• 60 59:30
    2
    Martin KALOUS

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - Panthers Praha 5:11
branky: 16. Daniel Škvor, 20. Michal Nový, 45. Michal Nový, 53. David Konečný, 60. Tomáš Vlček - 9. Jaroslav Petrák, 14. Jaroslav Petrák, 17. David Polcar, 20. Petr Škoda, 22. Jaroslav Petrák, 24. Matěj Vavroušek, 41. Michael Kočandrle, 46. Dominik Hudec, 51. Michael Kočandrle, 54. Jaroslav Petrák, 56. Petr Škoda; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Dominik Kameš 11, Jiří Procházka 2 - Jan Slavata 17; po třetinách: 2:4, 0:2, 3:5
60:00 Komentář hostů Hrma Ladislav (Trenér): Musím pochválit domácí klub za skvělé utkání a atmosféru. To jsou zážitky, které si budeme pamatovat dlouho. Trochu nás "mrzí", že to nebylo více napínavé, aby to diváky více zatáhlo do utkání až do konce. Předvedli jsem dobrý výkon a opět s velkou produktivitou. I přes nějakou marodku jsme to zvládli a zakončili jsme rok 2021 výhrou. Děkujeme všem divákům a přejeme krásné svátky a vše nej do roku 2022.
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Super utkání, největší dík patří určitě divácké kulise a mrzí nás, že jsme nevybojovali body pro ně. Panthers jsou a budou těžký soupeř pro všechny, hrajou moc pěkně a fyzicky nás předčili. Na góly se strašně nadřeme a soupeři je lacině darujeme. Doufám, že s novým rokem přijde i velká chuť vyhrávat. Krásné Vánoce všem a děkujeme ještě jednou všem v hale !!!
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:45 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 5:11
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #42 Daniel Riley (5:11)
59:45 Domací nakonec proměňují přesilovou hru a snížili stav utkání na 5:11
59:30 Vyloučen hráč #9 Martin Kalous družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání
59:30 Domácí si ještě půl minuty před koncem utkání zahrajou přesilovou hru, ale výsledek již asi neobrátí.
57:31 Vyloučen hráč #19 Jakub Votava družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře
55:23 Hosté skórují svoji jedenáctou branku utkání a domácí se rozhodli přestat zkoušet hrát v šesti hráčích.
55:22 GÓL Panthers Praha! 4:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #13 Jan Slavata (4:11)
53:22 Golman domácích se sice stihl na poslední vteřinu vrátit zpět do branky ale gólu již nezabránil.
53:21 GÓL Panthers Praha! 4:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #13 Jan Slavata (4:10)
52:57 Domácí zkouší hru v 6 a budou se ještě snažit toto utkání otočit.
52:10 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 4:9
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #91 David Konečný, asistoval #42 Daniel Riley (4:9)
51:36 Po vyloučení hráče hostů přišel timeout domácích, kteří budou zahajovat přesilovou hru.
51:35 Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
51:35 Vyloučen hráč #22 David Chochlovský družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
50:06 Ztráta balónku před brankou domácích tvoří akcí hostů 3 na 1 která končí gólem hostů a mění stav utkání na 3:9.
50:05 GÓL Panthers Praha! 3:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #52 David Polcar (3:9)
49:07 Dobře připravená střela domácích končí zneškodněna golmanem hostů a zbýva 20 vteřin do konce přesilové hry.
48:00 Domácí zahajují svou druhou přesilovou hru utkání.
47:53 Vyloučen hráč #65 Matěj Vavroušek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
45:41 Střelou od půlky zvyšuje stav utkání, hráč hostů Dominik Hudec na 3:8.
45:40 GÓL Panthers Praha! 3:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #6 Kryštof Novotný (3:8)
45:40 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Jiří Procházka družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
44:05 Backhadnovou dorážkou snižuje hráč domácích Michal Nový stav utkání na 3:7.
44:03 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:7
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #42 Daniel Riley (3:7)
41:00 Skóre třetí třetiny otevřeli hosté přesnou střelu pod víko a zvyšují na 2:7.
40:59 GÓL Panthers Praha! 2:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #77 Jaroslav Petrák (2:7)
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:55 Vyloučen hráč #15 Marek Sluka družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
38:32 Zbývá minuta a půl do konce druhé třetiny. Domácí se v této třetině zatím gólově neprosadili.
34:26 Hosté zahajili svojí první přesilovou hru tohoto utkání, ale domácím se dařilo skoro po čtyřicet vteřin držet balónek.
33:44 Vyloučen hráč #42 Daniel Riley družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za opakované přestupky
31:00 Tým hostů díky hodně zblokovaným střelám ubránil přesilovou hru, a hraje opět v plném počtu.
29:55 První minuta vyloučení je za námi a domácí se stále snaží vytvořit gólovou přihrávku na polovině hostů.
28:59 Domácí nyní zahajují přesilovou hru po nedovoleném zákroku hostů, a budou se snažit z této situace vytěžit gól.
28:58 Vyloučen hráč #39 Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:16 Nyní nebezpečná situace pro domácí, kdy ztráta míčku poslala hosty do přečíslení 3 na 1, sice nekončí gólem ale jistě domácí znervóznila.
23:23 GÓL Panthers Praha! 2:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #77 Jaroslav Petrák (2:6)
23:23 Hosté zvyšují stav utkání na 2:6 a domácí budou mít co dělat aby toto utkání vyrovnali.
23:14 Krásou šanci teď nepromenil hráč domácích Michal Nový kdy mu nesedla crossová přihrávka.
21:35 Skóre ve druhe třetině otevírají hosté a stav utkání je 2:5.
21:34 GÓL Panthers Praha! 2:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #81 Michael Kočandrle (2:5)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají opět hosté.
20:00 Střely v 1. části: 8:11
19:56 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #11 Tomáš Vlček (2:4)
19:56 4 vteřiny před koncem první třetiny domácí snižují na 2:4 krásným váběhem hráče domácích Michala Nového a bude následovat přestávka.
19:01 GÓL Panthers Praha! 1:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #22 David Chochlovský (1:4)
19:01 Minutu před koncem první třetiny zvyšují hosté po ztrátě na útočné polovině domácich na 1:4.
16:11 Hosté našli rychlou odpověď na první gól týmu domácích a zvyšují skóre na 1:3.
16:09 GÓL Panthers Praha! 1:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #52 David Polcar, asistoval #22 David Chochlovský (1:3)
15:54 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 1:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #60 Daniel Škvor, asistoval #19 Jakub Votava (1:2)
13:15 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák bez asistence (0:2)
12:56 Ztráta míčku obránce domácích za vlastní brankou teď mohla vyústit v gól ale díky výborné práci brankáře domácích Dominika Kameše byla tato akce zneškodněna.
10:45 Nyní jsme mohli vidět obrovský tlak před brankou hostů Panthers Praha který ke smůle domácích nekončí gólem.
10:16 Dobře rozehráná standartní situace hostů končí střelou mimo branku.
08:30 První branku utkání po výborně vybojovaném míčku vstřeluje hráč hostů Jaroslav Petrák a otevírá utkání 0:1.
08:20 GÓL Panthers Praha! 0:1
04:46 Hráč hostů Lukáš Pokorný provedl pomalý nájezd který zakončil backhandem mimo bránu.
04:45 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #39 Lukáš Pokorný.
03:58 4 minuty po začátku utkání můžeme sledovat vyrovnanou hru, ani jeden z týmů se zatím nedopouští fatálních chyb a tak skóre zůstáva neměnné.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00 Dobré odpoledne všem fanouškům floorbalu, zdravíme vás z Králova Dvora kde se odehraje vánoční utkání mezi domácím Královým Dvorem a hostujícími Panthers Praha.