59
  • 59 58:11
    Kobylisy

BUTCHIS - Florbal TJ Kobylisy 8:5
branky: 6. Jakub Černý, 8. Petr Novotný, 9. Erik Papež, 27. Jakub Černý, 30. Matyáš Kalina, 44. Jakub Černý, 45. Matyáš Kalina, 55. Matyáš Kalina - 4. Ondřej Kočí, 12. Daniel Havlíček, 24. Jan Hrdlička, 27. Antonín Semerád, 57. Jan Hrdlička; rozhodčí: Jan Brejcha - Jiří Jelínek; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Marek Galajda 18 - Marek Paleček 25; po třetinách: 3:2, 2:2, 3:1
60:00 Komentář domácích Zahalka Jan (Trenér): Jako vždy zápas plný osobních soubojů  ve kterém jsme ukázali větší florbalovou kvalitu a zaslouženě si došli pro vítězství. Vytvořili jsme si dostatečné množství šancí, ale brankář soupeře držel svůj tým dlouho ve hře. Galajda v naší brance předvedl také několik velmi důležitých zákroků, několikrát jsme ho nechali vyniknout po našich zbytečných chybách.
60:00 Komentář hostů Kobliha Lukáš (Vedoucí): V zápase nás, jako tradičně, trápila koncovka. V zápase nás hodně nás podržel brankář, jinak jsme nestačili individuálně. Gratulujeme k soupeři k vítěžství.
60:00 Zápas dopadl 8:5 pro Butchis. Děkuji ,a přeji hezký večer.
60:00 Střely ve 3. části: 12:8
58:11 Timeout Florbal TJ Kobylisy
58:11 Hosté to zkoušejí bez brankaře
56:18 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 8:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #8 Šimon Paldus (8:5)
54:56 GÓL BUTCHIS! 8:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #31 Petr Novotný (8:4)
50:28 Tým z Kobylis je znamý svojí přehnanou agresí ,přece jen známe to i z dorostenecké kategorie...
49:02 Zápas je velice vyhrocený ,a přijde mi že se spíš koukáme na hru ,ve které jde o to jaký hráč Kobylis koho sejme nebo koho se pokusí zranit.
44:56 GÓL BUTCHIS! 7:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #99 Jakub Černý (7:4)
44:56 Velký tlak v přesilové hře skončil golem
43:16 Vyloučen hráč #43 Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
43:00 GÓL BUTCHIS! 6:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #77 Jakub Pecha (6:4)
41:16 Gol Butchisu neplatí kvůli faulu
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
38:49 Trenér Kobylis by se měl uklidnit je ho slyšet celá hala ,a už má napomenutí
38:07 Krasný zakrok damácího branaře
35:47 Krásné držení míčku v podání Novotného
33:15 Vyloučen hráč #77 Jakub Pecha družstva BUTCHIS na 2 minuty za blokování florbalky
29:21 GÓL BUTCHIS! 5:4
28:13 Vyloučen hráč #74 Erik Papež družstva BUTCHIS na 2 minuty za hrubost
28:13 Vyloučen hráč #99 Marek Paleček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
28:13 Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
27:46 Zápas je po vyrovnání opět rychlejší
26:08 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #43 Antonín Semerád, asistoval #14 Filip Janeba (4:4)
26:03 GÓL BUTCHIS! 4:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #14 Tomáš Vondruška (4:3)
23:50 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (3:3)
22:20 Hráč Kobylis se ocitl sám před branou,ale nic z toho nebylo
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:00 Máme tu poslední minutu 1. třetiny
15:04 Vyloučen hráč #58 Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:59 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #91 Adam Kropík (3:2)
08:54 GÓL BUTCHIS! 3:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #73 Filip Rulíšek (3:1)
08:54 Krasný gol vykombinovaný až do prazdné kasy
07:17 GÓL BUTCHIS! 2:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #31 Petr Novotný, asistoval #16 Šimon Pavlíček (2:1)
05:35 GÓL BUTCHIS! 1:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #21 Matyáš Kalina (1:1)
04:34 Butchis v mírnem tlaku
03:41 Trestné střílení družstva BUTCHIS neproměnil #31 Petr Novotný.
03:41 Je tu nájezd pro butchis
03:19 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #8 Šimon Paldus (0:1)
02:20 Aliex ve velké příležitosti trefil jen golmana
01:11 Už od začatku se hraje ve vysokém tempu