• 58 57:37
    2
    Pavel ZEMAN

SK BIVOJ LITVÍNOV - SK Florbal Benešov 2:6
branky: 8. Zdeněk Fanta, 17. Martin Marek - 15. Petr Tůma, 18. Marek Garreis, 21. Petr Tůma, 39. Petr Tůma, 40. Adam Bouček, 52. Petr Tůma; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 19 - Šimon Zídek 19; po třetinách: 2:2, 0:3, 0:1
60:00 Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér): Dnes opravdu špatný výkon = málo pohybu bez míčku směrem dopředu i dozadu a trápení v koncovce. Pokud pomýšlíme na výhru Mikulášská nadílka by měla vypadat v našem podání jinak. Bohužel na dva goly se bodovat nedá. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Kieler Roman (Trenér): Po vlažném začátku co jsme rychle prohrávali jsme museli stáhnout hru na dva útoky a tím jsme se dostali do tempa zápasu. Děkuji soupeřům za zápas a spolupráci .
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
57:37 Vyloučen hráč #99 Pavel Zeman družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
57:26 Zídek čape střelu Litvínova svých rukou
56:19 Jupa nahrává Zemanovi do běhu a ten vyhledává spoluhráče na straně hostujícího týmu
55:30 Fanta se Skalitzem bojují na mantinelu aby převzali kontrolu na míčkem
51:31 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
51:31 GÓL SK Florbal Benešov! 2:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #86 Adam Bouček (2:6)
51:31 Nahrávka nohou a je z toho gól
50:55 Dobrý blok domácího týmu
49:18 Skalitz přebírá míček a nabíhá si po manitnelu na bránu
48:33 Bouček zpracovává letící míček ze vzduchu kolínkem a následně sklepává patičkou
47:00 Vybíral skače před tyčku a zachraňuje tak situaci při které by došlo ke gólu
45:21 Zeman vyhledává své spoluhráče před bránou Zídka
44:37 Pavlíček utekl Jupovi do rohu
43:12 Bouček vykličkovává za hostujícící bránou
42:34 Vyloučen hráč #88 Kryštof Garreis družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování florbalky
40:01 Buly ve třetí třetině vyhrál hostující tým
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:58 GÓL SK Florbal Benešov! 2:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #86 Adam Bouček, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (2:5)
39:23 Zeman na manitnelu se snaží vykličkovat ze sevření protihráče
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
38:43 Zídek vyhazuje míček spoluhráči do běhu
38:23 GÓL SK Florbal Benešov! 2:4
37:02 Vyloučen hráč #72 Ondřej Kopta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
36:03 Vojtíšek vyváží míček ze středu přes litvínovskou obranu
35:08 Strejček drží míček za bránou aby spoluhráči mohli vystřídat
33:30 Zalubil vykličkovává přes celý střed na Zídka
31:00  Zídek vyčapává střelu domácího týmu helmou
28:12 Hra se neustalé přelíná ze strany na stranu
24:36 Na straně hostujícího týmu v rohu se krapět vyhrotila situace a Litvínovský hráč přepadává přes mantinel
22:58 Fejfar sprintoval s míčkem na hostující bránu ale byl zblokován hostující obranou
20:57 GÓL SK Florbal Benešov! 2:3
20:53 Benešov vlítlu do druhé teřtiny s pěkným nasazením
20:01 Úvodní buly vyhrál hostující tým
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
18:16 Vybíralovi se odrazil míček od horní tyčky ale hned ho zalehl a tak neprošel do brány
17:48 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #10 Marek Garreis bez asistence (2:2)
17:15 Benešov na středu kombinuje a snaží se zmást Litvínov
16:30 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Martin Marek, asistoval #9 Jakub Zalubil (2:1)
16:03 Fanta obíhá branku hostujícího týmu aby dohnal proithráče
14:51 Pavlíček udelal samostatný nájezd na vybírala ale přestřelil bránu
14:47 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma bez asistence (1:1)
12:44 Vybíral vyčíhl Fejfara a chytý jeho dorážku
12:12 Pokorny nadhazuje míček na hostující polovinu
09:50 Hra je velmi vypjatá mezi oboumi týmy
07:23 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #66 Zdeněk Fanta, asistoval #43 Radek Fejfar (1:0)
05:42 Pokorný zkoušl blokovat na mantinelu Vojtíška
03:57 Bouček Nńahrává po mantinelu Houšteckýmu
03:09 Zeman blokuje náběj hostujícího hráče
01:36 Poláček testuje tvrdou ránou Vybírala
00:01 Úvodní buly vyhrál domácí tým