• 60 59:13
    5:7
    (Fořt)

ASK Orka Čelákovice - FAT PIPE Traverza Mukařov 6:7
branky: 6. Daniel Goll, 37. Jakub Doutnáč, 40. Sebastian Jakob, 48. Ondřej Špalek, 51. Daniel Goll, 60. Ondřej Špalek - 6. Tomáš Vávra, 11. Tomáš Vávra, 16. Ondřej Kalát, 36. Robert Štipka, 38. Mikuláš Plášek, 46. Mikuláš Plášek, 60. Robert Štipka; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; diváků: 18; zásahy brankářů: Vojtěch Žáček 32 - Josef Bína 30; po třetinách: 1:3, 2:2, 3:2
60:00 Komentář domácích Bajer Martin (Trenér): Vyrovnaný zápas, příště se musíme vyvarovat zbytečných vyloučení a proměňovat šance. Děkuji Traverze za utkání.
60:00 Komentář hostů Chlumský Marek (Trenér): Komentář trenéra hostů (Chlumský): Orka měla mnohem více ze hry a byla nebezpečnější. Jejich krosové přihrávky nekončily gólem jenom díky blokům a zákrokům golmana. Naopak Traverza efektivně zakončila většinu svých breaků. Děkujeme divákům a soupeřům.
60:00 Střely ve 3. části: 17:22
59:28 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:7
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (6:7)
59:13 Timeout ASK Orka Čelákovice
59:13 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 5:7
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #61 Robert Štipka, asistoval #27 Radim Fořt (5:7)
58:45 Orka v oslabení tlačí Traverzu
58:02 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nesportovní chování
50:24 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #12 Daniel Goll, asistoval #89 Václav Kramel (5:6)
50:23 Střelu Orky braankář vy ráží přímo do hole Daniela Golla a proměňuje
47:38 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #29 Jan Sedlák (4:6)
47:38 Odraženou střelu od břevna doklepává do brány Ondřej Špalek
47:33 Přečíslení Orky 3 na 2 končí střelou co llíže břevno
46:45 Traverza je za brankou Orky
45:34 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 3:6
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #70 Mikuláš Plášek, asistoval #34 Walter Schubert (3:6)
43:30 Trestné střílení družstva FAT PIPE Traverza Mukařov neproměnil #4 Tomáš Vávra.
42:33 Zblokovaná střela Orky od mantinelu
41:35 Úprk Orky vypíchnutý obráncem
40:30 Orka od začátku třetiny v útoku
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
39:26 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #25 Sebastian Jakob, asistoval #26 Michal Němeček (3:5)
39:26 Po rozehře v rohu náhrou na velké brankoviště proměňuje orka střelou z první
39:23 Zblokovaná střela Orky končí za mantinelem
37:35 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 2:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #70 Mikuláš Plášek bez asistence (2:5)
37:34 Orka v přechodu do předu ztrácí míč a je ihned potrestána gólem
36:19 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #12 Daniel Goll (2:4)
36:19 Krásná trefa Orky z velkého brankoviště do levé šibenice
35:19 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #61 Robert Štipka, asistoval #34 Walter Schubert (1:4)
33:40 Brankář Traverzy vyráží rukou sřelu za bránu
31:52 Orka úspěšně odbránila další oslabení. Ke koci oslabení málem skórovala po Čápově úprku na branku
30:50 Sřela Mukařova končí v rukou brankaře
29:52 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:50 Pokus o zpracování vysokého míče před brankou Mukařova končí kontaktem útočníka a brankáře. Mukařov rozehrá do své brány
27:50 Brankář střelu Orky vyráží helmou
26:24 Sřela Mukařova těsně míjí bránu
26:00 Střela na brankáře Mukařova, kterou vyráží a chytá pokus o dorážku
25:18 Traverza nahazuje míč do útoku, křídlo si sbíhá na střed, tělem zpracovává a doklepá za záda brankáře
24:56 Střela Traverzy jde do tyčky
24:05 Traverza zlehka rozehrává útok
23:10 Orka rozhrává ve svém rohu a jde do útočného postavení
22:26 Orka úspěšně odbránila oslabení
20:26 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za zvedání florbalky
20:26 Po souboji v rohu na straně Orky zvedá rozhodčí ruku a píská vyloučení
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:45 Mukřov zahajuje poslední útok
18:10 Křídlo Orky drží míč v souboji za brankou Mukařova. Vyhazuje míč na mantinel a střela končí v bloku
17:17 Po zblokované rozehře se Orka dostala do útoku, střelu blokuje obránce
15:12 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #87 Ondřej Kalát, asistoval #51 Marek Chlumský (1:3)
15:12 Mukařov překonává brankáře střelou od mantinelu
13:25 Václav Kramel (Orka) střílí ze středu z polviny hřiště a střela jde těsně vedle branky nad úroveň kolen brankaře
12:58 Mukařov rozehrává na útočné polovině a ze střely z otočky trefuje tyčku
11:35 Po přehození vytaženého napadajícího útoku Orky přechází Mukařov přes obranu a skóruje
10:42 Orka úspěšně ubránila oslabení
10:35 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #4 Tomáš Vávra, asistoval #24 Marek Šmíd (1:2)
10:00 Mukařov drží Orku na třetině hřiště
08:42 Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za držení
07:46 Orka rozehrává na polovině a jde do ofensivy
05:57 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #12 Daniel Goll, asistoval #8 Jakub Doutnáč (1:1)
05:57 Po zblokovaném výhozu Mukařova Orka skóruje
05:12 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 0:1
05:12 Po rozehrávce Mukařova na vlastní polovině posílají přihrávku po mantinelu a proměňují střelu.
03:40 V čistém souboji na mantinelu vylétá hůl bránícího Mukařova do vzduchu.
03:12 Mukařov zahajuje ofensivu
01:50 Orka je na míčku a rozehrává útok