(Maxa)
  • 54 53:28
    Bivoj

Wizards SO Praha 10 - SK BIVOJ LITVÍNOV 7:4
branky: 17. Jiří Kohoutek, 20. Martin Lazárek, 35. Tomáš Branžovský, 46. Martin Lazárek, 51. Jiří Kohoutek, 54. Martin Lazárek, 54. Jiří Kohoutek - 9. Radek Fejfar, 16. Ondřej Kopta, 21. Martin Marek, 47. Pavel Zeman; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 11 - Jiří Vybíral 27; po třetinách: 2:2, 1:1, 4:1
60:00 Komentář domácích Kincl Jaroslav (Trenér): Těžké utkání, které se nám podařilo zvládnout. Důležité vítězství a body. Souboj o první osmičku nevzdáváme. Děkuji pořadatelům, soupeři a divákům.
60:00 Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér): Vyrovnané bojovné utkání rozhodla přesilová hra v 51. minutě, kdy jsme inkasovali. Poté si domací utkání již pohlídali. Soupeři děkujeme za utkání, přejeme štěstí do dalších zápasů.
60:00 Střely ve 3. části: 11:5
59:00 Hosté se snaží, tlačí Wizards, ale gól se jim nedaří vstřelit.
57:23 Litvínov to zkouší bez brankáře.
57:01 Vstupujeme do posledních tří minut základní hrací doby. Dokáží ještě litvínovští zvrátit stav utkání?
54:47 Smutný posílal žabičku na Lazárka. Ten však nedokázal poslat letící míček do branky.
53:39 GÓL Wizards SO Praha 10! 7:4
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #20 Jiří Kohoutek, asistoval #39 Sebastian Maxa (7:4)
53:39 Kohoutek kompletuje hattrick a posílá Wizards do tříbrankového vedení.
53:28 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
53:28 GÓL Wizards SO Praha 10! 6:4
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (6:4)
51:26 Litvínov tlačí soupeře, ale zatím bez úspěchhu.
50:26 GÓL Wizards SO Praha 10! 5:4
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #20 Jiří Kohoutek, asistoval #69 Daniel Kronďák (5:4)
50:26 Kohoutek utekl všem ve vlastním oslabení a vrací domácím vedení.
50:08 Vyloučen hráč #22 Martin Lazárek družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
49:49 Duškova střela tahem z půlky neskončila v brance Litvínova.
49:21 Kohoutek srazil protihráče k zemi. Litvínov bude rozehrávat volný úder z hranice velkého brankoviště.
48:21 Filip Müller odvážně poslal tzv. "svíci" na Smutného.
47:49 Branžovský po souboji před brankou hostů končí na zemi. Dle rozhodčích se ale nejednalo o přestupek a zápas pokračuje ve hře.
46:08 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #99 Pavel Zeman, asistoval #9 Jakub Zalubil (4:4)
46:08 Radost Wizards netrvala dlouho. Litvínov srovnává.
45:56 GÓL Wizards SO Praha 10! 4:3
45:56 Smutný fantsticky naservíroval míček Lazárkovi a ten posílá domácí do vedení.
44:00 Smutný obětavě blokuje střelu hostů.
43:16 Kopta nepochopitelně netrefil prázdnou branku.
42:26 Krob v oslabení pelášil na branku, ale míček se mu zamotal mezi nohama.
41:43 Branžovský nesouhlasí s výrokem sudího. Rozhodčí se však za svým rozhodnutím stojí a nařizuje volný úder pro Litvínov.
41:04 Vyloučen hráč #38 Martin Brhlík družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
41:04 Brhlík zesekal protihráče a jde si na dvě minuty odpočinout.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:07 Maxa přihrával na Kohoutka, který však balónek v předbrankovém prostoru netrefil.
38:39 Dušek mocně povzbuzuje svůj tým.
37:22 Müller nejdříve nepřesnou přihrávkou poslal Litvínov do protiútoku, ale následně míč vybojoval zpátky.
35:29 Kroňdák backhandem přestřelil branku.
34:12 GÓL Wizards SO Praha 10! 3:3
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #9 Šimon Jakub Král (3:3)
34:12 Branžovský famózně přehrál obranu soupeře a vyrovnává stav utkání.
32:31 Kaprhál jen těsně neztečoval míček do Vávrovy svatyně.
31:45 Dušek posílal až příliš dlouhou přihrávku na Svatoše. Míček se tak vrací na hokejky Litvínova.
30:00 Utkání sleduje 16 diváků. Děkujeme.
28:41 Fejfar se protočil mezi třemi obránci Wizards a pálil na branku. Skóre se však nemění.
27:56 Dušek se stihl vrátit, aby odvrátil průnik hostů.
27:24 Bouda neúspěšně dorážel střelu Lazárka.
26:12 Lazárkova střela sražena mimo tři tyče.
25:27 Vyloučen hráč #99 Pavel Zeman družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
24:27 Rozhodčí zvedají ruku a odkládají vyloučení Litvínova. Wizards tak hrají v dočasné přesilovce 6 na 5.
23:25 Maxa byl blízko ke skórování, ale střelu usměrnil pouze na břevno.
22:41 Kroňdák už poněkolikáté netrefil branku střelou z půlky.
20:59 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Martin Marek, asistoval #66 Zdeněk Fanta (2:3)
20:59 Krásná akce Litvínova končí brankou.
20:01 První buly druhé třetiny pro Wizards.
20:00 Střely v 1. části: 14:5
19:19 GÓL Wizards SO Praha 10! 2:2
19:19 Lázarek mířil přesně a vrací skóre do rovného stavu.
16:27 GÓL Wizards SO Praha 10! 1:2
16:27 Podruhé se už Kohoutek nemýlí a snižuje stav utkání.
15:38 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 0:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #38 Jan Pokorný (0:2)
15:38 Sražená střela hostů končí za zády Vávry.
14:28 Vybíral vychytal Kohoutkovu střelu do prázdné brány.
13:41 Šanci Litvínova ukončil útočný faul.
12:32 Hosté málem zvýšili svůj náskok. Vávra podržel Wizards.
11:59 Lazárkovi přihrával Kronďák na střelu z první. Bez úspěchu.
10:32 Vyloučen hráč #68 Martin Dvořák družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání
10:32 Litvínov hrál v šesti a dává tak domácím šanci vyrovnat v přesilové hře.
10:17 Vávra zlikvidoval střelu Doležala.
08:50 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 0:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #43 Radek Fejfar, asistoval #99 Pavel Zeman (0:1)
07:49 Branžovský utekl obráncům a snažil se vsítit první branku zápasu. Ke smůle domácích těsně minul branku.
06:23 Maxa přihrával zadovkou Kohoutkovi, který ale nedokázal obstřelit bránícího hráče.
05:02 Brhlík přesprintoval Doležala a zabránil tak šanci Litvínova.
04:13 Duškova střela odražena do rohu.
03:31 Rossi pálil do tyče.
03:08 Houda zfauloval Smutného a musí odevzdat míček domácím.
02:01 Branžovský šel po mantinelu do protiútoku, ale nezakončil.
01:35 Bouda si mále srazil do vlastní branky nához Litvínova.
00:51 Smutného střela sražena do autu.
00:01 Úvodní buly pro Litvínov.
00:00 Dobrý podvečer z pražských Kunratic. Vítáme Vás u 16. kola Národní ligy, ve kterém se střetne tým Wizards SO Praha 10 a SK Bivoj Litvínov. Wizards se zatím nacházejí na devátém místě s šestnácti body. Litvínov je s šesti body na posledním místě.