• 60 59:47
    3:5
    ()

Florbal Primátor Náchod - FAT PIPE Traverza Mukařov 3:5
branky: 23. Jiří Vlček, 35. Jan Jirák, 54. Ondřej Bachtík - 8. Martin Fenik, 14. Ivan Pergler, 44. Radim Fořt, 51. Ivan Pergler, 60. Ivan Pergler; rozhodčí: Lukáš Ležák - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Brandon Bulis 17 - Josef Bína 20; po třetinách: 0:2, 2:0, 1:3
60:00 Komentář domácích: Těžké vyrovanné utkání, které rozhodla větší produktivita soupeře. Náročné období, které nás posune před play-off. Díky fanouškům za podporu.
60:00 Komentář hostů Jirka Martin (Trenér): Velmi náročné a důležité utkání v pracovní den, což většinou není úplná hitparáda. Druhá třetina pro nás byla budíček a chválím kluky za přístup k té třetí, kde rozhodla naše vůle a touha urvat 3 body. Musím ovšem smeknout klobouk před kluky z Náchoda, kdy odehráli velmi kvalitní utkání i přesto, že měli 3 utkání v krátkém čase po sobě. Bodová série od listopadu nekončí a vše směřuje k vrcholu sezóny, na který se velmi těšíme. Děkuji soupeři a pořadatelům.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:47 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 3:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #14 Ivan Pergler bez asistence (3:5)
59:47 Pergler zaráží poslední hřebík do Náchodské rakve.
59:12 Vyloučen hráč #87 Ondřej Kalát družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání
59:12 Náchod si zahraje hru v šesti proti čtyřem.
58:40 Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Mukařov neproměnil #24 Marek Šmíd.
58:20 Timeout Florbal Primátor Náchod
58:20 Náchod v šesti.
57:27 Důrazný souboj v rohu domácích. Nyní je na balonku Mukařov.
55:31 Fenik nyní netrefuje úplně odkrytou bránu.
54:37 Náchod kontroluje hru.
53:15 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík bez asistence (3:4)
53:15 Bachtík vybojoval míček a ze vzduchu ho vypálil za záda Bíny.
52:22 Stečovaná střela Donaje skončila mimo branku.
50:25 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 2:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #14 Ivan Pergler, asistoval #87 Ondřej Kalát (2:4)
50:25 Mukařov má nyní dvoubrankové vedení.
49:18 Utkání se pomalu vyostřuje.
47:40 Mukařov teď měl více šancí za sebou, na Bulise si ovšem nepřišli.
43:54 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #27 Radim Fořt, asistoval #70 Mikuláš Plášek (2:3)
43:54 První střela třetiny a hned je tu gól hostí. Fořt usměrnil míček přesně do pravé šibenice.
42:19 Další nádherný blok od Lukáše "Luxra" Rázla.
41:43 Náchod chybuje v rozehrávce a míč mají nyní hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 10:5
39:33 Náchod drží více míček, ikdyž má početní nevýhodu.
38:17 Perfektní blok Vláška.
37:48 Vyloučen hráč #11 Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:50 Hra je nyní nahoru-dolu.
34:40 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jan Jirák, asistoval #11 Jonáš Mědílek (2:2)
34:40 A máme vyrovnáno! Střelcem se stává Jan Jirák.
31:32 Bachtík už se ke gólu blíží, nyní po jeho střele  zacinkala tyč.
31:06 Bulis vyráží střelu.
28:21 Donajovu střelu vyrazil Bína před sebe, kde číhal Kříž. Brankář ovšem po dorážce skočil.
26:20 Rázl láme hůl v souboji.
25:28 Náchod je v druhé třetině zatím jednoznačně lepší než soupeř.
24:13 Cejnar D. se nádherně uvolnil na středu, nahrávka na Kříže do prázdné ovšem neprošla.
23:30 Bachtík je dnes velice produktivní, zatím mu to tam bohužel nepadá.
22:31 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #10 Ondřej Bachtík (1:2)
22:31 Náchod využívá přesilovku.
21:39 Vyloučen hráč #56 Adam Vejrych družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za blokování florbalky
20:05 Rychlá akce Náchoda jen do brankáře hostí.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:50 Jirák jen těsně minul levou šibenici.
18:58 Bachtík hledal křížnou nahrávkou Jiráka, obránce Mukařova ovšem na poslední chvíli do přihrávky zasáhl.
16:40 Jirák z levého mantinelu vystřelil na zadní tyč, brankář ovšem střelu chytá.
14:32 Mukařov si zatím žádnou velkou šanci díky početní výhodě nevytvořil.
13:47 Vyloučen hráč #26 Lukáš Jirásek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení
13:12 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #14 Ivan Pergler, asistoval #12 Martin Fenik (0:2)
13:12 Fenik našel krosovou přihrávkou Perglera, ten na podruhé dokázal usměrnit míček za Bulise.
12:19 Čáp tvrdě srovnal soupeře se zemí.
11:13 Rázl otestoval brankáře hostů střelou z výběhu, Bína se ovšem nemýlil.
10:48 Mukařov má zatím ze hry více.
08:42 Špatně dostoupená obrana Náchoda, už mohl být rozdíl dvoubrankový.
07:45 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #12 Martin Fenik, asistoval #24 Marek Šmíd (0:1)
07:45 Máme tu první branku zápasu. Fenik po krosové nahrávce skóruje na přední tyč.
06:55 Bachtíkovu střelu na přední tyč vyrazil brankář.
06:17 Opět můžeme na hřišti vidět první lajnu Náchoda a jejich trpělivou rozehru.
04:09 Kříž svým pressem vybojoval míček, bohužel pro domácí, s faulem.
03:36 Ukázkový blok Davida Cejnara.
02:30 Elitní lajna Náchoda kontroluje hru na míčku.
01:27 Mukařov zatím na balonku.
00:20 První střelu vyslal Bachtík, brankář hostů ovšem bez problémů střelu chytil.
00:01 Zdravím všechny diváky, kteří sledují tento zápas přes obrazovky.