12:6
    Filip DĚDEK
    ()

SK Florbal Benešov - TJ Turnov 12:6
branky: 11. Petr Tůma, 14. Michal Vojtíšek, 15. Jakub Šárka, 27. Michal Vojtíšek, 32. Martin Poláček, 33. Marek Garreis, 37. Petr Tůma, 39. Ladislav Vorel, 46. Vojtěch Pavlíček, 48. Vojtěch Pavlíček, 52. Jakub Šárka, 57. Petr Tůma - 17. Lukáš Švitorka, 25. Jaroslav Šmída, 26. Daniel Bursa, 29. Jakub Janoušek, 42. Jaroslav Šmída, 59. Filip Dědek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Šimon Zídek 19 - Petr Suchomel 18; po třetinách: 3:1, 5:3, 4:2
60:00 Komentář hostů Záleský František (Trenér): Přestože to od nás nebylo úplně špatné utkání a hráče musím za některé věci pochválit, tak se znovu ukázaly naše bolístky, z nichž nejmarkantnější jsou zbytečné ztráty na soupeřově polovině. Když se k tomu přičte velké množství individuálně velice kvalitních hráčů v kádru Benešova, tak z toho vychází zasloužená výhra domácích. Děkuji soupeři za dobrý zápas.
60:00 Komentář domácích Kieler Roman (Trenér): Ve druhé třetině jsme si zápas zkomplikovali, jinak jsme odehráli dobré utkání. Děkuji klukům za výkon, soupeři za zápas a přeji šťatsnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
58:23 GÓL TJ Turnov! 12:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #3 Filip Dědek bez asistence (12:6)
57:20 Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #6 Jonáš Vrkoslav.
56:33 GÓL SK Florbal Benešov! 12:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #10 Marek Garreis (12:5)
52:46 Vyloučen hráč #16 Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za vražení zády
52:46 Benešov zde má další možnost navášit skóre v podobě přesilové hry.
51:21 GÓL SK Florbal Benešov! 11:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #4 Jakub Šárka, asistoval #28 Martin Poláček (11:5)
47:47 GÓL SK Florbal Benešov! 10:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #71 Vojtěch Pavlíček, asistoval #10 Marek Garreis (10:5)
45:42 GÓL SK Florbal Benešov! 9:5
45:42 Pavlíček vydoloval míček z obrany hostí a střelil dvacet nad led a tím navyšuje skóre.
41:01 GÓL TJ Turnov! 8:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #66 Jiří Ptáčník (8:5)
40:03 První rozehrávka třetí třetiny - Vorel získal balónek a zkouší střelu.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
38:52 GÓL SK Florbal Benešov! 8:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel z trestného střílení (8:4)
36:17 GÓL SK Florbal Benešov! 7:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #22 Michal Vojtíšek (7:4)
32:13 GÓL SK Florbal Benešov! 6:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #10 Marek Garreis, asistoval #22 Michal Vojtíšek (6:4)
31:40 GÓL SK Florbal Benešov! 5:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #4 Jakub Šárka (5:4)
28:30 GÓL TJ Turnov! 4:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #29 Jakub Janoušek, asistoval #65 Lukáš Švitorka (4:4)
26:48 GÓL SK Florbal Benešov! 4:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #63 Petr Tůma (4:3)
26:48 Vojtíšek s Tůmou vykompenzovali chybu spoluhráče gólem v oslabení.
26:26 Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za vražení zády
25:15 GÓL TJ Turnov! 3:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #27 Daniel Bursa, asistoval #2 Tomáš Jiránek (3:3)
24:28 GÓL TJ Turnov! 3:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #39 Radek Primásek (3:2)
22:40 Benešov situace nevyžil, počet hráčů hostí se zvýšil na čtyři. Diváci stále čekají na první gól druhé třetiny.
22:13 Po skvělé kombinaci domácích vidíme navýšení skóre.
21:06 Vyloučen hráč #65 Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za držení
21:06 Tímto vyloučením si Benešov dostal možnost zahrát si 5v3.
20:01 První bule druhé třetiny pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:37 Vyloučen hráč #22 Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost
16:50 GÓL TJ Turnov! 3:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #21 Jaroslav Šmída (3:1)
16:50 Po Lukášově chybě na mantinelu dostalo útočí duo Švitorka, Šmída prostor k zakončení a snizují brankový rozdíl.
14:27 GÓL SK Florbal Benešov! 3:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #4 Jakub Šárka, asistoval #87 Jakub Sklenář (3:0)
14:27 Po zblokované střele Sklenáře se dostal Šárka k balónku a ze vzduchu zakončil.
13:20 GÓL SK Florbal Benešov! 2:0
13:20 Vojtíšek se nemýlil po samostatném úniku, do kterého ho poslal Tůma.
10:08 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
10:08 Po standardmí situaci si Vojtíšek dobře našel Tůmu, který otvírá dnešní skóre.
09:03 Tůma předvádí kličky na mantinelu a střílí, míček končí z mantinelem.
03:37 Vojtíšek střílí, trefuje bránu, ale bránkář hostí balónek vyráží zpět do pole.
03:15 Tůma přihrává na Pavlíčka J., který střílí, avšak balónek končí u obránců hostí.
01:16 Hosté si přihrávají balónek na půlce domácích, zkouší střílet, zatím marně.
00:01 První buůy pro domácí.