7:10
    Adam HÁJEK
    (Němeček)

ASK Orka Čelákovice - BUTCHIS 7:10
branky: 13. Ondřej Tichý, 16. Václav Kramel, 17. Jan Kolář, 31. Daniel Korych, 32. Adam Hájek, 33. Jan Kolář, 60. Adam Hájek - 1. Tomáš Vondruška, 5. Šimon Pavlíček, 8. Matyáš Bóday, 11. Matyáš Kalina, 20. Štěpán Čejka, 23. Jakub Černý, 33. Filip Rulíšek, 38. Jakub Černý, 39. Filip Rulíšek, 53. Jakub Pecha; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 5:2; využití: 0:3; zásahy brankářů: Aleš Zetek 15, Vojtěch Žáček 5 - Jan Hlinák 21; po třetinách: 3:5, 3:4, 1:1
60:00 Komentář domácích Bajer Martin (Trenér): Bohužel jsme prospali první desetiminutovku a začali jsme hrát až od stavu 0:4. Poté jsme ale již hráli velmi dobře a vrátili jsme se do zápasu. Na konci druhé části nám ale hosté znovu odskočili a ve třetí třetině se nám již stáhnout skóre nepodařilo. Děkujeme soupeři z hezké utkání a klukům za nasazení.
60:00 Vyjádření trenéra hostů: Povedl se nám konečně vynikající začátek zápasu, ale vedení 4:0 nás ukolébalo a lacinými chybami jsme soupeře vrátili zpět do zápasu. Především na středu hřiště nebyl náš výkon optimální a Orka dobře trestala nabídnuté šance. Přesto jsme se dokázali zmobilizovat a zápas jsme rozhodli ke konci druhé třetiny. Třetí třetinu už jsme odehráli lepší hrou do obrany a došli si pro další tři důležité body. Orka ukázala velkou bojovnost, když se dokázala 2x vrátit zpět do zápasu.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:50 GÓL ASK Orka Čelákovice! 7:10
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #16 Adam Hájek, asistoval #26 Michal Němeček (7:10)
59:50 Hájek upravuje skóre a to je taky poslední věc, která se v tomto utkání stala.
59:11 Další střela, která jen těsně minula Žáčkovu branku.
58:30 Butchis dohrává utkání s balonkem na svých holích.
56:38 Vyloučen hráč #3 Lukáš Zadák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za zvedání florbalky
55:30 ORKA si zatím během přesilové hry nevytvořila žádnou větší šanci.
54:04 Vyloučen hráč #71 Jakub Švelbl družstva BUTCHIS na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:19 Krásná kombinace ORKY na jejíž konci chybělo jen o chlup přesnější zakončení Čápa.
52:16 GÓL BUTCHIS! 6:10
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #77 Jakub Pecha, asistoval #99 Jakub Černý (6:10)
50:10 Žáček skvělým přesunem vychytal hostujicího utočníka.
47:45 Otřesený Korych už je na nohou a vypadá, že bude schopen v utkání pokračovat
46:21 Hra se nyní uklidnila, ORKA drří míček na své polovině a vymýšlí, jak s ním naloží.
43:00 Střely ORKY končí na stehnech skvěle blokujících hráčů Butchisu.
41:00 Žáček si připisuje první úspěšný zákrok
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vojtěch Žáček družstva ASK Orka Čelákovice
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
39:23 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
38:19 GÓL BUTCHIS! 6:9
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #21 Matyáš Kalina (6:9)
38:06 Vyloučen hráč #23 Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:08 GÓL BUTCHIS! 6:8
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý bez asistence (6:8)
36:39 Skvělý zákrok Zetka teď nedovolil změnu stavu
33:47 Ošetření si vyžádal brankář domácího celku, věříme, že to nebude nic vážného.
32:19 GÓL BUTCHIS! 6:7
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #19 Štěpán Čejka (6:7)
32:19 Rychlá odpověď v podání Butchisu
32:00 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Jan Kolář bez asistence (6:6)
32:00 Kolář se nejlépe zorientoval ve velkém brankovišti a vyrovnává utkání.
31:40 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #16 Adam Hájek, asistoval #85 Petr Němeček (5:6)
30:45 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #23 Daniel Korych, asistoval #17 Jakub Čáp (4:6)
30:45 Po dlouhém gólovém půstu se prosazuje krásnou střelou na přední tyč Daniel Korych.
28:25 Hájkova střela nekončí golem díky skvělému zákroku hostujícího brankáře
27:02 Zadákův backhandový pokus neskončil brankou
24:42 Butchis pod tlakem ORKY na vlastní polovině.
22:37 GÓL BUTCHIS! 3:6
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #14 Tomáš Vondruška (3:6)
22:37 Černý v rychlém úniku sám na nikoho překonal Zetka.
21:37 Vyloučen hráč #19 Štěpán Čejka družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
20:40 Jakub Černý měl na hokejce další gól, naštěstí pro ORKU mu míček ve finální části sjel.
20:00 Střely v 1. části: 8:13
19:48 GÓL BUTCHIS! 3:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #19 Štěpán Čejka, asistoval #21 Matyáš Kalina (3:5)
19:29 Vyloučen hráč #89 Václav Kramel družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře
19:29 Kramelova intenzita v osobním souboji nyní byla za hranou
19:19 Ve hře jsou stále více a více k vidění osobní souboje
17:40 Pechova střela jen o kousek míjí Zetkovu svatyni
16:20 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Jan Kolář, asistoval #8 Jakub Doutnáč (3:4)
16:20 Doutnáč našel na zadní tyči Koláře a ten uklidil balonek bez problémů do odkryré branky.
15:08 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #23 Daniel Korych (2:4)
14:51 Zadákovu střelu vychytal hostující golman.
12:20 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #47 Ondřej Tichý, asistoval #17 Jakub Čáp (1:4)
12:20 Tichého střela od půlky zapadla do Hlinákovi branky. Nakopne toto ORKU a uvidíme vyrovnané utkání?
11:55 Orka stále ne a ne najít recept na obranu Butchisu.
10:58 GÓL BUTCHIS! 0:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #14 Tomáš Vondruška (0:4)
09:07 Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
09:07 Za hranou florbalových zákonů si nyní dle rozhodčích počínal Čáp.
07:42 GÓL BUTCHIS! 0:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #9 Matyáš Bóday, asistoval #16 Šimon Pavlíček (0:3)
07:42 Pavlíček našel na středu Bódaye, který z otočky propálil Zetka.
05:29 Střelecké pokusy ORKY nechávají domácího brankáře v klidu, příkladem tomu je další Kramlova střela, která přistála uprostřed Hlinákovy hrudi
04:53 GÓL BUTCHIS! 0:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #27 Tomáš Mudra (0:2)
04:23 Kolář vypíchl balonek při rozehrávce hostů, ale i ona míjí Hlinákovu branku.
02:54 Čápova střela míjí branku
02:12 Butchis stále vyvíjí tlak a drží ORKU zavřenou na její polovině
00:33 GÓL BUTCHIS! 0:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #99 Jakub Černý (0:1)
00:33 zaváhání obrany ORKY využili hosté na výbornou a rychle se ujímají vedení
00:01 Úvodní bully vyhráli hosté