• 60 59:38
    9:6
    ()

TJ Turnov - Florbal TJ Kobylisy 9:6
branky: 24. Štěpán Matěcha, 32. Tomáš Vitásek, 34. Lukáš Švitorka, 43. Lukáš Švitorka, 46. Daniel Bursa, 48. Emil Hejduk, 57. Štěpán Matěcha, 59. Lukáš Maršík, 60. Štěpán Matěcha - 2. Daniel Havlíček, 4. Daniel Havlíček, 6. Jan Hrdlička, 39. Ondřej Kočí, 42. Ondřej Kočí, 43. Vít Komorný; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 2:4; využití: 3:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Jan Král 33 - Ondřej Kudrnáč 35; po třetinách: 0:3, 3:1, 6:2
60:00 Komentář domácích Záleský František (Trenér): Po katastrofálním úvodu utkání jsme se naštěstí zlepšili a nakonec dokázali skóre překlopit ve svůj prospěch, nedostatků v naší hře ale bylo hodně. Mrzí mě, že nejsme schopní vyhrát alespoň jeden zápas v klidu, ale hold hrajeme pro diváci, tak na nás hlavně choďte! Děkuji soupeři za utkání a možná se zase brzy potkáme.
60:00 Komentář hostů Kobliha Lukáš (Vedoucí): Po výborné první třetině jsme pustili soupeře do hry a porazili se sami vlastním výkonem v průběhu dalších 40 minut a naší nedisciplinovaností. Gratuluji soupeři k vítězství a za fair play gesto v první třetině.
60:00 Střely ve 3. části: 15:12
59:38 GÓL TJ Turnov! 9:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha bez asistence (9:6)
59:14 Vyloučen hráč #21 Jaroslav Šmída družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost
58:42 GÓL TJ Turnov! 8:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík bez asistence (8:6)
58:34 Timeout Florbal TJ Kobylisy
58:34 Hosté si vyžádali oddechový čas.
58:29 Maršík skvěle šetří čas za brankou soupeře.
57:46 Turnov získává standartku v rohu za brankou Kobylis.
57:11 Střelu Šindeláře měl Král ve výhledu celou dobu a jistým zákrokem nepřipustil dorážku.
57:02 Pohl mířil nad.
56:23 GÓL TJ Turnov! 7:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #69 Tomáš Vitásek (7:6)
56:23 GOOOOOOOOL
56:17 Zatím ne úplně přesné kombinace od domácích.
54:55 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
54:55 Velká příležitost v podobě přesilové hry pro domácí!
54:05 TYČ! Pohl skvělým okem zahlédl Hejduka na brankovišti, poslal mu přesný pas. Celá hala zvedala ruce, Hejduk bohužel napálil tyč.
53:11 Po střele Matěchy projel míček pod nohou Kudrnáče, naštěstí pro něj mimo branku.
52:28 SPOJNICE! Teď měl Král ohromné štěstí.
51:31 Vitásek vyvezl a nakonec i zakončil, těsně vedle, míček byl ovšem tečován. Turnov bude rozehrávat z rohu.
50:00 Informace pro novináře. Dnešní utkání sleduje 58 skvělých diváků. DĚKUJEME!
47:58 MONSTER SAVE V PODÁNÍ KRÁLE!
47:49 GÓL TJ Turnov! 6:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk, asistoval #17 Štěpán Matěcha (6:6)
47:49 Matěcha se pokusil o přízemní střelu z půlky, tu srazil jeden z bránících hráčů Kobylis přesně k Hejdukovi. Hejduk udělal 2 kroky a střelou tahem zavěsil pod víko. Máme zaděláno na drama jak babička na koláče.
47:08 Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za zvedání florbalky
46:54 Signalizované vyloučení pro hosty, Turnov v šesti.
45:05 GÓL TJ Turnov! 5:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #27 Daniel Bursa, asistoval #97 Šimon Janoušek (5:6)
45:05 Sice přesilová hra nevypadala podle představ, krátce po ní se však na středu ocitl úplně osamocený Bursa a trefuje odkrytou brankou.
43:00 Tak si to pojďme shrnout. Nejdříve Kočí navýšil vedení Kobylis po krásně zahrané standartní situace. Na straně domácích bleskově snížil Švitorka po přihrávce Šmídy. Turnov se ale málo zkoncentroval a toho využilo duo Komorný - Daníček, kde prvně jmenovaný zakončil přesnou střelou. Nakonec ještě Kočí nevybíravým zákrokem, kterého si je vědom, poslal na zem jednoho z domácích hráčů.
42:53 Vyloučen hráč #3 Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
42:31 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #80 Jakub Daníček (4:6)
42:10 GÓL TJ Turnov! 4:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #21 Jaroslav Šmída (4:5)
41:57 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #15 Boris Nouzák (3:5)
41:35 Daníček mířil z otočky jen do boční sítě.
40:37 Paldus ve slibné příležitosti míjí branku Krále.
40:21 Turnov rezhrál slibnou akci, bohužel Dědkovi se pak špatně odrazil míček až za mantinel.
40:00 K vidění byla velmi divoká třetina, ale co bylo hlavně k vidění, byl zcela jiný tým na straně domácích než v části úvodní. Turnov tlačil bezmála celou třetinu a postupem času to přineslo ovoce až ke srovnání stavu na 3:3. Kobylisy zásluhou Kočího pak před koncem třetiny vrátily vedení na svou stranu a do části rozhodující to budou právě hosté, kteří si přinesou jednogólový náskok.
40:00 Střely ve 2. části: 17:12
38:26 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:4
38:26 Kočímu dokonale sedla střela od mantinelu a Král se jen marně natahoval.
36:08 Šindelářovi vůbec nesedla střela.
33:10 A domácí mohli jít do vedení! Kudrnáč ale podržel svůj tým.
33:01 GÓL TJ Turnov! 3:3
33:01 Tak to byla pumelice jako hrom, Švitorka vymetá pavučinky z Kudrnáčovy branky a hala bouří!
32:20 Domácí nepolevují a usilují o vyrovnání.
31:46 GÓL TJ Turnov! 2:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #69 Tomáš Vitásek, asistoval #17 Štěpán Matěcha (2:3)
31:46 Precizně zahraná přesilová hra zakončená ještě hezčí střelou od Vitáska, znamená snížení na rozdíl jednoho gólu.
30:55 Vyloučen hráč #4 Alexander McIntosh družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
30:55 Švitorka byl poslán velmi nešetrným zákrokem za mantinel a navíc si ještě přivodil zranění v choulostivých oblastech svého těla. Držíme palce při rozdýchávání tohoto zranění.
29:45 Skákavý míček na brankovišti se snažil zakončit Maršík, těsně minul.
29:06 Kočí si připisuje další zblokovanou střelu, tentokrát od Matěchy.
27:42 Přízemní střela Panenky z půlky hřiště nadělala Královi problémy a k dorážce se před ním dostal nikým nebráněný Havlíček, naštěstí pro Krále přestřelil.
26:46 Daníčkovi ke skorování chyběla pouze hokejka na zemi.
25:18 Ztráta posledního hráče nevěstí nikdy nic dobrého, obzvlášť v případě kdy se pak na Krále řítí sám Havlíček. Turnovský gólman si povyjel a snajpr z Kobylis si na něj nepřišel.
24:30 Domácí nadále pokračují v aktivní hře. Do druhé třetiny nastoupil zcela jiný tým domácích.
23:17 GÓL TJ Turnov! 1:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #29 Jakub Janoušek (1:3)
23:17 Tentokrát to už konečně vyšlo! Janoušek nabil na one-timer Matěchovi a ten přesnou prudkou ranou nedává šanci Kudrnáčovi.
23:08 Další pokus tentokrát od J. Janouška.
22:55 Matěcha a jeho sražený pokus za mantinel.
22:00 Hejduk promáchl a míček se dostal k Primáskovi, jeho střelu zablokoval Havlíček.
21:12 Domácí pokračují v tlaku, tentokrát za brankou kombinují Švitorka s Hejdukem.
20:38 J. Janoušek nabíjel na střed Matěchovi, ten těsně míjí branku, dorážet se ještě snažil Dědek. Kudrnáč byl připraven.
20:08 Kočí se hned po buly probil ke střele, ta ovšem mířila mimo.
20:00 Turnovu se nepovedlo na začátku utkání zachytit mohutný nástup Kobylis, což vyústilo v brzké vedení hostů zásluhou Havlíčka. Onen střelec náskok svého týmu zanedlouho ještě navýšil. A vše dokonal v šesté minutě z nájezdu Hrdlička. Turnov tak má co dotahovat, kvality na to zajisté má, ale na hřiště bude muset nastoupit zcela nové mužstvo.
20:00 Střely v 1. části: 12:15
19:45 Rozehrávku jim narušil Pohl, ale Kudrnáč byl se svojí maskou připraven.
19:30 Kobylisy se už do ničeho nepouštějí, snaží se držet balonek na svých holích.
19:01 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:10 Turnov se snaží alespoň do konce třetiny snížit, bohužel chybí přesná finální přihrávka.
17:11 Nepřehledná situace v brankovišti Turnova, Král radši zalehl balonek.
14:12 Velmi zmatečná situace se právě odehrává na hřišti. Hosté si mylně mysleli, že rozhodčí se chystá vylučovat jednoho z domácích hráčů, a tak odvolali gólmana. Turnovská lavička začala upozorňovat na hru v šesti. Rozhodčí tedy zapískali pro hru v šesti, která ve skutečnosti byla oprávněná - na hřišti se nenacházel gólman. Nakonec došlo k odvolání trestu a Kobylisy sportovně vrátily míček Turnovu.
13:46 Mellanovo nahození od půly hřiště propadlo až za záda Kudrnáče, bohužel díky postavení Pohla v brankovišti musí oslavy utichnout.
12:45 Šindelář prověřil střelou od mantinelu Krále.
11:40 Výtečný zákrok Krále!
11:16 Kočímu se povedlo vystihnout rozehrávku Dědka, bohužel pro něj se mu míček odrazil příliš daleko.
09:41 Hejduk zpět na hřišti a hned se snaží vybojovat míček pro domácí.
09:34 Hejduk už je připraven pomoci v bránění svému týmu.
08:53 Soupeři zatím chybí přesná střelba, snažil se to napravit střelou z půlky Filip, ale i ten přestřeluje.
07:41 Vyloučen hráč #22 Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost
07:41 Uvidíme první přesilovou hru v zápase, Hejduk si u mantinelu vyšlápl pro něj bohužel nedovoleně na jednoho ze soupeřů.
07:28 J. Šmída vyzkoušel dalekonosnou střelu, bohužel mimo.
06:40 Turnovu se nedaří usadit na půlce soupeře, Kobylisy do utkání vlétly ve velkém tempu.
05:19 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička z trestného střílení (0:3)
05:19 Hrdlička naznačil kličku do backhandu, a nakonec poslal míček pod Královo tělo.
05:19 Nájezd pro Kobylisy!
03:57 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #47 Lukáš Panenka (0:2)
03:57 Po serii smolných odrazů pro domácí se k jednomu z nich dostal Havlíček, který tak svým druhým gólem v utkání navyšuje vedení svého týmu.
03:32 Jiránkovi při rozehrávce utekl míček, naštěstí ho včas stihl zastoupit skvělým obranným zákrokem Bursa.
02:33 Turnov se drží na balonku a nechce pustit soupeře do hry.
01:14 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #83 Ondřej Filip (0:1)
01:14 Havlíček dostal nabito, střela byla prudká a hlavně přesná, že ani Král se nestihl přesunout.
00:58 Hejduk ihned po zisku vyváží podél mantinelu až za branku soupeře.
00:30 Od začátku na míčku hosté.