáš Brož 20 - Jan Hlinák 24; po třetinách: 1:2, 2:4, 1:3
60:00 Komentář hostů Zahalka Jan (Trenér): Komentář trenéra hostů: z Benešova se vozí body opravdu těžko a dnešní zápas to opět potvrdil. Zápas plný emocí a křiku z obou střídaček. Poctivým výkonem celého týmu jsme vybojovali další tři důležité body. Utkání nás stálo spoustu sil a rozhodně pomohl skvělý střelecký výkon Papeže a vynikající Hliňák v brance. Soupeř se na nás dokázal skvěle připravit, o to více těší vítězství!
60:00 Komentář domácích Kieler Roman (Trenér): Byl to vyrovanný zápas, prohráli jsme si ho vlastními chybami a neprovněňováním jasných šancí. Zápas měl perfektní atmosféru a byl správně nahecovaný. Děkuji klukům za předvedený vkýkon, škoda, že jsme nemohli hrát v plné sestavě - cyhbělo nám 5 hráčů v základní sestavě. Gratulujeme soupeři k vítězství a přejeme šťatsnou cestu domu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:54 Vyloučen hráč #22 Michal Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:15 Bouček  střílí z půlky, ale míček končí za mantinelem.
55:41 GÓL BUTCHIS! 4:9
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #99 Jakub Černý (4:9)
55:35 Vyloučen hráč #87 Jakub Sklenář družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:50 GÓL BUTCHIS! 4:8
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #19 Štěpán Čejka (4:8)
51:40 Garreis bojuje o balónke před soupeřovoz brankou, nicméně se bolónku zmocnil obránce hostí a vyvezl ho pryč.
48:32 GÓL SK Florbal Benešov! 4:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #86 Adam Bouček (4:7)
48:32 Vojtíšek posílá lehkou střelu obloučkem přímo do branky soupeře.
48:12 GÓL BUTCHIS! 3:7
44:03 Oba týmy nastoupily do poslední třetiny s vysokým nasazením, míček lítá ze strany na stranu. Benešov nechce dát Butchisu ani milimetr prostoru hřiště.
40:01 První buly třetí třetiny pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
37:53 Z dobře secvičené standardní situace nemohlo vzejít nic jiného než gól snižující brankový rozdíl.
37:05 GÓL SK Florbal Benešov! 3:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #22 Michal Vojtíšek (3:6)
36:09 Šárka se přes středl dostal do střeelcké pozice, ale bránu minul.
32:08 GÓL BUTCHIS! 2:6
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #73 Filip Rulíšek (2:6)
30:15 Timeout SK Florbal Benešov
30:15 GÓL BUTCHIS! 2:5
30:15 Papež vykoupal benešovského obránce svo rychlou kličkou a další gol je na světe
29:38 GÓL BUTCHIS! 2:4
27:53 GÓL SK Florbal Benešov! 2:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #4 Jakub Šárka, asistoval #87 Jakub Sklenář (2:3)
27:53 Papež se opět dostal před Brožovu bránu a tato situace aopět skončila gólem.
26:45 Garreis stál před bránou, po přihrávce střílí, ale brankář hostí střelu odrazil maskou.
26:01 Šárka posílá z levého mantinelu na nabíhajícího Pavlíčka J., který však bránu minul.
22:09 GÓL BUTCHIS! 1:3
22:09 U další vstřeleného gólu se opět objela dvojice Papež a Čejka.
20:01 První buly drihé třetiny pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:01 GÓL BUTCHIS! 1:2
19:01 Papež hned po nástupu přebírá balónke a zvyšuje skóre pro svůj tým.
16:59 Šimek v šanci! Šárka z rohu vyhledal Šimka, který však minul.
16:29 Vyloučen hráč #74 Erik Papež družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
16:24 Benešov čeká přesilová hra! Hráč Butchisu bude vyloučen.
15:51 Hra se přelévá ze strany na stranu, oba týmy nepředvádí moc úhledný flobal.
10:15 Kalina střílá z půlku, jeho střela je však mířená vysoko a končí za mantinelem.
07:40 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #71 Vojtěch Pavlíček, asistoval #87 Jakub Sklenář (1:1)
07:40 Skvělá kombinace Pavlíčka a Sklenáře vyustála v první benešovský gól.
06:04 GÓL BUTCHIS! 0:1
06:04 Útok hostí se zbavil všech hráčů Benešova a v cestě jim stál pouze Brož, který však Papežovu střelu nevyčapal a tým hostí tak otvírá dnešní skóre.
03:25 Oba týmy nastoupily do hry s velkou vervou, uvidíme, který z nich otevře dnešní brankový stav.
00:01 První buly zápasu pro domácí tým.