• 60 59:50
    11:7
    (Smutný)

Wizards SO Praha 10 - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 11:7
branky: 5. Martin Rossi, 23. Martin Lazárek, 27. David Bouda, 35. David Bouda, 41. Martin Lazárek, 48. Petr Krob, 52. Sebastian Maxa, 54. Karel Smutný, 56. Martin Lazárek, 59. Martin Lazárek, 60. Martin Lazárek - 10. Tomáš Vlček, 14. Jakub Uhřík, 17. Michal Nový, 19. Karel Horký, 20. Marek Sluka, 53. Patrik Svoboda, 58. Tomáš Vlček; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 5:5; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 15 - Dominik Kameš 26; po třetinách: 1:5, 3:0, 7:2
60:00 Komentář hostů Kubert Michal (Trenér): Totální kolaps z naší strany. Těžko se mi hledají slova. Hráči nerespektují danou taktiku, chyběla fyzička a v některých chvílích alibismus. Bohužel nemáme individuální hráče jako Wizards a na góly se hodně nadřeme. Děkujeme domácím za utkání.
60:00 Komentář domácích Urbanec Roman (Vedoucí): Důležité vátězství. Hráči ukázali, že florbal hrát umí. Obrat z 1:5 na 11:7 byl vydřený, ale nechyběly ani krásné akce. Děkujeme soupeři, divákům, pořadatelům a přejeme příjemný zbytek víkendu.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:50 GÓL Wizards SO Praha 10! 11:7
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (11:7)
59:50 Lazárek po nahrávce od Smutného prostřeluje blok před prázdnou bránou.
59:37 Králův Dvůr znovu v 6.
58:02 GÓL Wizards SO Praha 10! 10:7
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #4 Jan Dušek (10:7)
58:02 Lazárek oběhl bránu a poté vyběhl na střed ze kterého se nemýlil.
57:06 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 9:7
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #59 Karel Eichler (9:7)
57:06 Králův Dvůr znovu v 6. Tentokrát se jim to vyplatilo.
56:07 Svoboda neuvěřitelným blokem zabránil dalšímu gólu Wizards do prázdné branky.
55:18 GÓL Wizards SO Praha 10! 9:6
55:18 Smutný vybojoval balón na půlce a vyslal Lazárka do jasné šance. Ten se nemýlil.
54:22 Králův Drův opět bez brankéře.
53:40 GÓL Wizards SO Praha 10! 8:6
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný bez asistence (8:6)
53:40 Smutný trefuje do prázné branky z půlky hřiště.
53:00 Králův Dvůr zkouší znovu hru bez brankéře.
52:46 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 7:6
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #93 Patrik Svoboda, asistoval #59 Karel Eichler (7:6)
52:46 Svoboda napřáhl v půlky a vymetl pravou šibenici Vávrovy brány.
51:45 Kárlův Dvůr odvolal brankáře a zkouší hru v 6.
51:22 Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
51:22 GÓL Wizards SO Praha 10! 7:5
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #28 David Bouda (7:5)
51:22 Maxa sólo akcí překonal obránce a nekompromisně prostřelil Kameše nad pravou nohu.
49:58 Bouda dnes září. Znovu vyzkoušel Kameše z dálky a ten měl se střelou co dělat.
48:58 Králův Dvůr zařadil na vyšší stupeň a tlačí Wizardy.
47:20 GÓL Wizards SO Praha 10! 6:5
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #28 David Bouda (6:5)
47:20 Krob využil výhozu od Vávry a překonává Kameše.
44:58 Vyloučen hráč #12 Martin Rossi družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
43:52 Králův Dvůr ve své přesilovce obstřeluje Vávrovu bránu ze všech stran.
42:50 Vyloučen hráč #20 Jiří Kohoutek družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
42:47 Wizards uzamkli Králův Dvůr na jejich půlce.
40:54 GÓL Wizards SO Praha 10! 5:5
40:54 Smutný udělal otočku u pravého mantinelu a přihrál Lazárkovi. Ten trefuje nad nohu Kameše.
40:00 Střely ve 2. části: 10:4
38:20 Uhřík teď minul ve velké šanci od pravého mantinelu.
38:00 Přesilová hra Králova Dvora zatím nepřinesla větší šanci.
37:14 Vyloučen hráč #13 Petr Krob družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za vysoká florbalka
34:33 GÓL Wizards SO Praha 10! 4:5
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #25 Karel Smutný (4:5)
34:33 Totožná akce. Tentokrát už s úspěšným koncem.
33:45 Smutný našel v dobré střelecké pozici Boudu. Ten však trefuje jen střed brankáře.
32:51 Vyloučen hráč #15 Marek Sluka družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře
32:51 Wizards teď zkusí hru 5 na 3.
32:12 Vyloučen hráč #59 Karel Eichler družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hra rukou
30:19 Wizards teď obklopili Králův Dvůr a drží je na jejich půlce.
30:00 Dnešní utkání sleduje v hale 15 diváků. Děkujeme!
27:36 Smutný nabídl Lazárkovi skákavou nahrávku před bránu. Kameš však balónek zkrotil.
26:43 GÓL Wizards SO Praha 10! 3:5
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #39 Sebastian Maxa (3:5)
26:43 Bouda doráží střelu Maxy v předbrankovém prostoru.
25:55 Vyloučen hráč #71 Michal Nový družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
24:05 Konec přesilové hry patří hráčům v oslabení. Mají balónek na svých holích za svou bránou.
23:21 V přesilové hře po nahrávce Maxy střílí Lazárek. Branku ale netrefil.
22:16 Vyloučen hráč #67 Tomáš Balej družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
22:00 GÓL Wizards SO Praha 10! 2:5
22:00 Po nahrávce Smutného si Lazárek vyběhl na střed a překonal Kameše.
20:24 Druhou třetinu otevírá šancí Lazárek z pravé strany. Kameš však připraven.
20:00 Střely v 1. části: 14:11
19:48 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 1:5
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #15 Marek Sluka, asistoval #93 Patrik Svoboda (1:5)
19:48 Sluka neuvěřitelnou střelou z půlky vedle Vávrovy helmy střílí gól. Florbalová paráda!
19:29 Vyloučen hráč #25 Karel Smutný družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
18:41 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 1:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #15 Marek Sluka (1:4)
18:41 Hrubá chyba Wizards v bránění před bránou. Marek Sluka nachází přihrávkou z rohu Karla Horkého.
17:57 Wizards se obstřelují Kameše ze všech stran. Zatím bez úspěchu.
16:37 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 1:3
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #42 Daniel Riley (1:3)
16:37 Samostatný únik po levé straně proměňuje Michal Nový.
16:00 Lazárkův "granát" z půlky jen lízl levou spojnici Kamešovy brány.
14:52 Bouda po nahrávce od Maxy prověřil Kameše z levé strany.
13:48 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 1:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #72 Jakub Uhřík, asistoval #42 Daniel Riley (1:2)
13:48 Riley po mantinelu našel Uhříka a ten svou střelou z půlky překonává Vávru.
11:59 Hra je z obou stran velmi fyzická.
09:23 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #71 Michal Nový (1:1)
09:23 Tomáš Vlček trestá chybu na středu a dává gól v oslabení.
09:05 V přesilové hře netrefuje Karel Smutný z levé strany.
08:37 Hra 4 na 4 zatím velmi opratrná.
08:13 Vyloučen hráč #42 Daniel Riley družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
07:36 Přesilovka Králova Dvoru zatím bez větší šance.
06:45 Vyloučen hráč #7 Filip Műller družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za hra rukou
04:30 GÓL Wizards SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #12 Martin Rossi, asistoval #39 Sebastian Maxa (1:0)
04:30 Rossi doráží Maxovu střelu z pravé strany a posílá Wizards do vedení.
03:48 Maxa netrefuje 100% šanci z levé strany kterou mu naservíroval Kohoutek.
03:20 Hra se zatím přelévá z jedné strany na druhou.
01:57 Tečovaná střela Maxy končí nad bránou.
00:39 První vřava před Vávrovou bránou. Vávra měl však balón pod kontrolou.
00:00 Dobrý den! Vítáme vás u 14. kola Národní ligy, kde se utká tým Wizards SO Praha 10 a T.B.C. Lucern Králův Dvůr. Týmy se už rozcvičují a diváci v hale vyhlíží start zápasu.