4:5
    Ondřej BACHTÍK
    (Mikšovský)

Florbal TJ Kobylisy - Florbal Primátor Náchod 4:5
branky: 6. Vojtěch Šimáček, 31. Antonín Semerád, 37. Radek Šindelář, 43. Jan Hrdlička - 1. Filip Čáp, 15. Ondřej Macháček, 28. Filip Čáp, 29. Daniel Kříž, 60. Ondřej Bachtík; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 5:3; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Marek Paleček 28 - Karel Aubus 28; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:1
60:00 Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): Těžké vyrovnané utkání, které jsme na konci překlopili na naši stranu. Důležité vybojované body. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Malina Ctirad (Trenér): Nerad se opakuji, ale stálá nedisciplinovanost, opakující se chyby a z nich plynoucí ztráty.
60:00 Střely ve 3. části: 12:15
59:54 Domácí v šesti bez gólmana
59:53 Timeout Florbal TJ Kobylisy
59:53 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #56 Matěj Mikšovský (4:5)
59:53 Sedm vteřin před koncem, tomu se říká neskutečná smůla...
59:33 Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
58:37 Novopečený otec Kočák těsně nad
57:55 Na zlomené hokejky vedou domácí 2:0
57:04 Domácí v pěti
56:09 Domácí ve čtyřech
55:04 Vyloučen hráč #77 Vojtěch Šimáček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:04 Domácí jdou do tří...
54:09 Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za opakované přestupky
52:50 Teď po pěkné akci na každé straně
49:10 Domácí se ubránili
47:42 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #12 Daniel Kříž.
47:42 A navíc likviduje hostům trestné střílení
47:30 Paleček opět výborně
47:10 Vyloučen hráč #8 Šimon Paldus družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za opakované přestupky
45:20 Drobek v nadějné šanci vysoko přestřeluje
45:05 Paleček likviduje šanci hostů
42:12 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (4:4)
42:12 Po sérii odrazů končí míček u Bohouška a ten srovnává
41:55 V plném počtu i domácí
41:08 Šance domácích bez využití, hosté v pěti
40:43 Jeden z Náchodských se těžce zvedá ze země
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
39:54 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za vysoká florbalka
39:40 Zatím to domácí přesilovku moc nepřipomíná
39:11 Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
38:20 Signalizovaná výhoda pro domácí, ti v šesti bez gólmana
36:51 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #7 Radek Šindelář, asistoval #8 Šimon Paldus (3:4)
36:51 Standardka domácích se štěstím končí v náchodské bráně
33:40 Tonda Semerád se hezky uvolnil, ale jeho střelu Aubus vyráží
30:59 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #43 Antonín Semerád, asistoval #77 Vojtěch Šimáček (2:4)
30:59 Tonda Semerád ranou z dálky snižuje
30:25 Aubus se štěstím zachraňuje po Šindelářově akci na brankové čáře
28:30 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #58 Marek Svoboda (1:4)
28:30 Další pohledná akce hostů a je to už o tři góly
27:20 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #10 Ondřej Bachtík (1:3)
27:20 Míček končí v posunuté domácí brance
26:06 Mikšovský se těžce zvedá za mantinelem, hra je přerušena
24:40 Kočák s Bohouškem zkoušeli nadvakrát něco vymyslet před náchodskou brankou, ale nic z toho
21:10 Náchodští dvakrát krátce po sobě zahrozili
20:00 Střely v 1. části: 11:8
18:58 I napodruhé se Náchodští ubránili
18:05 Šimáček po pěkné kombinaci domácích trefuje jen boční síťku
16:58 Vyloučen hráč #66 David Kaválek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
16:50 Dáňův další pokus
14:45 Na druhé straně pěkný zákrok Palečka
14:30 Šindelář těsně nad
14:01 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #21 Dalibor Vlášek (1:2)
14:01 Pěkná jednoduchá akce hostů a Náchod jde do vedení
12:40 Dáňa je dnes nejaktivnějším střelcem domácích
12:15 Hosté před prázdnou kobyliskou bránou přestřelují
10:50 Hosté se ubránili
10:42 Pěkná Bohouškova rána
08:50 Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
08:45 Signalizovaná výhoda pro domácí
06:30 Paleček zachraňuje na brankové čáře
05:45 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #77 Vojtěch Šimáček, asistoval #21 David Mühlbach (1:1)
05:45 A je vyrovnáno!
05:35 Teď pěkný zákrok domácího gólmana
05:10 Mühlbachův pěkný pokus vytěsňuje náchodský brankář
04:10 Další Dáňův pokus nad
01:40 Dáňa prověřil Aubusův postřeh
00:42 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #47 Ondřej Macháček (0:1)
00:42 Hned první akce hostů končí gólem...
00:00 Dobrý podvečer z kobyliské Šatna areny, kde dnes domácí v prvním duelu roku MMXXII vyzvou tým Náchoda